Kapat

Evlenemediniz ve ayrıldınız...Yıllar sonra karşılaştınız...

aşık oldunuz evlilik hayalleri kurdunuz .ama bir şekilde evlenemediniz ve ayrıldınız . başkalarıyla evlendiniz . cocuklarınız oldu . yıllar sonra karşılaştınız . ne yapardınız ?

Güncellemeler:
soruyu bir miktar değiştirelim : ayrıldınız yıllar sonra karşılaştınız ama o evli ve çocuklu siz hala bekar ?
soruyu sone kez tersten soralım : ayrıldınız yıılar sonra karşılaştınız ama sei evli o bekar karşılaştığınızda ne yapardınız ?

0|0
4625

En İyi Erkek Görüşü

• Eskileri Hatırlarım Ama Hiç Birşey Olmamış Gibi Davranır Güler Geçerim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 46

• Seni son gördüğüm yerde yıllar sonra

o gün geldi yine aklıma

bu kez bir elimde kızım içimde fırtına

göçüp gittiğin o yol da

Bu soru yu görünce Ferhat Göçerin ''Yastayım'' şarkısı aklıma geldi.Sanıyorum o şarkıdaki gibi hissederdim ama onun mutluluğunu bozmamak adına yolumu değiştirdim .Benimle yaşayamadığı herşeyi onunla yaşamasını dilerdim

İyi paylaşımlar :)

1|0
    0|0
    • adam gibi adam derler ya aynen öylesin . herşeyle kendini belli ediyorsun teşekkür ederim cevabın yorumun için . aslında senle arkadaş olmayı cok istedim ancak hiç istek yollamadım . belki patavatsızlık eder seni kırarım diye . cünkü sen buradaki ender kişlerdensin

• Ben bir sey eklemek istiyorum.Siz bana en alttaki yorumda benim yorumlarımın adam gibi adam olduğumu yazmıştınız.Bir şey belirtmek istiyorum ben bir kadınım.O yoruma cevap yazarken bunu söylemeyi unutmuştum.Ek olarak sizi aydınlatmak istedim.Hayırlı paylaşımlar

• biliyorum ama oraya kelime bulamadım :((((

• yasamadan bu duyguyu tatmadan kimse bilemez o anki tepkinin ne olucagini . su anki dusuncelerimiz degisirken o zmn belki de bambaska bir sekilde davraniriz belki sarilip ozledigimizi hayririz, belki de birseyler bize engel olur o sirada ve yillarin acisini kalbimize gomup ordan uzaklasabiliriz de . hic belli olmaz , cunku 1 saniye 1 saniyeye bile uymaz . Ilerisini nerden bilebiliriz ki.

0|0
    0|0
  • naber laa.. görmeyeli saçların dökülmüş armuta dönüşsün der kaçarım :)

4|0
    1|0
  • Issız adam mı izledin?!

1|0
    0|0
  • Adi'lik yapmam.. Bakmadan yoluma devam ederim..

1|0
    0|0
  • hayatını bozmazdım onun da selamlasıp bıraz muhabbetten sonra ayrılırdık ayrı yollara ...

0|0
    0|0
  • Baska birinle evlendiysem onu coktan unutmus olmalıyım eşime asığım demektir görsem de tınlamam yani.

1|0
    0|0
  • onada kız bulurum :) everirim onu :D

1|0
    0|0
  • içim acır

0|0
    0|0
  • için belki acır ama geçici olucaktır bu acı , ama ihtimaller hep düşünülür şimdi biz evli olabilirdik falan diyee

0|0
    0|0
  • Sadece gülümserim belki artıdan bi kaç damla gözyaşı

0|0
    0|0
  • Arada saygısızlık yoksa selam verirdim...Konuşma olur mu olmaz mı bilemem ama eğer ki konuşulacak bir durum varsa konuşurum sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • ben de hep düşünmüşümdür bunu acaba ne yapılır ama başkası ile evlendiysem tekrar aşık olmuşumdur ve umurumda olmazdı galiba ama o pişman olurdu bıraktığı için :)

0|0
    0|0
  • Olan olduu.Bitenn bittii.Tekrar beraber olacakk degiliiz ya öneme bakarımm.Görmemiis sayarıım.

0|0
    0|1
  • ben aynı durumu yasadım, şimdi bana duşen onu gördüğümde gözgöze bile gelmemek (çünkü ben sevdiğim zaman varya.unutamam :)yanımdakine haksızlık olmasını istemem

0|0
    0|0
  • İş işten geçmiş olur.. Yapacak birşey yok .

0|0
    0|0
  • Baska bırıyle evlenmişsem ve onunla karşılaşmışsam yuzune bıle bakmam.

Şayet bekarsam ve karsılaşmışssak, bir cafeye oturup konusmak ısterım, evet bunu yaparım.

0|0
    0|0
  • bişey yapmam zaten hayırlı olsaydı onunla evlenirdim diye düşünürüm.geçmişe çok takılmaya gerek yok .

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz

0|0
    0|1
  • konuşurdum, sonuçta o da geçmişim bir parçası, yaşanmış onca şey varken görmezden gelemezdim. kendimden kaçmak gibi bir şey olurdu.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 24

• İlk aşkımla seneler sonra face de birbirimizi bulduk. sadece merhaba merhaba. Bir akşam uzun uzun yazıştık. Geçmişten bahsettik. Ben 15 yıl önceki ev telefonlarını söylediğim de döküldü. Mutsuz evliliğinden vs bahsetti. Bir de tel.i unutmama hayran oldu. Muhabbet ilerledikçe beni seneler önce terkeden kadın kendisi bana tekrar aşık oldu. Bu sefer de ben sallamadım onu :D keyif vericiydi

1|0
    0|0
  • cevap veriyorum link

1|0
    0|0
  • Valla ben düşünüyorum onu hep içim içimi yer niyeyse kadın olsam tamamda erkeğim ben manyakmıyım neyim la

1|0
    0|0
  • içim erir ama tek kelime etmeden çeker giderim... anılarım tazelenir belki zor olur ama yine de tutarım kendimi.. başkasının olmuş o artık, iş işten geçmiş... eşini çocuğunu da düşünüp onların onuruna dokunacak şeyler yapmamak lazım... efkarlandım laa... oooofff of:((

0|0
    0|0
  • Oha fil gibi olmuşsun gız ehehehe derim

0|0
    0|0
  • Üzülürüm bir süre, illa ki ya olsaydı diye düşünürüm. Sonra da unutur geçerim. :)

0|0
    0|0
  • yarım kalmış işi bitirmeye çalışabilirdim

0|1
    0|0
  • yapacak birşey yok.ama eskiden cok sevmişsem sanırım elim ayağım boşalır eve gider saatlerce boşluga bakarım kendime gelemem. uzun bi süre aklımdan cıkmaz heralde.

1|0
    0|0
  • bununla ilgili güzel bir söz var paylaşmak istedim.ya birgün karşı karşıya geldiğimizde birbirimize düşman gibi değilde,pişman gibi bakarsak...

1|0
    0|0
  • o acıyı 2 hafta rahat çekerim ama gerçek sevmişsem

1|0
    0|0
  • yazık o zamana be, derim ve haha hihi der geçerim herhalde. çünkü olmamıştır bitmiştir sorgulanmasına bile saçmadır., ikinci kez üstüne düşünmek bile zaman kaybı bence

0|0
    0|0
  • önüme bakar geçer giderim ... ama bi kaç saniye nefes alamam kesinlikleeee

0|0
    0|0
  • o kadar basit bu durum değil ... en iyi cevaptaki gibi .. ama neyse

0|0
    0|0
  • Bu daha önce de sorulmuştu ve ben yine aynı cevabı veriyim; Ona sımsıkı sarılır ve onu çok özlediğimi söylerim ardından arkama bakmadan koşarak uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • naber panpa derdim

0|0
    0|0
  • o anları duygular anlatır gözler anlatır kelımeler yetersız kalır

0|0
    0|0
  • aynı beni anlattın :) hala konuşuyoruz

0|0
    0|0
  • Issız adamı oynarım napalım

0|0
    0|0
  • Kilo almışsın suzan derim

0|0
    0|0
  • anıları tazeler güzel bir gece geçirir yoluma devam ederdim ;)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...