NTV Spor'un 2011-2012 Sezonu La Liga Tanıtım Reklamını izlediniz mi? :)

arkdaslar direk link atamıyorum NTV Spor'un 2011-2012 Sezonu La Liga Tanıtım Reklamı yazarsanız çıkar.) bu reklam hakkında düşüncelerinizi çok merak ediyorum nasıl reklam size göre?:)

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu reklam kadar aptal bir reklam yapılamaz herhalde futbolla ilgili. ben de arkadaşlarıma söyleyip duruyordum bu salak reklamı gördünüz mü diye. bir kız olarak senin dikkatini çekmesi ilginç olmuş.

öncelikle adamlar koca la ligayı türk topçular ve forlan hariç real madrid ve barcelonadan ibaret sanıyorlar. o ligde 18 takım daha olduğunu o küçük beyinlerine sokmadan o ligi yayınlama hakkı bu kanala verilmese keşke.

hele kaka ah kaka demesi. orgazm oluyor sanki kadın. bir de en sona mutlaka guardiola sıkıştırmışlar. mutlaka ne ya ne alaka.

koy güzel goller, şık hareketler, bir kaç kıran kırana sert mücadele anı; ercan tanerin yada başka spikerlerinin ağzından gol sesi yada ne biliyim şık harekete tepki sesi de futbol olduğu anlaşılsın. real madrid ve barcelonadan başka takımlarının da bişeylerini koy reklama ayıptır.

0|0
    0|0
    • bnde senn dediğin tarz bi reklamı tercih ederdim ama bu reklamda baya konusuldu reklamın amacıda bu zaten. aslında bi taraftan reklamını iyi yaptı gibi:)

• reklam konuşuldu ama futbol izlemeyen kim bu reklam için oturup la liga izleyecek ki. annem de gördü bu reklamı ne biçim reklam dedi ama izlemeyecek yani. biz de saydık sövdük ama izleyecez yine :)

Erkekler Ne Diyor 13

• link

Erotik şiirleri sormuş biri ben de orada paylaşmışım

Ah kaka dediği kısım pek şahane amma bir futbol reklamı olarak değerlendirirsek berbat ötesi.Hele cose morinyo dediği kısım pöfff

Sex sells diyollar,her zaman geçerli değil.

0|0
    0|0
    • link attığın için saol;) ya level 1 deyim link atamazsın dediler bi ezildim bi ezildim :P:P

• Çalışır level 4 olursun,dilediğince paylaşırsın

• Bir erkeğin hayatındaki en önemli iki şeyi bir araya getirmişler futbol ve erotizmi güzel düşünmüşler

0|0
    0|0
  • Başarılı bence

0|0
    0|0
  • ben çok beğenmedim 2-3 sene önce ercan tanerin anlatımında sinema filmini tanıtır gibi olan reklam bence güzeldi.hızlı hızlı sayardı yıldızları oyuncuları. o çok güzeldi bu seferki o kdar hoş değil

0|0
    0|0
    • futbolcu isimlerini şiir gibi okumasına ne diyorsun :D bn çok güldüm ya komik olmuş bnce

• :) ya admların düşüncesi şu futbola erkek oyunu derler ya bnce biras yumusatmak kadınların ilgisini çekmek için şiirleşleştirmişler:PPP

• mantık yanlış hocam koyacan ertem şeneri bak nasıl kadınların ilgisini çekiyo kanal :) zira barça real maçı için "sadece erkeklerin değil kadınların da dört gözle beklediği maç pazar günü yine bu kanalda" diye anons ediyodu estonya maçı esnasında :) adam süper ya :)

• güzldi

0|0
    0|0
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

0|0
    0|0
  • cok hosdu evet..

0|0
    0|0
  • bambaskaydı :D

0|0
    0|0
  • fransızca ya çalan ispanyolca modunda =D

0|0
    0|0
  • Gerçekten kötü olmuş anlaşılan.

0|0
    0|0
  • saçma sapan bir reklam :S iğrenç ötesi :D

0|0
    0|0
  • boyle aptalca reklamlar bılerek ılgı ceksın ızlensın dıye yapılıyor

0|0
    0|1
  • Evet, izledim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• harikaydı :)

0|0
    0|0
  • cok kotuymus ya hic begenmedim. hangi yılın bilmiyorum ama ' Esa la rumba de Barcelona ' sarkısı calan bir tanıtım reklamı vardı o cok guzeldi

0|0
    0|0
  • izledim güzeldi :)

0|0
    0|0
  • hayır izlemedim.

0|0
    0|0
  • ahh kaka ahh o ne be:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...