Sizin için yaşadığınız şehir neyi ifade ediyor?

Ben İstanbul'dan çıksam 2-3 saat sonra dönüş yolunu düşünüyorum. Kalabalığı trafiği gece hayatı boğazı vs vs bir şehri şehir yapan sevdiren tüm özellikler İstanbul'da. İstanbul olmazsa İzmir derdim

Sizin için yaşadığınız şehir neyi ifade ediyor?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• istanbul bana çalışmayı ifade ediyor.. çok çalışkan ve bereketli bir şehir... hareketli.. canlı istanbul... ve aşık olunan şehir...istanbul'un trafiğini ,kalabalığını bile seviyorum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzen, sakinlik, rahatlık, yaşanılacak şehir...

0|1
    0|0
  • İstanbulda yaşayan herkes gittiği farklı tatil şehrinden huzurla geri dönüyor İstanbul'a.

Huzur için değişiklik için sakinlik için gidiyoruz.Belkide dönmek bile istemiyoruz. Ama İstanbul bir kere kanına girdiyse vazgeçilmiyor.

0|0
    0|0
  • istanbul - girdap

0|0
    0|0
    • :D istanbul yaşamasını bilene gül bahçesi bilmeyene diken tarlası :)

• al benden sana istanbul hatırası ozaman link :(((

• gerçekçilik açısından benden daha reel olamazsın :) ama her şeyi bir başkasına bağlayıp neden kendimi üzeyim. Huzur ve mutlu olmak için neden çok paraya bağlayayım umutlarımı?

• izmir=aşk

0|0
    0|0
    • Ah izmir :) mandarin altında, urlada içtiğim rakıların tadını nasıl unuturum :D İstanbul olmazsa sadece İzmir derdim :))

• izmir<3

Erkekler Ne Diyor 7

• Suan antalyadayim burasi COOOK Fisss Izmirde olucaktim smdi memleketimmmmmm gidicektim dipe 2 3 bira icicektim sonra param azalinca alsancak sahile 2 bira midye devam baktim hava karariyor kibris sehitlerine iner 2 tur attiktan sonra 2 3 kizla sohpet sonra aksama eylence . yada kizda yok ararim arkadaslarimi ortakoy varmi sabahi buluruz sonra yukselen kafalardan ekisk olmazki eylence :D

0|0
    0|0
  • Kayseriden çıkar çıkmaz Kayseri derim, çok çıkarım ama memleket gibisi yok, genelde doğduğun büyüdğün şehir çok sevilir diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • MANİSA-HUZUR

0|0
    0|0
  • rahatlık

0|0
    0|0
  • yavas yavas nefrett

1|0
    0|0
  • şehrimden değil ama insanların nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • valla eğlenmiosan pek bişey ifade etmez

0|0
    0|0
    • O senin marifetine kalmış dostum eğlenmeyi bileceksin :))

• bilmiyorum dostum ama Allah kolaylık verir inşallah tez zamanda feraha ulaşırsın umarım :)

• boşkoy :D

Yükleniyor...