Elti eltiyi çekemez mi?

Yaklaşık 5 aylık evliyim eşimi çok seviyorum annesini babasını ablasını abisinide öyle onlara karsı hiç saygısızlığım olmadı onlarda beni hiç üzmediler Allah için

ama birtürlü eltimi anlayamıyorum cok garip biri benimle hiç konusmaz hiç başbaşa oturmaz davet etmez halimi hatırımı sormaz ilginç biri ben cok konusmaya yakınlaşmaya calıştım olmadı sürekli bir mesafe oldu bu yüzden anlamıyorum konusmak istedigi kişilerle konusuyor mesela bu dikkatimi çekti bir kerede bizim dıs kapının önüne kayınvalidem kullanılmayan bi halı varmış onu sermisti daha güzel dursun diye onlar yazlığa gidince benim halım diye toplayıp gitti ne bileyim tuhaf iste .. elti eltiyi cekemez derler ya ben öyle olmak istemiyorum :(

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Sen cana yakın birisin sanırım ama eltin soğuk samimi olmayı sevmeyen biri olabilir yada gercekten kıskanıyordur seni. Bende şu an daha evlenmeden ara sıra kıskanıyorum halbuki beni daha cok severler ama gene elinde olmaz bu. :D Ama sen gene elinden geleni yapmıssın en azından neden yakınlık kurmuyorsun diye sana birsey demezler sende mesafeli olursun olur biter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şimdi herkes sen ilgileniyor,ev içinde veya bina içinde bütün herkesin gözü seni görüyor,klimseden ilgiliden görmediği için çok ama çok kıskanıyor seni,yav normalde sokakta birbirini tanımayan kızlar bile birbirini kıskanırken etli'nin senin kıskanmaması normal değilmi? Kadınlar böyleler işte..

0|0
    0|0
  • :D sen şimdi yenisin ya hep ilgi senin üstünde ondandır o... yakında altını bezleyim emzik emmeyede başlar kardeşi olmuş çocuklar gibi :D

0|0
    0|0
  • eltinin eltiye kimse akrep etmez ettiğini eltinin eltiden kimse bilmez çektiğini :))

0|0
    0|0
  • Kafana takmamaya çalış ve durumun üzerine git güzel bir şekilde. Kendisiyle konuş ya da. Bence elti olarak değil abla ya da kardeş olarak da yaklaşabilirsin olaya. Sanırım anlatabilmişimdir..

0|0
    0|0
  • Çekemez aynen :D

0|0
    0|0
  • kıskanıyor :D

0|0
    0|0
  • tek bir sebep var oda seni kıskanıyordur

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: kıskanıyordur seni. neyse sana dokuınmayan yılan bin yaşasın moduna geçmelisin

0|0
    0|0
  • bırak ya uğraşma,ne hali varsa görsün..sende muhatap olma.

0|0
    0|0
  • "kuma gemisi yürür, elti gemisi yürümez"miş..-erkek kardeslerin karilaridir ve birbirleriyle sidik yaristirirmak gibi asli bir görevleri vardir.-Eltinin hiç mi iyi, güzel yanı yok?
    Kusura bakmasınlar, rastlamadım, bulamadım.-
    TOBB Başkanı anlatıyor:
    Tanıdığım iki kardeş var. Kayserili. İyi kazanıyor, iyi yaşıyorlar. Duydum ki, kardeşlerin karıları daha fazla ister olmuş. Biri “Neden sen erken gidiyorsun, abin evde yatıyor” derken, öbürü “Onlarda şu var, ben de isterim” diye tutturuyormuş. Bu yüzden şirket bölündü, rakip oldular. Kısa sürede battılar. Şimdi iş arıyorlar...”

eltiler aynı şehirde yaşamasın-bayramdan bayrama görüşün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• salla takma kıskanıyordur kesin... sende arıtk ona havamış gibi davran öyle insan insanı bile tuzağa düşürür.

0|0
    0|0
  • sen elinden geleni yapmışsın, takma artık boşver. önemli olan kocan ve annesi babası kardeşleri.. önemli olan bunlarla aranın iyi olması, elti de kimmiş, aran iyi olsa ne iyi olmasa ne.

0|0
    0|0
  • Fesatlık parayla değil bazı insanların ruhunda var.

0|0
    0|0
  • eltidir görümcedir uzak durcan

0|0
    1|0
  • Evet elti eltiyi çekemez canım oda seni çekemiyor.

0|0
    0|0
  • insan insanı çekemez çekemeyebilir..

0|0
    0|0
  • annemin eltiside beni çekemiyor benden 2 yaş büyük ne alırsam kıskanıyor bakışları bunu cok cabuk ele verıyor.kap aldım simdi oda aldırıcak istanbuldan getitricek halbukı ikiz gibi giyinmeyi sevmedigimi dile getirmiştim o da onaylamıştı bende sevmem diye simdi ne anlarsan anla.kafayı yicem

0|0
    0|0
  • bana baaak elti ! gelip buraya aile içi şeylerimzi şey ettirme burdaaa

ayool neyini kıskanacağım dün 1 bugün 2 ! geldin.

hayır anacım ne sanıyorsun kendini ? konuşurum konuşmam keyfimin kahyasımısın bacıım ?

ahhh bu zilli varya bu zilliiii...

1|0
    0|0
  • bence seni çekemiyor canım hani dedim ki acaba herkesle mi öyle ama konuşuo başkalarıyla diyorsun o halde senden hoşlanmıyor olabilr diğer ev halkıyla arası nasıl peki kayınvaliden onun yaptıklarının farkındadır elbet bişi demiyor mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...