Kadınların olgunlaşma yaşı 30 diyorum, aksini iddia eden var mı?

Çünkü bi kadının 30 yaşına gelene kadar mantığı çalışmıyor , hayatı insanları zor tanıyor herkese kanıyor ondan sonra bütün erkekeler şöyle böyle diyorlar halbuki gelişimini zor tamamlıyorlar bence , sizce ? tabi istisnalarda var böyle bir genelleme niye yaptın diyeceksiniz çünkü kız çocukları erkek kadar zor şartlarda yetişmiyor

Güncellemeler:
Ne değişiksiniz erkeklerin olgunlaşmasına sonra gelicem, herkes diğer cinsi batırmış :) şimdi kadınlardayız duygularıyla hareket eden bir insan hayattaki karşısına çıkan olaylarda üzülen taraf olur , olgunluktan kasıt doğru kararlar almak ve uygulamak değilmidir niye erkeklerin ağına düşüyorsunuz peki , evlilikten önce hepsi sizi kullanıyor sonra geçmişteki hatalar diye geçiştiriyorsunuz , o geçmişteki hatalar olmasa siz nasıl olgunlaşacaksınız .

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Lan ne 30'u 45 yaşındaki kadını bile ayartırım , olgunlaşamıyorlarki mezara bile çürük gidiyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• genellemen her ne kadar yanlış olsa da ben de şu söze katılıyorum link fakat erkeklerin kadınlardan daha geç olgunlaştığı da tıp dünyasınca gerçek.

0|0
    0|0
  • cok kesin ve genel konuşuyorsun en büyük yanlışın burda..güncellenemende haklısın..herşey sorumluluk bilinciyle gelişiyor aslında..en büyük yanlışta ailelerde..kızına öğüt vermek yerine kendin tecrübe et öğren diyorlar..bunu duyan kız mantığına bir kenara bırakıyor ateşte dövülen demir gibi kendini ustanın ellerine bırakıyor yani zaman ve yaşanan olaylar bu kızlarımzıı dövüyorda diyebiliriz...ama şimdi bu örnek genellemez ki..:/

0|0
    0|0
    • Bende imkansızsa üstüne gitmem olmaz derim yada kesin kanaatim vardır ortası yoktur maalesef =) , Evet insanı olgunlaştıran sadece ve sadece sorumluluktur bunu türk ailelerinden hiçbirsi tam olarak bimiyor , yetiştiremiyorlar aslında , Çocuğu sevmek üstüne düşmek güzel gibi gözüksede aslında iyi değildir erken yaşlarda sorumluluk verecen hatada yapsa onu göremezden gelicen önemli olan onun bir işi yapmaya çalışması tek başına yalnız yanında kimse olmadan işe kalkışması ,

• İşte hepsi harmanlanınca ortaya böyle bir şey çıkıyor ee şimdi bana hep böyleleri mi çıktı maalesef böyle bendede sorun olabilir :)

• katılmıyorum dogru ınsanlarla karsılasmadıgını dusunuorum butun teorilerini yıkabilirim :D

0|0
    0|0
    • İnsan bilimiyle çok yakından ilgiliyim , teorin ne söyle çürüteyim

• kadın ıcın de

1 asktan ıbaret degıldır

2 günümüz de kadının cocugu olsa bıle yıne calısıyor

3 maddı durumu yasamı duzenı en cok dusunen kadındır

yaa ben sana yorum yapmak ıstemıyorum bana ters dusuncelerın var bu dedıklerını bı 10 yıl on ce soyleseydın haklısın dıyebılırsın ama şu an kı yasam da gecerlı deıgl

• Ben ahlak bekçiliği yapmıyorum zaten , çok doğal olarak benim dediklerim size ters gelmesi normal

• katılmıyorum dusuncene.

0|0
    0|0
  • olgunlaşma yaş ile ilgili değildir ki kadınlar erkeklere göre daha erken olgunlaşırlar.

0|1
    0|0
  • Olgunluk yaşta değil baştadır.

0|0
    0|0
  • olgunluk baya göreceli bir kavramdır 30 olucağını sanmam günaydın :)

0|0
    0|0
    • ne sanarsın peki

• valla olgunluk göreceli dedim ama 30dan sonra olgun değilse pek olgun olacağını sanmam :)

• Yani o yaşlarda artık böyle kendliğinden iyice ağırlaşıyorlar çok severim 30 dan sonraki kadınları ,

• Doğru söyle sevgilin senden kaç yaş büyük

0|0
    0|0
    • Hepsi benle aynı yaşıt yada büyük olur , 2 ay öncesine kadarda benden 7 yaş büyük beraber olduğum kadın evlenme taklif etmişti

• bnce yanlış düşünüyorsun kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• erkek ya da kadın için aslında belirli bir yaş için olgun dur diyemeyiz.çünkü herbireyin her olay karşsında davranışı farklırıdr.ama şu var genç bir kızla 30 veya daha buyuk bir kız arasında düşünce olarak daha olgun düşünme farkı vardır.genç bir kızın ilişikde sorun ettiği davranışları yaşça daha buyuk bir kadın o kadar konuşmaya kavgaya deymiyeceğini düşünür. genç kızın en ufak olayda yaptığı kıskançlığı kaprisi 35 de bir kadın yapmaz

0|0
    0|0
    • Bende onu anlatmaya çalıştım , genç bir kızın heyecanları düşünceleri 30 dan sonraki bir kadınınki kadar değildir , bu da hayat tecrübelerini ortaya çıkarır

• kadının olgunlaşma yaşı diye bişey yok dostum.. sadece erkekleri nasıl kullanacaklarını daha iyi öğreniyorlar... Kadının içindeki küçük yaramaz kız asla yok olma.z.. yeterki nasıl kullanacağını ve çıkaracağını bil ;)

0|0
    0|0
  • 21 - 25 arası diyorum .. ben 50 yaşında bile olsam 30 yaşındaki kadın benim açımdan teyzedir ..

0|0
    0|0
  • kesinlikle yanlış erkeklerinki 30 kadının 20 falan hatta daha erken bile olabilir tabi düşünce olgunlugundan bahsediyorum

0|0
    0|0
  • haklısın ama kendilerini nedense hep 20 21 den sonra olgun görüyolar.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Düşünceler olgun olsada harekterler çoçukca olabiliyor. Kesin 1 şey diyemeyiz=*

0|0
    0|0
  • isviçrelil bilim insanları (adamları) 24 diyor :)

erkek için ise 27'yi öngörüyorlar.

0|0
    0|0
  • Hepimiz aksini iddia ediyoruz hadi bakalım. 1 2 3 ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...