Erkek arkadaşıma gidip neden öyle davrandığımı açıklasam mı?

erkek arkadaşım en yakın arkadaşımın arkadasından konuştuğum için benden ayrıldı.hiç bir açıklama yapamadım tıkandım.. evet en yakın arkadaşımın arkasından küfrettim çnkü zamanında hoşlandığım insanı ona anlatmış , neler hissetiğimi ama ben ona çoçuğu anlattıkça o çoçukla daha yakın oldu bende zamanla uzaklaştım en yakın arkadaşımdan... sonra başka biriyle çıkmaya başladım ona bu durumu anlatamadım çünkü çok gecmişte bir şey di. sonra bi durumla en yakın arkadaşımın arkasından ettiğim küfürü öğrendi. sen en yakın arkadaşının arkadsından küfredebiliyorsan benimde arkamdan küfrediyorsundur dedi.bzim aramız bozuldu , ve ayrıldık. şimdi kız benim koşa koşa ona anlattığım çoçukla çıkıyor ve mutlu bense mutsuz.. sevdiğimi kaybettim.. gidip herşeyi açıklasam mı neden ona öyle davrandığımı

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kıskançlık krizine girmiş aklı karışmış işte gidip oturup sakin bir kafa ile konuşun emin ol sana geri dönecektir

0|0
    0|0
    • ama şu an bi çıktığı var ..

• sevgilisi var diye bir şey yapamıyorum. ama haklıyken haksızmısım gibi olmam beni sinirlendiriyor

• beklemektenn başka çaren yok baktın hiç olmadı git bir arkadaşına durumu anlat o gidip senin haberin yokmuş gibi anlatsın ondan sonra o kızla devam ederse daha kararı kesin demektir yani

Erkekler Ne Diyor 4

• tek sorun sensin git kendini pencereden aşşagı at

0|0
    0|0
    • sen öyle yapıyon galiba da basaramamışsın

• sorun sevgilin ve arkadaşların bence sende ağzını biraz sıkı tutmalısın :/

• iyide zaten ortada bi sır olduğu için böyle oldu.. yani ağzımı sıkı tutmusum ...

• Hiç birşey anlamadım valla. Kelime dağarcığın çok az galiba:-)

0|0
    0|0
  • dıdısı dıdısına dıdı demiş bune yaa :)

0|0
    0|0
  • Yorum yazmazsam daha iyi yoksa benim arkamdanda küfredebilirsin :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi kere o kızla arkadaşlığımı keserim ve senin ayrıldığın erkek yani şu kızın çıkmaya başladığı errkek ona her şeyi anlatmak isterdim ama erkek her zaman sevgilisine inanmak ister ve seni dinlemek istemicektir bide eski sevgilisisin inanmak istemez sen o erkekten umudu kes ama kıza ders vermek için söylesen iyi olucak sen mutlu olamyorsan o kızında mutlu olmaması lazım

0|0
    0|0
  • bence bahane aramış

0|0
    0|0
    • bi harfta boyunca her gün aradıı senin yüzünden bitti bitirdin bizi deyip kapattı..

• ay bence sende bitir kusura bakma ama erkek arkadaşın çok gerizekalıymış hiç takma öyle bi tipi

• sevgilinde iş yokmuş, elalem için ayrılmış senden resmen, yolu açık olsun üzülme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...