Kocasını aldatan hatunlar var mı aramızda?

erkeklerın aldattıgını duyarız hep ama kadınların kı gızlı saklı...eslerı aldattıgı ıcın egolarının tatmını ıcın aldatan varmı aramız da ? yada aldatma alıskanlıkları olan? erkeklerı seven?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• içimden bir his soran kişinin

kadın profili ardına saklanmış bir erkek olduğunu söylüyor

ki hislerimde yüzde doksan tutar.

Varsa ne yapacaksın arkadaş ?

ne güzel ihanet ettik diye

muhabbet mi edeceksin ?

2|0
    0|0
  • öyle bi aldatıyolarki anlatamam. şahsen 2 kere birebir tanık oldum :D

hem aldatıyolar hem de kocalarını sevdiklerini söylüyolar.bu paradoksu anlamadım ama bi türlü

0|0
    0|0
  • Bu konuda Cem yılmazın bir stand upı var kadınlar ikna etmek için yaratılmıştırdiye onu izleyin ve kadınların ne kadar yalancı olduğa bakın

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına öyle bir felaket vermesin resmen felaket

0|2
    0|0
  • Olurmu hiç öyle şey kadınlarımız katiyen ihanet etmez görsem gözlerimle inanmam evli kaıdn ihanet etsin ?

0|0
    0|0
  • benim de bi sevgilim vardı.. neler neler anlatıyordu arkadaşlarıyla ilgili.. evli olanı mı dersin bekar olanı mı istersin.. dul olanlar falan filan.. olaylar olaylar :)))

0|0
    0|0
  • bu kadar sapıkça seyler cok yanlış hem erkegn hem kadınn bağlı olmaları gerekir

0|0
    0|0
  • Olmaz mı hiç..dolu...!

0|0
    0|0
  • ya ben bu aldatan insanları anlamadım bi türlü

0|0
    0|0
  • Gelin benle aldatın, kobay olmaya razıyım, küserim bak başkasıyla aldatırsanız ;)

0|0
    0|0
  • Burada var biliyorum eşini ve kocasını aldatan insanları !

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadınlarda aldatıyor olmaz mı hiç , hem de hiç çaktırmıyorlar ..Evli bayan arkadaşım vardı zamanında bir başladı anlatmaya semtde adam bırakmamış .

1|0
    0|1
    • maşallah maşallah, desene kocasını semtin en tanınmış sahsiyeti yapmış.

• Yaaa hiç sorma , adamın işyerine yaldız gönderdik birde boynuz fotusu , anlamıştır zaar ...

• bende evlı degilim bekarım kişilik karakter meselesi her evli bayan aldatacak dıye bısey yok ...eskıden sevgılımden ayrılmadn once evlı kadınlar yanlarında eslerı cocukları var gozlerı yanımdakınde oluyodu bunu cok gordum yasadım karakterı bozuk ınsanlar yapar anca...

0|1
    0|0
  • böyle insanlar var.karaktersiz kişiligi hamuru bozuk insanlar yapıyo

1|0
    0|0
  • Var var olmaz mı.

0|0
    0|0
  • aldatmam, ama yinede büyük konuşmıyım. ne zaman büyük konuşsam başıma gelmiştir.

0|0
    0|0
  • var cevremde evli degilim ama bayanlar daha berbat diyebilirim.erkeklerin ki gizli degil en azından bayanlar sinsice hallediyorlar

0|0
    0|0
    • cok normal...

• niye tepki verelim ki. evet kadınlar daha sinsi, erkekler daha zor saklıyor.. doğru bişey demiş.

• tepki verenden şüphelenirim

Yükleniyor...