Neden çalışmak istemiyor bu kızlar?

kadınlar çalışıp kendi parasını kazanıp kensi ayakları üstünde durmak varken sürekli neden zengin koca arıyorlar

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• bu soruyu bende soruyorumm sürekli.. Ama bi türlü anlamam veremedim.. Böyle kadinlarla evlenilmez ki arkadas, ne istedigini bilmeyen, sabahdan aksama kadar evde olup, koca parasi harcayip, maniküre pediküre, kuaföre gidip hayatini sürdüyorlar.. Ben hayatta yapamam böyle birsey, öncellikle canim sklir calismadan, snra sürekli kocamin parasini yemek.. Düsünsene günün birinde, ne bu ya ben calisiyorum calisiyorum sen paralari makyaja kiyafete veriyorsun :D o yüzden bu lafi duyacagima kendim calisirim, kendim alirim, tabikide oda bana hediyeler falan ala bilir. sonucta evli oluyorsun paylasacaksin, ama süreklide kocanin üzerine gidilmez kii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 5 yildiz verdim !

evet bu sene Türkiyede cok gördüm yaninda babam yasindaki adamlarla sarmas dolsa zengin koca parasi yiyenleri !

calismaktansa güzelligini kullanip bu yollu tercih ediyorlar , ben 16 senedir calisiyorum ayaklarimin üstünde duruyorum kimseye muhtacligim yok , böyle calismayan tembel insanlari gördükce sinir oluyorum !

0|0
    0|0
  • Zengin kocam olsa bile çalışırım kesinlikle. Yatarak bir ömür geçmez. İnsan kendi parasının sahibi olmalı .

0|0
    0|0
  • El bebek büyütülmüsler de ondan.

0|0
    0|0
  • o sadece a..yla varolduğunu düşünen kadındır

0|0
    0|0
  • bilmem ben aramam. sevgilime hesabı bile ödetmem masadan kalkmadan çıkarıyorum payıma düşeni koyuyorum masaya kalkıyorum kızıyo bazen ama hep te yapmıyorum erkek sonuçta gururu var

0|0
    0|0
  • insanoğlu rahatlığı seviyor.

0|0
    0|0
  • Döverim onları.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma zengin eşi olsa bile çalışan bayanlar var.

0|0
    0|0
  • Kim o terbiyesizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiyede Böyle Bir Durum Var Ama Dış Ülkelerde Böyle Birşey Yok Daha Çok Kadınlar Çalışmayı İstiyorlar Türkiyede Bir Çok Gördügüm Yerde Kadınların Kapalı Olanlarının Çalıştıgı Bulaşık Temizlik Gibi Hizmet Sektöründe Çalışan Kadınlarda İyi Aileler Tarafından Okutulup Egitilmiş Olanlar Oluyor Birde Taciz Edilme Korkusu Ve Rahat Olamamak Var İçlerinde Sapık Bir Ülke Olmasından Kaynaklanıyor Daha Çok

0|0
    0|0
  • kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez

0|0
    0|0
  • koca , ATM makinesi değildir.

0|0
    0|0
  • karakter meselesi bence.

0|0
    0|0
  • Zengin hatun bulsam bende çalışmam