İlkokulda başınıza gelen, unutmadığınız ve unutmayacağınız bir anınız varsa paylaşır mısınız?

Hepimizin ilkokulda başına gelen talihsizlikler vardır :)

Arkadaşlar ilkokulda başınıza gelen, unutmadığınız ve unutmayacağınız bir anınız varsa paylaşır mısınız ?

1|1
7|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• top oynarken yanlışlıkla hocanın kafasına top atmıştım hoca beni yanına çağırıp dövdü bide küfür etti o küfür edince bende ona ettim çocukluk işte

2|0
    0|0
  • ben ilk okula başladığımda sınıf hocamız ismi mürüvet pala idi bana ilk dört ay öğretmenim dedirtemişti komşumuzdu hep mürüvet teyze derdim.

2|0
    0|0
  • Saymakla bitmez...sınıfa camdan girmekten tutunda Hareketli Tahta yı söküp yer değiştirmeye kadar... :-)...ben fenayım yahuu..kih..kih..kih..kih..

1|0
    0|0
  • 1. sınıfa başladıgım ilk hafta biri ile kavga etmiştim. Çantam kaybolmuştu. sonra buldular.

ama o kavgadan sonra kimse bana dokunmadı :)))

1|0
    0|0
  • hiç başlamamam lazımdı okula

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: bi defa çok fena kar yağmıştı, okullar 2-3 falan tatil olmuştu. ben tatil günü annemle kavga edip çantamı alıp okula gidecem dedim. annem okullar kapalı dedi ben inat ettim ben sınıfa gidecem okullar açık falan diye. neyse annem dayanamadı saldı gittim okulun önüne karın içinde 1 saat bekledim kapıyı kimse açmadı :D bu arada evimiz çok yakındı okula

0|0
    0|0
  • İlkokul 1.sınıf'da hocadan izin almaya çekinmiştim,tuvalete gitmek için. Altıma salmıştım şırıl şırıl miss gibi

1|0
    0|0
  • ilk okul aşkımın yanında hocadan dayak yedim :(

0|0
    0|0
  • ben ilkokulda küçük ve sevimliydim. beni yanağımdan öpen bir kızı o kadar kötü dövdüm. kız ağlamamıştı. hala vicdan azabı duyarım :)

0|0
    0|0
  • Geldi gelmez mi? en arka sıraya geçip alttan kızların popolarını dikizliyoduk,ama kızlarlada kanki ayagı takılıyoduk filan neyse bunlar çaktılar bidaha bizimle muhattab olmadılar! büyüyünce nasıl olcagıım belliymiş küçükken..

0|0
    0|0
  • :) sevdiğim kız vardı sana aşık oldum dedim tokat atmıştı, çok acımıştı

0|0
    0|0
  • kalemi silgiyi bilerek yere düşürme bahanesi ile kızların bacaklarına bakardım hep :)

0|0
    0|0
    • :D Çocukluktan başlıyor yani :D

• :S Silgi :) o Zamanlar Çok Heycanlıydı Bir Kere Elimi Atmamla Kızın Bacagına Dokundum Kız Çıglık Attı HErkez Uyandı Ama Hoca Kızım Neyin Var Diye Sordu Birşey Söylemedi Allahtan O Zamandan Sonra Kızın Garip Oldugunu Düşündü Herkez Deli Diye Adı Çıktı 30 kız 10 Tane Erkek Vardı Sınıfta Nere Otursam Yerimi Degiştiriyorlardı :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Onu bunu bilmem de 1. sınıftayken bizim sınıfta bir oğlan yere bok yapmıştı kıh kıh kıh.

Herkes boka üşüşmüştü böyle.. ahaha hiç güleceğim yoktu hatırladıkça :D.

2|0
    0|1
  • Yok yaa ben çok usluydum , ama derslerde .İlk gün yanımdaki kız korkudan altına şetmişti , amma kokmuştu ..pisss

0|0
    0|0
  • Okulun ilk günü tenefüsü, ders bitti sayıp eve giden tek ben değilimdir umuyorum.

3|1
    0|2
  • Bir kere okul çıkışında merdivenlerden iniyordum. Tabi tüm okul iniyordu. Merdivenlerden koşarken yüzüstü yere kapaklandım :( Herkesin gözü önünde. :(

Bir kere de ders bitmişti. Sınıftan çıktım. Bir tane sınıfın yanından geçerken kapıları açıldı. Tabi bana çarptı. Direkt yere kapaklandım.

Offf ne biçim ilkokulmuş bea yaaa

1|1
    0|1
  • ıyyyyy boka basmışım kokular yükseliyo sınıfın içine doğru falan hoca da dersten atmıştı:)

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kalorifer dairesindeki bok kuyusuna düşmüştü

1|0
    0|1
Yükleniyor...