Benim zayıflamam lazım nasıl olacak?

Benim kilo vermem lazım ne yapim? Sağlıklı bir biçimde kilo vermem lazım ama spor dışında yiyecek konusunda soruyorum daha çok? metabolizma hızım düşük biraz onu da söyliyimde

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• acı biberler ye metabolizmayı hızlandırır midenede iyi gelir sabahları soguk suyla duş al bol bol terlemen lazım yaz ayında kışmış gibi giyin misal bir tereyagı soğuga koydugunda mı erir sıcaga koydugundamı insan vucudundaki yaglar da böyledir soguk su ii gelir hem kiloya hem vucuda güzellik verir bak ruslara buz gibi ülkede yaşıyorlar kilolu olan varmı yok hepsi taş gibi güzeller karın içinde banyo yapıyorlar hep o sudan geliyor güzellikleri dedigimi yap pişman olmassın spor yaparsanda vucudun şekilli olur tek fark bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• basit 3 beyazdan uzak dur.. un şeker,tuz ve bol spor yap yeşillik ve sebze tüketimin çok olsun bol miktarda su iç.. olmazsa bana beddua et:))))

2|0
    0|0
  • Special K tok tutar, kavrulmamış badem ye, bol bol su iç , meyve sebze ağırlık beslen, yokuş yukarı yürüyüşler yap, az az çok öğün ye, ekmek ve hamur işinden uzak dur, kola vesaire şekerli içeceklerden de

Not : hiç diet yapmadım ama iş ortağım bu yöntemlerle çok kolay kilo verdi

1|0
    0|0
  • öyle bişey yok hem spor yok hem metabolizma zayıf hemde yiyecek içecekle... benimde metabolizmam zayıf metabolizma hızını arttırmanın tek yolu spor yapmak lifli gıda tüketmek bol su içmek ve kesinlikle tatlı ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak...4 aydır spora gidiyorum 5 kilo ancak verebildim...başka çare yok...

1|0
    0|0
  • an sağlıklı ve sağlığını tehlikeye atmadan alacağın fikir diyetisyen burda sağlıklı cvb alman zor bence

1|0
    0|0
  • Tatlı ve karbonhdirat grubundan uzaklaşarak verebilrsin.Tsh hormonuna bakıldı mı bir de?

0|0
    0|0
  • neler yapabilirsin?

0|0
    0|0
  • yukarıyı kapatığ aşağıyı açmak lazım :(((

1|0
    0|0
  • bnce eğlendiğin seyleri yap ne bileyim müziği ac kendince başla oynamaya .. otobüsle 5 dklık yeri 10dk da git spor olarak algılama ama bu daha mantıklı hem maddi hem metabolizma bakımından..

0|0
    0|0
  • spor yap ve sağlıklı beslen

0|0
    0|0
  • Diyetisyen kontrolünde kilo vermen , senin için faydalı olacaktı.

0|0
    0|0
  • koşu yap.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Karbonhidratla proteini birlikte tüketme , lifli gıdalar yönel .Eğer metabolizman yavaş ise hızlandırmak için yine spor yapacaksın ...

1|0
    0|0
  • doktora git sen

1|0
    0|0
  • yağsız besinler yemelisin ve spor yapmalısın

1|0
    0|0
  • kaç kilosun?

1|0
    0|0
  • Aclıktan nefesin koksa da spor yapmadan zayıflayamazsın.

1|0
    0|0
  • Diyet bahane boğazını tutucan bogazini

1|0
    0|0
  • Az ye ve bol su iç 3-4 litre

1|0
    0|0
  • Meyve ve sebzeyı bol ye , spor yap ve bol bol su iç

0|0
    0|0
  • az yicen bacım.