Erkek arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor çok merak ediyorum?

bazı erkekler var eşlerini yaşlanın genç kadın için bırakan,bazıları var genç kızlarla para e verip yatan,başka kadın için karısını bırakan azımsanmıycak kadar erkek var...bunlar siz erkekler tarafından hoc karşılanılan durumlarmı yoksa sizlerde aranızda şerefsize bak o kadar emek veren karısını genç bi kız için bıraktı falan diye eleştiriyomusunuz...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İş karısında bitiyor.. Desteklediğimiz arkadaşımızda olur karşı çıktıklarımızda ... He hovardalığını yap evine git sorun yok ama bi o..spu için karını terk edersen adam değilsindir...Adamın karısı adamın huzurunu kaçırıyorsa bırak la demeyizde başka kadınla olan ilişkisini destekler onun için fırsatlar yaratırız.. Mesala işte dün akşam benle idi gibi falan şeyler.. Ama iyi bir karısı varsa melek gibiyse he yine hovardalığını destekleriz ama başkasına takılıp karısını bırakmasını engelleriz.. Şerefsiz dediğimizde çoktur abi o karı bunları hakediyor adam haklı dediğimizde.. Genç kız yaşlı kız diyede ayırma meseleyi.. Kör tuttuğunu öper :))

0|0
    0|0
    • pekı melek gıbı karısı varsa neden hovardalıgını desteklıyorsunuz?

• çünkü arkadaş arkadaşın pezevengidir :) şaka bi yana ben desteklerim. Neden ? o adam kafaya takmışsa yapacak, ben yanında olarak abuk şeyleri engellerim.. aşık olmasını ailesini terk etmesini.. Olmasa keşke amaiçinde varsa engel olamazsın.. He bu arada bunu yapan sadece erkekler değil güzelim, kadınlar erkeklerden önde, sadece onlar gizli yapıyor erkeğin adı çıkmış..

Erkekler Ne Diyor 9

• ben de pek hoş karşılamam yani sonuçta adamın atıyorum 15 yıllık 20 yıllık evliliği var böyle mutlu bir evliliklerini dün gelen kız için mi bitirecekler ben hiç hoş karşılamam

bence adamınki geçici bir hevestir sonuçta 15 yıldır evlisin karını tanımıyor musun onun senin için uygun kişi olup olmadığını bilmiyor musun bence o adam yeni kıza gitmek yerine eşine bir şans tanımalı

0|0
    0|0
  • Adamı eleştiririm; ama önce karısını bir tanımak lazım. Kocasına iyi bir eş olmuşsa ve buna rağmen adam kadını aldatmışsa tabiki adam sahip olduğuyla yetinmeyen aç gözlü biri olarak yaftalarım. Ama kadın cadalozun tekiyse, adamın kafasını si...yorsa e adama ne diyecen kardeşim._?

0|0
    0|0
  • tabii ki hoş bir durum değil

istediğin kadar eleştir.huylu huyundan vazgeçmez arkadaşım

para almadan kendinden büyük erkeklerle yatan kızlar da var

alan razı veren razı bize b.k yemek düşer

bu arada kocalarında aradıklarını bulamadıkları için onları aldatan bir sürü genç kadın da var...

0|0
    0|0
  • eğer karın seni mutlu edemiyosa,anlaşamıyosanız,tatmin olamıyosan,bu durum gayet doğal bence

0|0
    0|0
  • bunlar hayatın için de olan şeyler..

0|0
    0|0
  • kadınlarda yok mu sanki kocası işteyken o da evde iş çeviren:)

0|0
    0|0
    • var elbet ama ben erkeklerdekı dusuncelerı merak ettım kadın aldatsa kızlar arasına bıle almaz :)

• yoo sorun değil elimiz var nihayetinde:)

• hahahahaha

• olmasa iyi olur.

karşılıklı anlayış olmadığı sürece bu kısır döngü devam eder gider.

0|0
    0|0
  • doghat bacı: evet, hoş karşılamıyoruz.

0|0
    0|0
  • Dediğine katılıyorum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kişilikleri ile alakalı kızı yaşında kızlarla birlikte olanlar nasıl bi mideye sahip mesela bende bunu merak ediyorum canım... bazıları da ihtiyaç der sıkıver ümüğünü orda..!

0|0
    0|0
Yükleniyor...