Üçünü de bırakıp kaçayım mı yoksa birini seçeyim mi?

Şu erkeklerin kafamda yarattığı karmaşayı, desenli halının üzerine fırlayan kesik tırnak parçasını ararken bile yaşamadım.

birileri bana yardımcı olabilir mi?

kafamın içinde 4 adam var birisini ben uydurdum :) nyse 3 adam var.. 3 de birbirinden farklı..3 de farklı şehirlerde..3 de cidden farklı.. hani karar veremiyorum.. böyle durumlarada genelde bırakıp kaçıyorum ama bilemedim ne yapacağımı bana biras yardım edin yaaabırakıp kaçayım mı 3 ünüde yoksa birini seçeyim mi?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ün 1 ini alıcan bakalım hangısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• üçün birini seç mutlu olmuyorsan başka üçün birini seçersin sonra kalan üçün birini seçip bingo yaparsın :)

0|0
    0|0
  • Abla sen aşmışsın yav:)) senin ne hızına yetişilir ne de fikrine..Madem ayrı yerlerdeler hepsini idare et :))) Allah kolaylık versin ...

0|0
    0|0
  • 4 tanedaha bul sayıyı 7 ye tamamla yedi kocaelı hürmüz ol

1|1
    0|0
  • kızım senin sülalede denizci varmı. ne o öyle her limanda bir sevgili misali

0|0
    0|0
  • 4.yü seç.

ilk üçten senin için vazgeçtim. çok sevdim seni dersin.

0|0
    0|0
  • Seç birini ama iyi seç içi çürük çıkmasın sonra .d

0|0
    0|0
  • senin psikolojik sorunların var dostum :/

0|0
    0|0
  • Bana kaç :)

0|0
    0|0
  • hepsini birbiri ile tanıştır rekabete girsinler yarış yapsınlar kazanan alsın seni :D

0|0
    0|0
  • gazete ilan ver.

g.tü kaybettim hükümsüzdür

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 ne kii 4 ne kiii ?

0|0
    0|0
  • mşallah diyorum :()

0|0
    0|0
  • Burada da talibin var sayıyı yükselt :D Hangisi senin için daha önemliyse onu seç <3

0|0
    0|0
    • bence 3 de önemsiz aslında yaa.. birini çok çekici buluyorumm..diğeri de kariyer sahibive ilgili..bir diğeri de ilgili sevgili sıcak biri..bilemedim

• Öyleyse ne kariyer ne çekicilik önemli birinin yerini tutamaz kaçıp önemli olanı bul.Bekleme bul :D

• Bırak kaç

0|0
    0|0
  • sen benide geçmişsin, helal sana. bu arada ben eşimi ve sevgilimi zor idare ederken sen 3 kişiyi nasıl idare edebiliyorsun formülü verirmisin bana :)

0|0
    0|0
    • şöyleki yani sevgili filan diil ki bunlar sadece bana yaklaşmaya çalışan insanlar... ben de seçemiyorum.. zaten çok yalnız biriyim ben oldu mu böle 4 5 kişi aynı anda yanaşıo seçemiyorum yine öyle kalıorum işteeee nanet olsun.. ama birinin motoru var onu seçicem :)

• eş ve sevgili mi? yok artık...

• niye erkekler aldatırken el kiri de kadın aldatınca namusmu oluyor. siz özgürseniz bizde özgürüz.

Yükleniyor...