Sıla ''Tam da bugün'' Anlam veremiyorum...

İşyerine ait servis olmadığı için şirket arabasıyla herkes kendine yakın olan arkadaşlarını evden alıp eve bırakıyor. Dün akşamda beni bırakacak arkadaşla tam eve yaklaşmak üzereydik ki radyoda Sıla'nın tamda bugün parçası vardı. Bana dönüp '' hep böyle olur dimi, hep bi kişi daha çok sever'' dedi. Benim kafam bi milyon ben hiç tepki vermeden gülümsedim. Sonra düşünürken kafama takıldı. Sizce ne demek istedi ki? (bende o da evliyiz bu arada)

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• eşine bişi anlatma ..

benim eşim bana böyle bişi söyleyecek ..o adamı çok fena gömerim

eşine bişi anlatma.

0|0
    0|0
    • biraz daha dikkat ediim tavırlarıma... Belki ben kendimi yanlış ifade ettim.

• evet çünkü benim o tarafda oturan kişi o... diğerleri farklı yerlerde oturuyor.

• devamı gelebilir diye düşünüyorum da

o yüzden sordum.

kötü:(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• derttasa bacı: ateşle oynamak istiyor galiba.

0|0
    0|0
  • sana asıldığı bariz ortada ama sakın yanlış yapma sana yakışmaz

0|0
    0|0
    • Allah korusun... Allahım kimseyi yanlış yollarda sınamasın...

• bazı hareketleri var baya uyuz oldum. Hatta eşime de anlatayım dedim akşam o da ben uyuduktan sonra geldi, anlatamadım...

• eşine anlatırsan problem çıkabilir önce ikaz et devam ederse eşine anlat,eşine anlatacağını söylersen zaten yanlış yapmaz die düşünüyorum,bazı erkekler var inş onlardan değildir,karaktersiz erkekler var sen eşime anlatacam desende anlat diyebilir sanmıyorum öyle olacağını

• Kafanı böyle saçmalıklarla karıştırma .

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seviyorum seni ama karşılıksız demek istemiş imaa etmiş , belki de ağzını aramız acaba olurmu diye ...

0|0
    0|0
    • o an algılayamadım kafam karışıktı başka bi konuda kalktım bende salakça gülümsedim yaaaaa...

• işi bırakmayı bile düşünürüm ciddi boyuta getirirse.

• Ne bırakıcan işini delimisin , o arabaya binmezsin , muhatap olmazsın gerekirse aklını başına devşir yoksa seni ters çevirir gömerim de .. ayy coştum ben :))

• Sana bir şey demek istediğini sanmıyorum , açıklamış sadece.

0|0
    0|0
  • senle alakalı değil bence

0|0
    0|0
  • Bence bu söz sana birşey ima edecek bir söz değil..

0|0
    0|0
    • saol. İnş öyle bişey olmasın çünkü tek anlaştğım insan o...

• ben olsam katı olurum biraz fazla sohbette falan bulunma put gibi otur mesela arabada ciddiyim

• dikkate alıcam

Yükleniyor...