Vücutla ilgili ince detayları bilen var mı aranızda?

arkadaşlar boyum 1.92 kilomda 81 ancak genede zayıf gösteriyorum ünlülere bakıyorum kenan imirzalıoğlu 87 kilo 1.92 adam tabiri yerindeyse hayvan gibi gösteriyor bu neden olabilir çok zayıf olmasada zayıf gösteriyorum bunun açıklamasını yapabilicek biri var mı bana

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kas yağdan daha az yer kaplar ama daha ağır olur, yağ daha fazla yer kaplar ve daha hafif olur.

Bir de hacmin nereye dağıldığına bakmak lazım yani herkesin vücut tipi aynı değil hacı ben de 1.93-76 kiloyum ve hayvan gibi gösteriyorum hala kas mas da kalmadı eridi gitti çoğu kilo verince nasıl oluyor anlamadım kemik kalınlığı ve yapısıyla ilgili diyorlar bana da.

Mesela omuzların geniş mi?

0|0
    0|0
    • bel kemiklerim biraz iri omuzumunda pek geniş olduğu söylenemez belden dolayı

• Kardeş dediğim gibi kemik yapın zayıf gösteriyor seni, omuzların dar değil ama geniş de değil ben de senin yerinde olmak isterdim, omuzlara ağırlık verirsen iş değişir tabii ama orantısız bir vücut da nasıl görünür bilemiyeceğim kardeş.

• ne yapmamı önerirsin dostum?

Kızlar Ne Diyor 5

• Proteinli beslen ve spor yap.

0|0
    0|0
  • kas olduğu için mesela eskiden 56kilo inanılmaz zayıftım hastalık derecesinde kas yaptığımdan beri 60 kiloyum ama çok fark var :)

0|0
    0|0
  • Kemik yapısı

0|0
    0|0
  • erkeklerde ideal kilo boyuyla ayni diyorlar, yani 1,91de 91 kilo :)

0|0
    0|0
  • Senin başka derdin mi yok * ya

0|0
    0|0
    • ne demek başka derdinmi yok? derken

• ama gerçekten zayıf gösteriyorum

• Ya olum kilon boyun iyi iste git spora

Erkekler Ne Diyor 5

• Kilo alamıyorsan vücut geliştirme sporuna başla ama öyle hemen şişmeyi düşünme kenan imirzalıoğlu dediğin adam da ilk çıktığında bu kalıptan eser yoktu zamanla olur 1 yıl içinde kendindeki değişime sende inanamazsın

0|0
    0|0
    • vücut geliştirmeye başlayınca düzene giricekmidir vücudum?

• Eğer ki hakkını vererek yaparsan emin ol olacaktır. Ama insanlar bir hevesle başlarlar bir giderler iki giderler değişiklik görmezler pes eder bırakırlar. Pes etmeden devam edebileceğine inanıyorsan gerçekten istediğin vücudu elde edersin ama dediğim gibi bu zaman alır bir kaç ayda olacak bir iş değil haberin olsun

• zamanla gelişme gösterdiğini gördüğümde bırakmam zatende tek çare galiba vücut geliştirme yoksa zayıf uzun boylu olarak görüneceğiz

• çatın dardır muhtemelen ve ektomorfsundur

0|0
    0|0
  • Abi bende 1.93'üm 81 kilo bize çok zayıf bakma, en aşşağı 87-88 olmak lazım, kemiklerin iri olunca öyle görünüyorsun.

0|0
    0|0
    • vücut geliştirmeye başlamayı düşünüyorum

• Çok güzel kilo alırsın, gömüceksin yemekleri, al supplementi tamam :D

• başka çare yok sürekli boyla önplana çıkmak kötü

• vücut türleri var dostum

0|0
    0|0
  • tabi yedin de yedin yedinde yedin at etlerini sonra at gibi kum pistte ağır kaldın :D

0|0
    0|0
    • ben zayıf kaldım diyorum hocam :D

Yükleniyor...