Karşınızdaki kişiyi mutlu etmek için küçük ama güzel şeyler yapar insanlar..

Peki Siz karşınızdaki kişiyi mutlu etmek için yaptığınız küçük ama mütevazi davranışlarınız veya konuşmalarınız veyaaada hediyeleriniz nelerdir?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• iltifat tabi ki.:)

0|0
    0|0
    • HkLısın İsnlar hmN kanıyor Dimi .d

• "hesabı" değil düzeltiyorm: "amacı vardır" olacaktı...

• :) O da doğru ..

Erkekler Ne Diyor 6

• önce gizliden neleri sevdiğini öğrenmelisin tabi bunu ustaca can alıcı sorularla yapmalısın direk sen neleri seversin dememelisin ondan sonra onun sevdiği şeyler arasında en küçüğünü seçmelisin ve bunu onun için bulup getirmelisin işte o zaman sevdiğini mutlu edersin çünkü en çok mutlu eden şeyler basit isteklerdir ve tabi ki bu isteğin onu seven birinden gelmiş olmasıdır..:)

0|0
    0|0
  • Bu konuda yetersiz kaldığımı düsünüyorum ben sadece canını yaksada yakmasada dürüst olmayı tercih eder kendim gibi davranırım alırım karsıma akıcı bir dille acıklayıcı sekilde düsüncemi anlatırım yapabileceğim bu

0|0
    0|0
    • :) sadece mutlu edbilincek şeyler nelerdir demiştim.d Sen bayaıı dertliymişsin...

• valla açıkcası sana sunu söyleyebilirim ki durduk yere yapılacak kücük jestler önemlidir ama devamlı olarak ilgi göstermesi bu kücük jestlere gerek duymanı engeller çünkü jestler gider gelir ama iliskiyi ayakta tutan ilgidir tamda anlayabilmiş değilim kusura bakma hani pek anlamam böyle :D

• Boşver anlama zaten ilişki açısıneden diğil nrml bir insnı mutlu etmenin yolu olrksrmştm ;)

• odun mu oldum şimdi doğru söyle :D

0|0
    0|0
  • onun mutlu olmasını gerçekleştirecek şey beni mutsuz ediyorsa gerekirse kendim mutsuz olurum

0|0
    0|0
  • onu neden sevdiğimi ona açıklamak.hem de en ince ayrıntısına kadar

0|0
    0|0
  • Kadınlar zaten ufak şeylerle mutlu oluyor. Ekstra bir şey yapmaya gerek yok.

"Gözlerin/Bakışların çok güzel"

Kafi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onun güzelliğinden bahsederim mesela.gözelerin ne güzelmiş gibisinden..bi de sana bişey almak istiyorum şuanda deyip dışarı çıkartırım bazen arkadaşlarımı :D

0|0
    0|0
    • Hmm gzlmiş fkt benim kastım haberi yokken yplck bi hediye veya mutlu etme çabası .d

• hmm not yaz mesela..hiç haberi yokken çantasına bi not bırak.

• Çantasına .d evet bu buraya üye olan ve sınıfında sevgilisi olanlar için gzl bir mesaj .d

• bir gülümseme -bir tebessüm en etkili silahım bu anlamada...anlayana tabii;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...