Kızlarla tanışmak çok da zor değil. Gözünüzde büyütüyorsunuz.

Aslında yapılması gerekenler o kadar basit ki. Özgüven, cesaret ve gülen bir yüzle yaklaşmak. Deneyin.Ben denedim sonucunu aldım.Bu arada trende tanıştık :) Hediye almayı düşünüyorum doğum günü için? Sizce ne almalıyım ? Tek taş pırlanta bir yüzük almayı düşünüyorum ama kızın maddi durumu pek iyi değil. Açıkçası komplekse girer diye düşünyorum. Kızlar sizce ne yapmalıyım :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim maddi anlamda değerli hediyeler her zaman kızların ilgisini çeker. ne olursa olsun. ne kadar pahalı hediye alırsan o kadar sana geri dönüşü olur. olay şu. aa benim için bu kadar paraya kıymış. kız mantığı:))

0|1
    2|1
    • kardeş öyle mutlaka da tırsıyom işte ters teper diye. benim bir arkadaş üniversite mezunu, kız arkadaşı da liseyi bitirmişti. sonra kız hırs yapıp üniversiteyi falan kazandı. sanki maddi ve manevi açıdan kız aşağı düzeyde olursa pek ilişki yürümüyor fikrindeyim. o yüzden kararsızım

• teşşekürler arkadaşım bilgilerin için. adam gibi bi sen cevap vermişin gerisi yok hava atıyor yok şu yok bu.

• ben teşekkür ederim ;))

Kızlar Ne Diyor 4

• Öf. Daha yeni tanıdığın kıza tektaş alırsan hoşuna gideceğini sanmam.

0|1
    0|0
  • sanki 10 kızla tanıştın bu ne hava:) daha yeni olduğu için tek taş ağır kaçar. sanki evlilik teklif ediyorsun, daha mütevazi bişeyler al..

1|1
    0|0
  • seninle bu durumda tanismissa ev de ala bilirsin

0|0
    0|0
  • doğum gününde bunu alırsan düğün hediyesi olarak ferrari hediye etmeyi göze alacaksın xD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk defa mı bir kızla tanışıyorsun ?

2|0
    0|1
  • para varsa.sorun yok.

0|1
    0|0
  • Özgüven, cesaret ve gülen yüz var ama beyinde kalıntı yok.

0|1
    0|1
  • şaka yapıyorsun heralde

0|0
    0|1
  • off ya :(

adam ilk defa kizla tanisiyor gelip bize artizlik tasliyor.

tamam biz abazayiz . sen kralsin butun kizlar senin nan :/ inan bana

1|0
    0|0
  • Ben o dediklerini günde 3 kıza yapıyorum havamdaysam eğlenceli zamanımdaysam , ama çerezlikleri düşürüsün sadece böyle

0|0
    0|0
  • Idolum ol

0|0
    0|0
  • la nasıl tanıştın trende :)

0|0
    0|0
  • Adam trende yeni tanıştığı kıza pırlanta yüzük alıyor ya.

Ben de geçen gün Ranger'da bi' kızla tanışmıştım. Bağırırken ağzına yumruk attım.

3|3
    0|1
    • yeni tanıştığım çıkarımına nasıl ulaştın ? bir göster bakiyim yazdıklarımın içinden

• Bunu soracağını biliyorum o yüzden cevabım hazır.

Yeni tanıştığın bir bayan olmasa heyecanlı heyecanlı buraya yazıp nasıl tanıştığını anlatırken gülücük koymaz ve bu kadar kolay olduğundan bahsetmezdin. Bundan önce ne zaman bi' bayanla tanıştığını kestiremiyorum bile. Uzun zaman olmuş... Epeydir de sevgilin yoktu zaten.

Cevabım hazırdı. Kopyalayıp yapıştırdım sadece.

• flört kısmındaki konulara bi göz atıyordum. neden kız arkadaşım yok, nasıl açılsam tarzından birçok soru vardı. o yüzden esas öğrenmek istediğim şeyin dışında ekstra bir açıklama yaptım.

Yükleniyor...