Size söylenen yada sizin söylediğiniz unutmadığınız/karşı tarafın unutmadığını düşündüğünüz kelimeler?

Kelimelerin gücü;

Hoşunuza giden veya size oldukça koyduğunu hissettiren kelimeler nelerdir?

Ve karşı tarafa söylediğiniz unutmayacağını tahmin ettiğiniz etkileyici veya koyan kelimeler?

Çok sihirli olmasına gerek yok sadece aklınıza gelenleri yazın...

Örnek..

Bana söylenen güzel bir kelime;

-ben kopmuş bir çiçeğim

"hayır sen benim papatyamsin"

Bana koyan bir kelime;

"çok basitsin kendini geliştirmelisin"

Benim söylediğim etkileyici güzel bir kelime;

babasını kaybetmiş birisine

-Babanın asaleti sana miras kalmış ve bunu çok güzel taşıyorsun

(pek etkileyici cümle kurmadığımı farkettim)

Koyan bir kelime

Bana o... diyen birisine;

- Ben o.. isem , sende bir o... ya aşık olacak kadar enayi, şerefsiz ve haysiyetsizsin

Beni kullanmak isteyen birisine;

-Senin bir kız kardeşin var onu nereye kadar koruyacaksın ki!, sonuçta oda benim gibi senin gibi ruh sapıklarının göz diktiği 300 grama sahip

Beni ilgisiz bırakan eski sevgiliye, kendisine sitem yapmadım ve keyifliyim ama aşkım canım demedim diye tuhafına gittiğinde

- beni gün boyu aramayan, aşkım napiyorsun diye sormayan bir sevgili adayına aşkım canım diye hitap etmem çocuksu ve komik geliyor.. (sevgilim olmsina rağmen sevgili adayı demem koydu)

Eski sevgiliye söylenen bir söz;

- sana kız bana da istediğim vakit erkek çok...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• cs oynarken.

admin: wall i kapat lan oc.

ben: serefsiz oldugum yuzumden belli oluyor mu? :(

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir keresinde çok sevdiğim ama yalanlarıyla aldatan ve dürüst olmayan bir sevgilime hayatımda ilk defa çiçek göndermiştim kavgalı bir anımızda. beni hemen arayıp neşeli bir şekilde çok mutlu olduğunu bunun için teşekkür ettiğini söyledi... Bense o çiçekleri çöpe atması için gönderdiğimi söyleyince herşey tersine döndü çok koymuştu... Bunun için çok üzgündüm ama öyle bir derse ihtiyacı vardı ve asla bu dersi unutmayacağını söyledi ve bitirdim.

0|0
    0|0
  • -Paraya için her şeyi yapar mısın?

-Para için çok şeyi yaparım.

- Bir tarafa beni bir tarafa parayı koysalar sen parayı tercih edersin.

:((((

0|0
    0|0
  • ikisini cevaplayım. sana söylenen yalan kelime-ben kopmuş bir çicegim..

hayır en papatyamsın (diyen kişi nerede şimdi papatya burada yanlız)

sana çok koyan ama geçekten çok ders alacagın güzel bir cümle

çok basitsin kendini geliştirmen lazım :))

kaldıki bunlar kelime değil cümle uyuz

0|0
    0|0
    • türkçe dersi için teşekkür ederim şimdi çekilebilirsin.

• böö bu türkçe dersi değil hayat dersiydi. yoksa türkçede bende çok imla hataları yapıyorum çekildim by

• Benim söylediğim bir kelime hep aklımdadır..

-Sen varsan gerisi teferruat..

0|0
    0|0
  • Çok uzun yaaaa...

0|0
    0|0
    • soruyu anladıysan hepsını okumana gerke yok zaten başlık net :)

• Evet var! aşkım senin için ferhat olur dagları delerim,kız arkadaşım,ferhat olup dagları delme brazzers'ta ki kel adam ol beni del..

• sevgilimin ayrıldıktan sonra başkasıyla çıkıp bana uzun zaman sonra dönmesi ve benımle beraber olmak istemesine...tamam barışalım sevgili olalım,evlenelim ama birgün yatakta yatarken bensiz geçirdiğin günlerin hesabını sorarım,sende veremezsin seni o yatakta boğarım...şimdi s.git dememdir :)

0|0
    0|0
  • ben bikere arkaaşıma dostum dedim o da bana hey moruk dedi. çok kankayız yaaaa :))

böyle insalar var len evet var.

0|0
    0|0
  • "Kendi duvarların var ve yıllarca o duvarların içie giremedim. Kimseyi almıyorsun. Kendini yalnızlaştırıyorsun. Senin için ne yapabilirim bilmiyorum."

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana söylenen güzel cümle: Gözlerin sanki Dünya'ya hükmeden bir padişah gibi

Bana koyan cümle: Sana güvenmiyorum

Benim söylediklerim içinse "aa nasıl laf koydum ya da vay bee ne laf söyledim" tarzında değil hiç düşünmedim bunu.

Sadece eski sevgilime telefonda "söyle yanında ki kıza çok iyi baksın sana çünkü sen benimsin ve hep benim kalacaksın" buydu. Ne salakmışım :))

0|0
    0|0
  • Sevgilim bana bok demişti.

0|0
    0|0
    • kafana çokmu sı*tım aşkım diyeydin :D

• gönül bu boka da konuyomuş dedi ya of. donup kaldım .keşke deseydim :D

• bu lafı ettirdiğine göre ona daha çok koymuş bişiler :D

Yükleniyor...