90 yılda bu kadar mı değiştik?

Beytüşşebap'ta 1 askerimiz daha şehit.2 askerimiz yaralı.Sayı 1 diye kimsenin umrunda değil gibi.Ama bu videoyu görünce yüreğim cız etti.Sizlerle paylaşmak istedim.Bu vatanın milletin kadını bu kadar cesaretli iken şimdi ne oldu da şehite sahip çıkmaktan korkar olduk.Hepimizin geçim derdi,aşk sıkıntısı,sevdası,hastalığı var ayrı ayrı sorunu var.Herkes kendisini düşünüyor evet.Evet ama ya memleket.Her günümüz şehitlerle millet alıştı gibi.Sanmıyorum ama canı yanmayan var mı gerçekten?Canı yanmayan,bu haberlerle yüreği darlanmayan yoksa eğer toplum ayrı,biz ayrımıyız.Gündelik telaşlarımız artık bunların da mı önüne geçti?

link

Not: Amacım siyaset değil.Bayrağın,Şehit'in siyaseti olmaz.Afyon'da depo patlıyor askeri depo.Önüne gelen giremez.İçerideki sayı bilinmiyor(!).2 gün önce 10 şehit verdiğimiz yerden gene şehit geliyor.Ama "alemin keyfi yerinde" gibi.Duyarsız mı olduk diye düşünmüyor değilim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayatım boyunca ne tatlı su milliyetçisi nede bordo klavyeli oldum ateş düştüğü yeri yakıyor ateş ciğerimize düşüyor ama işiin en boktan taarafı elimizden hükümütimiz sağolsun hiçbirşey gelmiyor ama keşke sende şu soru başlığını gizlenmeden açsaydın saygılar

0|1
    0|0
    • benzer bir konu daha açmıştım.onda açıktı ama özelden çok mesaj aldım.gizlememe sebep olanlar utansın.aynen ateş düştüğü yeri yakıyor.artık vatan sağolsun,milletimizin başı sağolsun diyemedim.Allah ailesine sabır versin diyebildim.

• walla istediği kadar mesaj gelsin doğru bildiğimi açık yüreklilikle bangır bangır bağırırım yinede kararına saygım sonsuz

• sağol.sen de haklısın.ama maalesef ks de böyle konularda hep gizli yazacam.sonra birileri rahatsız olmasın yeniden.en azından laf olsun diye hamaset nutukları atıyosun diyemezler.neyse.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Geçen 10 şehit verilen çatışmadan halamın torunuda vardı agır yaralanmıştı 3 bölgeden mermi yemişti,şimdi hava değişimine geliyor..

0|1
    0|0
    • geçmiş olsun benim yerime gözlerinden öpün onu

• zaten bu millet her manada sabır etmese bu devlette var olmaz be kardeşim.yolsuzluklara rağmen vergileri ile isyan etmeden,hainlerine rağmen şehit vererek isyan etmeden duran başka bir millet varmı.Allah sizlere bağışlamış kardeşimizi.Her yönden iyileşir en kısa sürede inşallah.

• İnşallah kardeşim allah hepimizin yardımcısı olsun bu ülkenin düşmanı çok allah devletimize zeval vermesin..

• vatanı kurtarmak için savaşanlar bizler için değil canlarını kurtarmak için savaştı.Bu yüzden şimdiki kadınların suçu ne anlayamadım doğal olarak herkes kendi hayatının peşindi. kimse ahmetin mehmetin oğlunun geleceği için canını ortaya atmaz. öyle bişey olsaydı şuan ki kadınlar doğuda cepheye dökülüş olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...