İlişkinizdeki sorunları görmezden gelen sevgiliniz hakkında ne yaparsınız?

ondan gerçekten hoşlanıyorsunuz...sizin tipiniz, eğlenceli yani... hayatınıza başka biri girene kadar aklınızda o olacak..bu fırsatı kaçırmamalıyım diyip onunla çıkmaya başlıyorsunuz. ama gelin görün başında ilgili düşünceli olan sevgili sanki çift karakterliymiş gbi bazen o kadar düşüncesiz davranıyor ki.. zaten emin olarak başlamadığınız bu ilişikiyi bitiresiniz geliyor.. örneğin; akşam 11 olmuş işten geç dönmüşsünüz ilişkideki onu rahatsız eden problemleri halletmek için sizi ayağına çağırıyor. konuşup hallediyorsunuz evinize dönmek istedğinizde size dönüp "taksi parasını versem kabul eder misin?"(laaan gerzek hani taksiyle eve bırakacaktın, diyemiyorsunuz haliyle) gibi saçma sapan soru soruyor. haliyle kabul etmiyorsunuz. yani sevgiliniz tam bi bencil..kendi istekleri yerine kadar herşeye var sonrası içn yan çizmeye başlıyor..sizce bu kadar uyanık bi tip nasıl alt edilir. böylesinden ayrılsan suçlu gene sen olursun yemin ediyorum..ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
ayrılmam için sağlam bir sebebp arıoyorum..yaptıklarından deli gbi pişman olsun pislik .ilk ilişkimdi erkeklerden soğudum yaa..bundan sora eskisi onlara sadece sahneden bakıcam ezer gbi.eskisi gbi..bana hayranlıkla bakarlarken asla onlar için sahneden inip seyrcilerin arasına karışmayacağım.dans hayatımı n üzerine yemin ediyorum nokta

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendi değerini bil bir geçerli sebep aramak zorunda değilsin ona bunu inandırmak için.Açık açık konuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tamam sevgilin biraz malmış ta sen sende de var taksi meselesinde sadece hayır demişsin yapıcaktın şöle sağlam bir kavga bak bakalım bir daha teklif ediyormu atmışsın içine şişip kalmışsın sebeb belli oğlum sen malın tekisin ben seni çekemem daha fazla de çık işin içinden ...

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun. Kalbinin sesini dinle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• diledigi kadar suclasin cokta tin. ayrilirim.

0|0
    0|0
  • sende en az onun kadar onun önem verdiği konularda umursamaz ve başından savar bir tavır takın

0|0
    0|0
    • 2 aydır farklı şehirlerdeyiz herakşam saat akşam 7 de arıyor sankii devlet memuruna bağladı.ilk başlarda günaydın vb mesajlar arada atıyordu artk attğım mesaja bile cevap alamıyorum neyse anlattıkça tövbe tövbe ..

• bizi böyle günaha sokanlar utansın asıl. boş ver salla ya seni takmayanı sen mi takıcan kafaya genç yaşında dert sahibimi olucan

Yükleniyor...