Bu Erkan Zengin'in sizce adam mı?

Erkan Zengin 15 gündür Trabzon da oynamam ben fenerden başka yere gitmem Trabzon'u istemiyorum falan filan sonra bugün bakıyorsun sanki doğuştan trabzonlu yorumlar

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• nasayada bildirseler trabzona gitmem fenerbahçeden başka takıma gitmem yoksa futbolu bırakırım sözünden sonra kendini affettirmeye çalışıyor ama fenerbahçe onu istememekle çok haklıymış :)

0|0
    0|0
    • Adam Olanın özü sözü bir olur

• ahahah :D aynen "değil borsaya nasayada bildirseler trabzona gitmem" demişti :D çok büyük laflar etti şimdi nasıl yalıyor nasıl mide var anlamıyorum bunları

• Çok Heyecanlı 10 Yıldır trabzonda gibiyim diyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalakanin onde gideni

0|1
    0|0
  • Biz bu durumlarda, kibarca ''dengesiz'' Tabirini kullanıyoruz.
    Ama bana göre, bu Döneklikten başka bir şey değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Mehmet topuza cok benzetiyorum

0|0
    0|0
  • Yakismismi hiç bir karadeniz lüye

0|0
    0|0
  • Adam

1|1
    0|1
    • Buna adam diyorsan kendini sorgula bence objektif ol

• Ben adamımda, milletin adamlığına laf ediyorsunda bence sen hiç değilsin.
      Neyse onuda geçtim ona bakarsan alper potukta adam değildir.
      Mehmet topuzda.

• profesyonellik bu. yalakalık felan değil. az düşünün. adam kaç yıl anlaştı bilmıyorum ama bundan sonra bir süre orada oynayacak. eğer trabzon hakkında orada yok ben istemeyerek geldim feneri istiyorum felan derse ayıp. maçta adamın ayağına top gelince ıslıklanmasını kendi de istemez. ama şimdi trabzon hakkında iyi şeyler söylerse maçta top ayağına bir gelir seyirci alkışlar. bunu profesyonelce düşünün. kimse gittiği yeni bir kulüpte dışlanmak hor görülmek istemez.

0|0
    0|0
  • Profesyonelliktir bu. Fenerbahçeliyim yanlış anlaşılmasın ama pek mutlu gibi de değildi gerçi ama dediğim gibi profesyonellik bu. Bizler, Boca Juniors'tan River Plate'e gideni de gördük Karşıyaka'dan Göztepe'ye gidenide. Adanaspor'da Adana Demirspor'a gideni de gördük Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye gelenide. O yüzden noproblem :)

0|1
    0|0
  • Takımına faydalı oldu ilk haftadan :)

0|0
    1|0
  • Mehmet Topuz? Daha sayısız örneği var. Futbolcu adam orospudur biraz.

0|1
    0|0
    • Aynı değil Mehmet topuz BJK ye söz verdi ama fener daha çikolata verince fenere gitti bu Türkiye de fenerden başka bir yerde oynamam İsveç'e dönerim falan.

• Alper potukta aynısını yaptı.
      Galatasaraya gidicem, galatasarayla anlatık diyip fenere gitti karaktersizler takımı zaten erkanda oraya gitseydi keşke adam olmucaksa.

• Para. ...

0|0
    0|0
    • Para her kapıyı açar

• Profosyonel futbolda herşey mübah zamanında m. topuz da beşiktaşla anlaşmıştı aziz geldi aklını çeldi şimdi erkan fb dedi ibrahim gitti aklını çeldi hangisine daha fazla para verirse bu iş burada biter döneklikle alakası yok yani sizede aynı teklifi yapsalar sizde kabul edersiniz

• Pezevengin evladı yok realde oynicak o kdr iyi sanki:) Dönek adamdan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Onu bilmiyorum ama adam gerçekten iyi oynuyor

0|0
    0|0
  • Alper Potuk:Gönlüm Galatasarayda
    Mehmet Topuz:Ben Beşiktaşliyim ve Beşiktaş'a gitmek istiyorum
    Şimdide Erkan bu ülkede çok donek oyuncu var.

0|0
    0|1
  • 2 asist yaptı

0|0
    0|0
Yükleniyor...