Böyle bir erkeğin hayatınızda olmasını ister miydiniz?

öyle bir erkek düşünün ki kızlar dövmesi ve piercingi var ayrıca iyi yemek yapabilen ,entellektüel nerde nasıl davranması gerektiğini bilen size karısmayan birisi olucak.Fakat bunların yanında dindar geceleri kuran okuyan birisi.Bu erkek hakkında ne düşünürsünüz ve böyle bir erkeğin hayatınızda olmasını ister misiniz?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• hani nerde?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• dindar olan erkegin ne işi olur piersingle dövmeyle felan sonuçta dövmenin seytan işi oldugıunu bilmesi gerekir.ayrıca bana karışmamasıda ii bişey değil..erkek dediğin sahip cıkar kollar gözetir gerekirse kıskanır kısıtlar..ya oldugun gibi görün yada göründüğün gibi ol.. aman ben almaım alanada mani olmaım :)

0|0
    0|0
  • Dövmesi olmasaydı iyiydi.

0|0
    0|0
  • hayatımda olmasını istermym bilmem ama insanları dışgörünüşüne göre yargılamamak gerektiğini bir kez daha anlarım heralde

0|0
    0|0
  • İnancı yaptıkları kendine sevabı da kendine ayrıca o kısmıyla ilgilenmem beni mutlu ediyosa sorun yok

0|0
    0|0
  • Böyle biri çıksın karşıma :( Tam anlamıyla böyle birini istiyorum. (dövme hariç)

0|0
    0|0
  • Isterım. Bu tıp bı erkek muhakkak arastırmacı bı kısılıktır. Bana uyar.

0|0
    0|0
  • Iste ne guzel :)

Inancli ama bunu reklam etmio..

Senmisin bu kisi?

0|0
    0|0
  • siyasi görüş : fuck the system dini inanç : müslüman

0|0
    0|0
  • hepsi iyi de bana karışsa daha güzel olur panpa ...

0|0
    0|0
  • cix.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 'Kafası karışmış Gencin Dramına Yardımcı Olur Musunuz?'

ya da alternatif soru başlığı

'Yahu bi hatun ayarlıcam diye bu kadar maymunluğa gerek varmıydı? Sirkte eğitim görmüş gibiyim...'

bunlar olur, değişik fikirlerde değerlendirilmeli. Bu arada Allah kabul etsin.

0|0
    0|0
  • entellektüel demeden önce entelektüel demeyi öğrenmekte fayda var

bazı hatalar direkt adamı bitirir mesela

0|0
    0|0
    • vay kardesıme bak sen kusuruma bakma bu arada :D

• 18 yaşındasın değil mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...