Fitness'ta sadece büstiyer giyilir mi?

Spora başlamak istiyorum, alışveriş yapacağım. Fitness'ta sadece büstiyer giyilir mi? Üzerine t shirt giymeden. Bir de dışarıda ayakkabı giyip gelemez miyiz? İçeride değiştirmek zorunda mıyız? Son olarak havlu da lazım mı?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Gideceğin salona bağlı. tayt üstüne uzum bol bir tişört giyiyordum. Ayakkabının altı temiz olması şart. Havluyu da salona sor. birçoğunda kendin götürüyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Saydiklarinin hepsi gittiğin spor salonunun seviyesiyle alakali. Bustiyer biraz fazla kaçabilir sadece koşu bandinda olmayacaksin. Mekik var twister var. hoş olmaz diye düşünüyorum. Disarida ayakkabı giyip altuni silip geçebilirsin fakat genelde yaninda temiz ayakkabi getiren istenir. Havlu şart kimse kimsenin terini akittigi yere uzanmak dokunmak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Eşofman takımı al konu kapansın işte. :) Bizim burada dışarda giyip geliyoruz yani bir sıkıntı yok ama mekana göre değişebilir bilmiyorum. Evet lazım gerekli bişey.

0|0
    0|0
  • İlki hariç diğerleri evet. ilki sana ve ortama bağlı

0|0
    0|0
  • Büstiyer giyorsan mümkünse fiziğin iyi olsun diğer türlüsü çok kötü gözüküyor, ayakkabıyı evet değiştirmek zorundasın havluda zaten kişisel ihtiyacın.

0|0
    0|0
  • büstiyer giyme bence
    içeride değiştirmek zorundasın
    havlu lazım olur evet

0|0
    0|0
  • İstediğin gibi giyim problem olmaz, sonuçta spor yapıyorsun. Ayakkabı çoğu salon galoşla içeri alıyor ondan sonra değiştiriyorsun ayakkabını, havlu lazım tabii, daha temiz olur.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • normal bir tişört giyip git işte. orası için ayrı bir ayakkabı götürmen lazım temizinden ve ayrıca havlu lazım tabi ki terini silmek için.

0|0
    0|0
  • giyilir tabi

0|0
    0|0
  • Seksi taytla gitmede

0|0
    1|0
  • buradan bakabilirsin gerçek büstiyer neymiş https://sodalarayranlar.wordpress.com fitnessta tabiki giyilmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben büstiyer giyiyorum. Neden anormal olsun. Birde salonun kaliteliğine bağlı bu durum. Ayakkabı ve havlu al küçük spor mini bir çantan olsun. Ayakkabı temiz olmalı giyip gelme salonda giy.

0|0
    0|0
  • Spor yapan insanlarin kafasini katistirma kizim ajsjjf

0|0
    1|0
  • rahat şeyler giyin.
    ek ayakkabı şart
    havlu getirebilirsin

0|0
    0|0
  • Giyilir disaridan ayakkabiyla girmemelisin havlu lazim

0|0
    0|0
  • hAvlu, ket, tayt, VSE :D

0|0
    0|0
  • Evet evet evet

0|0
    0|0
  • Evet giyilir ben giyiyorum

0|0
    0|0
  • Büstiyer olur da dışarıdan ayakkabıyla giremezsin veya altını sileceksin enim gittiğim fitness'da havlu veriyorlar senin getirmene gerek olmuyor büyük ihtimalle diğer yerlerde de öyledir

0|0
    0|0
Yükleniyor...