En son nezaman ağladın?

Evet değerli KS üyeleri

en son nezaman? kimin için? ne için ve neden ağladınız?

*Sormuşsun ama sen niye cevaplamadın dersiniz belki cevaplayayım

daha 2-3 dk önce Sezenler olmuş' şarkısında birben bire ağlamaya başladım, konumu açmamın sebebide bu.. acaba herkes benim gibi sulu göz mü:))

Güncellemeler:
bu konuyu acmam bana anormal bir insan oldugumu ogretti gercekten:D

herkese tesekkurler yorumlari icin.. ne mutlu Allah aglatmasin hicbi zaman gerci hic aglamamissinizda zaten ama ben artik kesin eminim normal biri degilim yaani:D

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• valla bu seneye kdr en son doğduumda doktor vrunca basmışım çığlığı ama üniversite kazanamamanın vermş olduğu hüzün paha biçilemezdi saldım gözyaşları:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 3 Kasım 2009 sonrasını hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Altı yaşımdan beri ağlamıyorum. Düştüm, ayağım uf oldu ve ağladım. Annem de söz ver bana bir daha ağlamayacaksın dedi. Ben de ağlamayacağıma dair söz verdim.(etmus stayla) Bu lanetten nasıl kurtulabilirim, ağlayamıyorum :((((

2|0
    0|0
  • Ağlayamama sorunum var suni gözyaşı kullanıyorum gözlerim kuruduğu için.

0|0
    0|0
  • bunu izlediğimde:(

link

0|0
    0|0
  • haha amma sulugözsün :D bu soruyu niye gizli kullanıcıdan sordun onuda anlamadım neyse soruna gelelim. :) babam kalp krizi geçirmişti yaklaşık 2 yıl önce

0|0
    0|0
    • basin sagolsun

2 yildir hic aglamadin mi inanmiyoruum :O

• ayakta-olen-adam

ne mutlu seni bukadar guldurduk bana komik gelmesede ..;)

• gerçekten bu yanlış anlaşılma bu kadar komik mi ki ?

• Ya öyle hüngür hündür değil ama geçen tekrardan pursuit of happyness izleyeyim dedim yine gözler sulandı

0|0
    0|0
    • izleyipte aglamamak mumkun mu zaten:)

• Valla kendimi bildiğimden beri yani 8 yaşından beri aglamıyorum,erkekler sinrden aglamadıkları sürece canı yandıgı zaman filan aglamaz..

0|0
    0|0
  • house Md sezon finalinde ağladım : (

0|0
    0|0
  • 1 ay önce filan sevgilim benle ayrılma kararı almıştı ama barıştık

0|0
    0|0
  • Haziran 2010. Annem ameliyat olmuştu. Anneme karşı çok zaafım var. Hiç dayanamam.

0|0
    0|0
  • 1 sene önce oda aşırı sinirden dolayı elimde olmadan oldu ama hafifti :)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • şehit haberlerini görünce hep gözlerim doluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bugün ağladım

0|0
    0|0
  • Şimdi ağlıyorum mesela , senin gibiyim.

Belayı çekiyorum resmen , içinden çıkmadığım gün yok yeter artık diye bağırıp her yeri dökesim var. İyice sorunlu bir olup çıktım.

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 2 saat önce ağladım, yeşil yolu izledim de Michael Clarke Duncan'ın ölmesi çok etkiledi beni...gerçek hayatta da kaybettik ağlattı beni koca adam.

0|0
    0|0
    • ayy bende nekadar cok aglamistim o filmde film bitti 2 saat daha agladim

• O şarkı beni benden alıyor ama ağlamıyorum tabiki dinlerken.sulugöz değilim.Bence sen de duygusalsın

0|0
    0|0
  • Allah aglatmasın

0|0
    0|0
  • daha dün ağladım arkadaşımı sevgilisi aldatmış onu ağlarken görünce dayanamayıp ben de ağladım baya kötüydüm:(

0|0
    0|0
  • ben bu aralar ansızın ağlayabiliyorum.. duygusal anlar yaşıyorum depresyondayım ulenn :/ :))

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Birkaç saat önce

0|0
    0|0
  • biraz önce.

0|0
    0|0
  • Bugun :(

0|0
    0|0
  • 2 saat önce ağladım hülya bacım gibi anıra anıra tufan altaştan yıkılası be dünyadaa

0|0
    0|0
  • ağlıyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...