Böyle bir erkek arkadaşınız olsa bakış açınız ne olurdu?

belki içinizde meslektaşlarımda var.Ben özel bir firmada satış temsilcisiyim. Haftanın beş günü seyehatta hafta sonlarını evde geçiren biriyim. İşimi çok seviyorum bazen tatsızlıklar olsada.Hep ş.dışı çalıştığımdan hafta sonları özel hayatım oluyor genelde.İlişkilerim bu yüzden fazla sürmüyor ya benim tarafımdan yada karşı tarafta bitiyor.Benim kaygım şu ki güven sağlıyamıyorum gibi geliyor.Ukala biri değilim yakışıklı hiç değilim.Fakat sizden ricam bir düşünün böyle bir erkek arkadaşınız olsa bakış açınız ne olurdu.Yoksa ben sebepsiz yeremi kaygılanıyorum.

0|0
19|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım pilotlar ve kaptanlar da sırf bu yüzden on yıl çalışıp, birikim ve yatırım yapıp sonra evleniyor. Ne çileli aileler bilirim böyle. Neredeyse hepsi de parçalanmıştır. Bu yüzden bu tür meslekler yapanlar mesleği bırakmadan ciddi bir şey yapmalarının sağlıklı olmadığını bilirler. Ne kendilerini ne karşı tarafı üzerler.

Yani mesleğin yukarıdaki iki meslek kadar iyi kazandırmıyorsa başka bir mesleğe doğru yönel. Görüyorum ki duygusal birisin ve uzun soluklu ciddi bir ilişki adamısın. Mesleğinle isteklerin ne yazık ki örtüşmüyor.

1|2
    0|0
    • uzat elini öpüyim birader:) senle inan aynı fikirdeyim

• Estağfurullah.. Gördüklerimi anlattım.. Adam 6 aylık okyanus aşırı sefere çıkıyor mecbur karısı yanında.. Gemi dolu 20 denizci ve 3 ayda bir kara görüyorlar daha sen hesap et. Pilot desen ayrı olay. Ha seninki biraz daha pilotluğa benziyor. Host ve hostesler de öyle.. Pii neler neler anlatsam sığmaz. Kız gece 3.5 da eve giriyor neymiş Fransa hattı yeni bitmiş. Haftaya New York da kalacakmış adam ama tabii ki mecburen uçuş ekibiyle. De hadi çık işin içinden. :)

Kızlar Ne Diyor 19

• Güven-vakit-ilgi-zaman hep eksik olucak.Hatun önce dener hoşgörü göstermeye çalışır ama yalnız kaldıkça birliktelik anlamsız olur.Bir şekilde karşı tarafa doygunluk sağlamalısın özellikle ilşkinin başlarında. Aksi halde kimse seni beklemez hiçbir duygu eksik eksik ilşkiyi sürdürmeye yetmez. İletişim normal olmalı görüşme normal olmalı duygu paylaşımı normal olmalı iş bahane edersen iş hatunun düşmanı olur sonrada sen düşman olursun.Senin çaban gerekli yoksa yürümez ilşkilerin.

0|0
    0|0
    • çok haklısın fakat çabadan kastın ney onu anlıyamadım.Bu benim iş hayatım vede olmassa olmazım.İlişki 2.plan demek istemiyorum ama öyle olması gerekiyor.Amaçım kimseyi bekletmek değil.Fedakarlık yapmamsa elimden geleni yaparım.Fakat vakit-ilgi dedinya koy beni yerine sence ne kadar zaman ayırabilirsin yada ne yapabilisin

• bir kere ilişki başında açıkça söyleyeceksinki beklenti olmasın beklenti sonucu hayal kırıklığı olmasın. İşine ve ona ayırdığın zmaanları iyi bilsin. Aradığın zamanı görüşeceğin zamanı. Keyfi hareket edersen olmaz. Hergün görüşmelisin. Görüşme süren tatmin edici olmalı.Konuşmalarınız yapıcı olmalı.Havadan sıdan konuşmak sıkar. İletişimin kopuksa zaten ilşki yürümez. Bence.

• inan buna durumumu anlattığımda her ilişkimde bu oldu başta her şey güzel daha sonradında bu ne ya böyle hayat mı olur dercesine geldi.Cenem sağlamdır iş yapar o güveni ben versem seyehata çıkınca sanki format atılıyor yeniden yükleme yapmam gerekiyor.Belli bir zaman sonra ben yüklemekten bıkıyorum yada karşı tarafın hard diski yanıyor.Anlıycağın karışık bir durum

• Şöyle söyleyeyim; mühendisim ve iş bulduğumda belki de benim hayatım da böyle olacak. Karşı taraftan anlayış bekleyeceğime göre aynı durumda ben olsam benim de sevgilime anlayış göstermem gerekir. Senin de bu kafa yapısına sahip birini bulman gerek...

0|0
    0|0
    • bence çok haklısın ama kafa kavun değilki koklayarak bulalım.Bu süreçte insanı kendine olan güvenini kaybetmesine sebep olabiliyor.Mühendisim derken çok özür dilerim ne mühendisisiniz?

• bırakma be sana kibarlık yakışıyor :)

• zor bi drum sürekli şehr dışında olması güven problemini doğurablr

0|0
    0|0
  • hafta sonu cok az.güven saglayamıyorsan büyük sorun bu.

aslında öyle cok acık anlatmamıssın yorum yapmak guc bu yazıya

0|0
    0|0
    • detaya girmek istemedim.Şöyle düşün Ptesi çıkıyorsun ç.tesi dönüyorsun.Haftanın 4 geçesi 5 günü oteller de kalıyorsun ama işin bu vede işini çok seviyorsun.Araba telefon leptop yemek kalmak hep firman ödüyor.Sen sadece iki müşteri ilişkilerini sağlıyorsun.Bu durumda sen olsan bu işimi seçersin yoksa bir eş mi seçersin.Saçmaladım galiba neyse anlatamadım:)

• diyemedim ya la:)

• Valla zor olurdu tamam haftasonları görüsmek yeterli olur ama paso sehirdısı ama güveniyorsam sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • hem kıskanıcan hem güvenicen zor bir durum olur

• Emin ol güvenince uzaktayken o kadar kıskanmıyorsun cünkü güvendiğin insandan eminsin nasıl davranıcağını da bilirsin kıskanclık olmuyor.

• Çoğu kız kaldıramaz. Özgür ruhlu bayanların kaldırabileceği bir erkek türüsün... Ben kaldırırdım mesela sallamazdım bile :)

0|0
    0|0
  • dünyanın en güvenilir erkeğini çıkarsınlar karşıma yine de kabul etmem. birincisi öyle bir birliktelik zaten olmaz ömrümün yarısını yalnız geçirmiş olucam. ikincisi de karşımdaki istediği kadar güven aşılasın yine de güvenemem.

0|0
    0|0
  • valla benim icin hava hos olurdu :D saten hafta ici calisiyorum eve gidip dinlenmek istiyorum bide bulusma derdiyle ugrasamazdim hafta sonu iyidir valla! ne güzel ohhh miss! bnce sende kendine calisan bir sevgili bul :D

0|0
    0|0
  • yenı bır ılıskıde sureklı seyaht olunca bıraz guven meselesı araya gırıyor o yuzden oluyor olabılır. bıde yenı oldugu ıcın senı tanımk ıstıyor ama ynnda bulamıyor buda kotu..

0|0
    0|0
  • bakis acim normal olurdu bu devirde is bulmak zor , her iki tarafta calisip hafta sonunu beraber geciriyorsa benim acimdan bir sorun olmazdi , hem özlemek özlenmek güzeldir ;)

0|0
    0|0
    • tabiki öyledir.Ama demekki bir şeyleri eksik bırayoruz yaşarken dolu dolu yaşamak lazım

• siz herhalde unu eleyip ipe astınız işiniz zor dediğinize göre:)

• evet aynen :) simdi asklara gülüyorum

• sevgiliyken eyvallah da evlenince sıkıntılı.

0|0
    0|0
  • yaa ben olsam bende kıskanırdım ve sürekli tartışmalar olur güven olsa bile gittiğin yerlerden şüpelenerrek tavır yapardım bu benim görüşüm yani kişiden kişiye değişecek bir durum :)

0|0
    0|0
  • ne kadaa heyecanlııı

0|0
    0|0
  • mesela senın bir iş seyahatin varsa sevgilinde yanında gelebilirmi?

0|0
    0|0
    • her seferinde olmaz ama ayda bir hafta felan olabilir çünkü her hafta p.tesi c.tesi çıkıyorum.Ayda bir takılabilir.sakıncası yok benim için

• eglenmelik kız bulucaksın.ben sevgılımle beraber olacagm her fırsatı degerlendrmek isterm.ve haftada 2 bazıları icin tamamdr bazıları ıcın deıl

• nerde bulunuyor o kızlar :))) işin şakası eğlenmelik diye kimseye bakmadım denenebilirmi onuda bilmiyorum açıkcası

• peki sen kendine güveniyormusun ?

0|0
    0|0
    • ne açıdan çapkınlık felansa kasdettiğin hemde çok.Şöyle açık konuşayım 30 yaşındayım kimseyi bu zamana kadar aldatmadım.Aldatmaktan kastım yatmak değil her anlamda aldatmadım.Bu küstahlıyı yapacak kadar karaktersiz değilim.

• birşey olmaz vkaygılanma

0|0
    0|0
  • Asla tam anlamıyla güvenemezdim erkek arkadaşım olsa ve böyle bir işi olsaydı...

0|0
    0|0
    • işte suçumuz ney sence büyük haksızlık değil mi ?

• İlerisini düşün. Evlendin ve eşin hamile, sen evde yoksun falan.

• o zaman bizler evliliği haketmeyen meslek gurubumuyuz yani?

• bana güven versin.sadakatine inanayım hiç bi sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• satış temsilcisi pazarlamadan ne farkı var, pek olumlu yaklaşılmaz

0|1
    0|0
    • pazarlama sıcak satıştır.Yada bir ürün üzerine çıkar onun pazarlamasını yapar.Müşteri temsilcisi sahada bayileri bulunan müşterilerle firma arasında köprüdür.İsminden anlaşıldığı gibi.Temsilci sorun varsa sorunu çözüme ulaştırır.Temsilci her firmada tektir.Pazarlamacı satar gider aralarında dağlar kadar fark vardır.

• bunda pazarlamacıların da etkisi büyük hepsi satış temsilcisiyim diye tanıtıyor kendini

• hee ya geçen adam ihlasın ürününü pazarlıyor.Müşteri temsilciyim diyor.Kimseyi aşşalamak değil amacım fakat bakıyorum saç sakal karışmış kot pantolom tşört kendimden utandım.Takım elbise sinek kaydı traş olmuşum oda temsilci kendi tabiriyle bende gel burdan yak:)

• Dostum ben 3 yıl anadoluya pazarlamaya çıktım. Ayın 20 günü İstanbul dışında her şeyden uzak yaşadım. Sonuç dağılan ortam kaybedilen arkadaşlar 3 yıl sevgisiz ilgisiz günü birlik ilişkiler. İnsan sevdiğinin yanında olmak ister baktım böyle olmuyor bıraktım. Şimdi varmı sevgilim yok ama en azından ailemleyim. Çekilecek iş değil yani

0|0
    0|0
  • bi gün biri gelir ve onun için belki iş değiştirirsin

0|0
    0|0
  • benim için sorun değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...