Erkek kadın için ne yaparsa kadının çok hoşuna gider?

Bir erkek bir bayan için ne yaparsa bu bayanların çok hoşuna gider?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• hediyeler hediyeler hediyeler diyorum..vee yemek yapmak.bir erkek eğer bir kadına onun yanında kendi elleriyle özenerek birşeyler yaparsa bu gerçekten çok hoş olur çünkü erkekler genellikle bunu ya akıl etmezler yada bu konuda beceriksiz oldukları için yapmazlar.ama bir kadın gözüyle bakılırsa olaya bu etkileyici olabilir.

0|0
    0|0
  • huzur versın yeter..

1|0
    0|0
  • bana çok bulaşmaması hoşuma gider..telefonda aradığında "nerdesin ,yanında kim var" sorusu yerine "kardam adama masal anlatmayı sever misin" desin..sabahları atılan günaydın mesajlarından atmasın hatta 2-3 gün aramasın sormasın gelmesin yanıma sonra bir gece gelip yanıma sokulsun sabah konusu bile açılmasın yokluğumuzun...böyle şeyler hoşuma gider daha birsürü şey..ama genelleme yapamam arkadaşlarım hiç tasvip etmezler.

1|0
    0|0
  • içinden geçip yaptığın her şey karşındaki insanı mutlu edebilir anlık süprizler her zaman insanda olumlu etkiler bırakır.

0|0
    0|0
  • ara sıra sürpriz yapsa hoşuma gider heralde :D

0|0
    0|0
  • bana yıllık kombıne bıletı alırsa ona kazanla kahve yapabılırım:)

bunun dısında saygısını gostersın arada sırada mınık surprızler yapsın yeterlı

0|0
    0|0
  • sevgisini karşı tarafa hissettirmeli davranışlarıyla söyledikleriyle kalbine dokunmalı

0|0
    0|0
    • Bencede güzel bir pazar kahvaltısıyla işe başlayabilir örneğin... iyi geceler öpücüğüylede geceyi noktalar.. :)) ne hayaller var ki

• bide bunları akıl eden biri olsa

• yaa aşk varsa ne yapsa mübahtır ,hoş olarr

0|0
    0|0
  • Balkonumu altında misket havası oynasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bazen ağzınla kuş tutarsın olmaz, bazende hiç bişey yapmadan beklersin köşeden senden değerlisi olmaz. bayanları anlamak çok zor ya. aynı dakika içinde bile o kadar değişken olabiliyorlar ki... bazen serap gördüm sanıyorum.. belki gördüğüm bayan seraptır :D

0|0
    0|0
    • evet bayan her zaman sessizinden köşeye çekilmişinden hoşlanır ama ilşkinin başında değil önce alıştırıp sonra çekeceksiniz kendinizi:)

• yaş kaç bilmlyorum ama ne bileyim ben bekar olduğum halde bana evli arkadaşlarım bazen akıl danışır. bazen öyle olur ki bayan eğlenecek bişey arar.. zamanla bu alışkanlılk haline bile gelebilir. bildiğin kediyle oynar gibi eğlenirler. artık erkek şaklaban mıolur ne olur bilinmez.. o an ne isterse... bazende erkeğin hiç kendisyle ilğilenmemesini ister.. taksimde ayakkabılarını çıkarıp yolda yürür.. siz takım elbiseyle yanındasınızdır bir an dona kalırsınız aceba kafasına üst katlardan bir saksımı

• hiç umulmadık zamanlarda ara. bir günaydın ya da iyi geceler de.

0|0
    0|0
  • Çok göreceli bir soru sordun.

0|0
    0|0
  • sucuklu tost alsın ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...