Sizce bacaklarımı açabilir miyim?

Arkadaşlar bacaklarımı 180 derece açmak istiyorum her akşam esnetme hareketleri yapıyorum şu an böyle oldu yeni başladım sizce 1 aya açılır mı? http://hizliresim.com/2YW7dv

1|0
16|71

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 70

• Bale yapanlarn genelde çocuk yapmada sorunu olduğunu biliyor musun? Genital Bölge de bulunan bağlar ve kaslar aşırı zorlamayla zarar görürse bu yumurtalıklara kadar zarar verebiliyo. Amatör olarak yapma bence. Hissizlik ve zevk almada sorunlarda diğer Problemler olabilir.

0|1
    0|0
  • Amaç nedir?
    Açtın diyelim yani besyo ya falan mı hazırlanıyorsun? Ritmik Jimnastikçi falan mı olacaksın?

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim bu açma olayına çok erken yaşta başlamak lazım, bu yaşta zor. Hem senin yaş da kemale ermiş boş işler bunlar. O değilde bunu görünce aklıma geldi jimnastikci bir kız bulmak lazım, cok ilginc fanteziler çıkar.

0|0
    0|0
  • 1 ay bile sürmez siz bayanlar zaten esnek canlılarsınız 2 hafta normal bir çalışmayla yaparsın zaten birşey kalmamış 180 e ;)

0|0
    0|0
    • cidden mi? teşekkürler sevindirdiniz :)

• Yeter ki iste açarsın :/

1|0
    1|0
  • Açarsın ya.
    Onu geçtim de halı süpermiş. Üzerine kedi gibi yatasım geldi.

0|0
    0|0
  • Kızlar erkeklere oranla esneklikte çok daha iyi yeni başlamayla bu kadar açıyorsan 2 ay chloe bruce olursun :)

0|0
    0|0
  • dikkat et açacam derken piyango biletin yırtılmasın..)

0|1
    1|0
  • az kalmış devam.

0|0
    0|0
  • yırtmayasın dikkat et

0|0
    0|0
  • Açarsın :D

0|0
    0|0
  • Açarsın bu gidişle zor ama yapılır yani. Yaptığım spor gereği benimde açmam gerekti bir sene uğraştım ne ağrıdır ya :d

0|0
    0|0
  • Isin gucun yok mu :) bir dusucen. ayrilack ne var neyok sonra dersin burada ayrildi Nasil birlestiririm :) ehehhe

0|0
    0|0
  • azim meselesi

0|0
    0|0
  • Ovv fotografı görünce kasıklarım ağrıdı valla zor iş ama bukadar yaptıysan yaparsın dikkat et sakatlık çıkartma açıklayamazsında kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Bir spor salonuna yazıl bence. Bilinçsiz ve uygun ısınma hareketleri yapılmadan açılan bacakların kas ve bağlarında geri dönülemez hasarlar oluşabilir.

0|0
    0|0
  • Açabilirsin

0|0
    0|0
  • Başlığı ilk bakışta "Size bacaklarımı açabilir miyim" şeklinde okuyan bir ben miyim acaba :)

0|0
    0|0
  • cart diye bir ses geldi sankim

0|0
    0|0
  • ov esnek kız alırım bir dal

0|0
    0|0
  • Devam et uğraşırsan açarsın :D

0|0
    0|0
  • Esnet zorlama ben orta seviye tekme atyorum ancak o kadar esnek 180 e zor atarım ne için yapıyorsun kick boks falan mı

0|0
    0|0
  • İyi bir ısınmayla tavşan kulağı yaparak açabilirsin.

Ben capoiera yapıyorum , iki bacağı ayırıp diz kapaklarının yanında bastırıyorlar ve çatır çatır açılıyor.

0|0
    0|0
  • Halinin deseni güzelmiş :d

0|0
    0|0
  • 1 aydan daha kısa bir sürede bile olabilir..

0|0
    0|0
  • Onu o kadar açınca nolcak? Başına göğe mi ercek? :D

0|0
    0|0
  • Zamanla acilir

0|0
    0|0
  • Evin iç Hacmini ölçüyor kız :P

0|0
    0|0
  • açabilirsin ama dikkat etmelisin. ani hareket yaparsan sorun yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 16

• Gerçekten merak ettim
    bu şekilde işedin mi hiç
    nasıl duygu

0|2
    1|0
  • Açılmış neredeyse ama spor olacaksa kalın bacakların zayıfla.

0|0
    1|0
  • cımnastık antrenöruyum canım ama cok yanlıs taktık , kartal pozısyonunu öyle açman cok zor kendıne zarar verırsın şipagat aç daha kolay olur

1|0
    0|0
    • Teşekkürler deniyeceğim

• öyle açamazsın ama , youtubeden cımnastık vıdeolarına bak , kartal pozıyonunu nasıld durduklarına bak

• saolun

• ben küçükken hep deniyordum ve en sonunda başarmıştım :D şimdi ise her tarafım ağrıyor yaşlandım galiba :D

0|0
    0|0
  • Ben taekwondoya ilk basladigim gün isinmadan acmistim 6 7 yasindaydim hala acabiliyorum ama senin çok mesafen var tam açabilir misin bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olur bir aya.

0|0
    0|0
  • Ee amaç?

0|0
    0|0
  • Bir ayagin annen ceksin digerini baban 1 aya acilir :P

0|1
    1|0
  • bir kaza cikmasin

0|0
    1|0
  • Hareketin adı şpagat yalnız 180 derece değil :)

0|0
    0|0
  • açılır tabi egzersizlerle, neden açmak istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Yan spagat daha kolay. Da açıp ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • acablrsn

0|0
    0|0
  • Yalniz dikkat et internette okuduğum bir doktorun yazisina göre boyle egzersizler bakireliği bozabiliyormus

0|1
    1|0
  • Bende açmak istiyorum ancak sanırom yaşlandım :D Hamgi hareketleri yapıyorsun

0|0
    0|0
    • youtube'dan yararlanıyorum genellikle esnetme hareketleri diyince çoğu hareket işimi görüyor

• Teşekkürler ^^

• pilateste vardı böyle bir hareket. pilates mi yapıyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...