Dershanedeki kız niye kitabıma kör diye yazdı?

Dershane yeni başladı. Bir kız vardı yeni tanıştık ertesi gün güzelce giyinmiş gelmişti ben hiç oralı olmadım selam bile vermedim. Kapının önüne çıktık sınıfta bir o kalmıştı kapıdan geri girdiğimde kitabıma kör diye yazmış. Neden acaba anlamadım?

Güncellemeler:
Yani benden hoşlanıyor mu? Yoksa gözlüğüm olduğu için mi öyle yazmış ?
kimsede çıkıp demedi ki böyle bir kafa ancak lonelyfrk de olur diye =) link

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

• Hala aşkımı görmüyorsun be adam demek istemiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• ne gözlüğü be malmısın.soru sormuş olmak için mi soruyon?bi kız gözlük takan bi erkeğe gitcek te bilmem kitabına açcak kör yazcak.böyle saçma şey duymadım.hadi diyelim gözlğk için yazdı.umrunda olmasan böyle bişeyi neden yapsnı senlen uğraşıyor işte.yinede saçma .gözlükmüş peehh teallam yarabbim

0|2
    0|0
  • gizliliği açmış bonus:D

0|0
    0|0
  • he eminim anlamamışındır.

0|0
    0|0
  • bence anlamıssın gayet de.illa emin olacam onlar da söylesin diosan evet haklısn.

0|1
    0|0
  • Kız senin için süslenmiş sen selam bile vermemişsin ona bozulmuş O yüzden de kör yazmış.

0|1
    0|0
  • cok safsın kız burda bunu sordugunu gorse kör diye yazdgna pişman olur.

0|1
    0|0
  • ciddi olamazsın insan odun olurda bu kadar olmaz :D hani selam vermemene bişey demiyorum olablir ama neden yazdığını anlamaman garip hemde çook bi ıq testi yaptır bana kalırsa :D

0|1
    0|0
  • Neden acaba?! Kesin o yazdıysa eminsen yani, onu görmediğini söylemiş işte ama sen de güzelce giyindiğini bildiğine göre kör değilsin demek ki :D

0|0
    0|0
  • ahahaha onu farketmen için uğraşmış özel giyinmiş falan ama senden bişey çıkmayınca sinirlenmiş onu yazmış :)

0|0
    0|0
  • saçmalığın bu kadarı :D safmısın ya nasıl anlamazsn :)

0|0
    0|0
  • sisatmaoç da yazabilirdi ya da sadecebıçaklanoç falan da.iyi bişe bence bu

0|1
    0|0
  • :))))) iyi yapmış.

0|0
    0|0
  • onu görmediğin için

0|0
    0|0
  • Sasi bakiyosundur

0|0
    0|0
  • ne demek anlamadım? :D daha ne olcak.görmüyon kızı işte süslenmiş püslenmiş.görmemişin kör!

0|0
    0|0
  • senin için giyinmiş ellam :D

0|0
    0|0
  • sana asik resmennn ! :D

0|0
    0|0
    • sanki sen aşıksıın koymussun ünlemi :D

• bu yollardan bizde gectik yegen, egence belki yaptigi ama bu hareket yazdigi kelime cok sey analtio aslidna. tabi anlayana:)

• gör beni artık olayına bağlamış . da ergen bu yol ver bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ulan bu mu adalet ! hı .. niye bizi bulmaz böyle kızlar :// of ulan of ff .. link

0|0
    0|0
  • AQ'nun 25'in üzerinde olduğunu varsayarak Sorudan senden hoşlandığı için sana özel kıyafetler giydiğini ve senin hiç oralı olmadığını görünce sinirlenip kitabına malum notu yazmış olduğunu tahmin ediyorum.

1|0
    0|0
  • istiyorsan kızla yakınlaşabilirsin mesajı vermiş sana...

bana da bir kız: konsere beni niye çağırmadın..gözlerim spor salonunda seni aradı..bugünde ne saçmaladı anlamadım ev arkadaşına ihtiyacın var mı taşınacağım gibi bir şeyler zırvaladı..

ben dikkate almıyorumm..

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bunu biz burdan bilemeyiz.En iyisi git kıza sor.

0|0
    0|0
  • Başını bi yere çarpmışsın yada baya bi safsın

0|0
    0|0
  • kate upton da bana seni seviyorum diye mesaj atmış ne demek istedi acaba cevap verecek arkadaşlar varsa memnun olurum

0|0
    0|0
  • seninle sabahlara kadar çılgınca sevişmek istiyor boy boy cocuklar sınırsız ilişki istiyor bence öle

0|1
    0|0
  • Yahu neden cevabını bildiğiniz soruları soruyorsunuz? Ben de bunu anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • bak bolu pazarı geçiyor :D

0|0
    0|0
  • belki de gör beni artık aptal anlamında yazmıştır :)

0|0
    0|0
  • Yuh be harbi kör olmuşsun. Kız üzülmüş ki öyle yazmış. Git yanına da bi muhabbet et tanış.

0|0
    0|0
  • belki de körsündür

0|0
    0|0
  • Harbi harbi kör'sün ! :)

0|0
    0|0
  • efem o gösteriyor siz bakmıyorsunuz bu kezde vesselam.

0|0
    1|0
Yükleniyor...