Kapat

Bazı kadınlar ve erkeklerin cahilce, basit cevabı olan soruları bile bilemediğinde ondan soğur musunuz?

Çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane ? Yok beeee tabii ki soru bu değil dur sorim soruyu. Bazı kadınlar ve erkeklerin cahilce 2 kere 2 nin 4 etmesi gibi basit cevabı olan soruları bilemediğinde ya da bir örnek veriyim kullandığı parfümün ismini dahi bilmemesi durumunda ondan soğurmusunuz ? Ya da ben çok mu hıyarım hiç çekemiyorum bu tarz kadınları :(

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• senin bu bastaki esprinin seviyesinde sana espri çekemiyorsan ant...yoh ya olmuyor yapamıcemmm

biz seni cekiyoruz ama burda:D

0|0
    0|1
  • çekemiyosan anten tak böhöhöhööö:)))

1|0
    0|0
  • Yok ya soğumam ama saçmalayacak düzeydeyse evet...

0|0
    0|0
  • parfüme falan takmam da özellikle güncel kelime kavramlarını bilmemesi beni sıkar.bi de sağlık konusunda hastalığın latince adlarının kullanılması daha hoş.aslnda bu soruyla ilgili bir sürü şey yazardm ama msnden yazan var :D

0|0
    0|0
    • ikinci gün yanımda gezmez bu tarz tipler. bazı şeyleri bilememek sinirlerimi tepeme fırlatıyo. hadi madem bilemiyosun ukalaca cevap verirler işte o sınırları zorlayan birşey.

• ne alakası var ya :D

• tamam

• benim sağım solum belli olmuyo ya olabiliyo bu tarz şeyler :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben onun parfünün ismini bilmek zorunda değilim ama o bana parfümü beğendirmek zorunda (örnek) doğum günün geçti evlilik yıldönümü tamam hatılarım ama liste tutacak değiliz ya :)

0|0
    0|0
  • ben şahsen sogurum . fi tarihinde bir kız arkadasım vardı öpüşme ile hamile kalındıgını duymus en son mesajı o olmustu

0|0
    0|0
  • Bilerek yapıyor çakallar :) Saf ayağı

0|0
    0|0
  • Bende kaldıramıyorum salaklıgı

0|0
    0|0
  • Parfümün adını bilince ne oluyor ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...