Haftasonları başkasıyla olmak?

şimdi almanya'da, avusturalya'da falan şöyle bi olay varmış; bazı haftasonları çiftler ayrı ayrı dışarı çıkıyor ve farklı insanlarla birlikte oluyorlarmış. bunuda birbirlerinden sıkılmamak arada değişik heyecanlar yaşamak için yapıyorlarmış. bi de adı var; flirting. ne dersiniz, yapar mıydınız?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• üniversitede de kızlar teklif ediyormuş :)

yok ben yapmam, hatta böyle bi şeyin teklif edilmesini bile istemem

2|0
    0|0
  • Ne yapmasıi yaa. Ayrılık sebebi resmen. Üçüncü dördüncü kişi girdi mi araya o ilişki yürümez abi. Farklı heyecanmis. Otur kendi sevgilinle yeni heyecan yaşa. Millet ne kadar rahat yaa. Ne varsa Türkler de var yine çoğunluğun böyle bişeyi kabul edeceğini düşünmüyorum ;)

0|0
    0|0
  • o kadar çok özendiysen git almanya ya bul bi alman güzel.. hafta sonu tak boynuzları :DD bu kadar basitt...

0|0
    0|0
    • onu bilmiyorumda sen sevgilim olsan hergün boynuzlardım

• memnuniyetle :DD geçer birazdan yaa ... takma sen :))

• takmıyım diyosun...peki öyle yapalım bakalım

• onların mezhebi geniş.

1|0
    0|0
  • ıyk :D

0|0
    0|0
  • ben tahammül edemezdim buna

0|0
    0|0
  • yok daha o kadar aşmadım kendimi ne kadar onursuz bir davranıştır o ya yazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gider daga cıkar mangalımı yakar tavuk gogsumu pısırır pırınc lapamı yapar cayımı demler onları yer yarasa gibide ters asılırım agaca daha iyi

1|0
    0|0
  • Avrupa nın sanayisini almak varken biz nerelerinin peşindeyiz

3|0
    0|0
    • arkadaşım soruda bizde de olmalı gibi bişey yazıyo mu? hayır nerenizle okuyosunuz soruları anlamıyorumki

• doğadaki hayvan bile hayvanlığıyla tek eşlilik yapıyor

• Eğer bir erkek arkadaşınsa bunu söyleyen sevgiline falan göz koymuş olabilir dikkat et :D

2|0
    0|0
    • ya sen ne komik bi çocukmuşsun böyle

• yapsa yapsa sadece o* çocukları yapar,

0|0
    0|0
  • aynı soruyu pekgeveze sormuş... oradaki cevaplara bakabilirsin..

0|0
    0|0
  • bu sistemi trye getirmek için çalışıyorum kardeşim :D

0|0
    0|0
  • bende gitmek istiorum haftasonunu bırak günde bir değişsek daha iyi olur :))))

0|0
    0|0
    • şimdi paşam o öyle değil. bunlar ciddi bi ilişki yaşarken bunu yapıyorlarmış

• asla kaldırmam

0|0
    0|0
  • sen de buna inandın?

0|0
    0|0
    • sen yok diyosun yani

• sonra millette yanlış algı oluşturuyorsunuz avrupalı görünce saldırıp karakola düşüyorlar

• ah hep bu yanlış algı oluşturanlar...

Yükleniyor...