Şu hayatta nelere karşı açsınız?:(

Yani nelere muhtaçsınız? ihtiyacınız var? Bakalım psikolojimiz ne durumda?... sevmeye, sevilmeye, aşka, dertleşmeye, hasret gidermeye, dinlenilmeye, anlaşılmaya, farkedilmeye, güvenmeye, güvenilmeye, yalnız kalmaya, sır paylaşmaya, eğlenmeye, gülmeye, ağlamaya, özgüvene, konuşmaya, başarıya, sabretmeye, değer görmeye, umuda, pozitif düşünmeye, huzura, itibara, heyecana v.s...

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• güvenmeye insanların arkds çevresi çok geniştir ama o kişilerden kaç tanesine güveniyor bunu herkes düşünmeli bence benimde arkds çevrem çok say say bitmez ama sadece 4-5 kişiye gerçekten güvendiğim için bunu demek istedim kaç tane face açıp kapadım hatırlamıyorum en sonuncuda bir kız arkdsım sahte üyelip açıp ev adresime kadar adres bilgilerimi bir kaç kişiye veriyor okadar geniş çevreden sadece 4-5 kşiye güveniyorum uzun oldu braz ama olsun :D

0|1
    0|0
    • uzun olsun önemli değil içini dökmüş oldun en azından, seni zaten futbol camiasından tanıyorum :)

• tanınır kişi olmak güzel ha ha :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Sanırım sadece kendimle olmaya ihtiyacım var. Kendimle olduğum zaman gerisini toparlarım diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • sevmeye&sevilmeye ♥

0|1
    0|0
    • sen de yalnızsın benim gibi demek :( ben takmamaya alıştım sen de alışırsın...

• bu alışılacak bir hal değil,alışma !

• alışmayıp ta napacan da yas mı tutacan yapacak bişey yok zorla sevip sevilemem ki :(

• zamanın durmasına

0|2
    0|0
  • mutlu olmaya

0|0
    0|0
  • Valla o saydıklarının hepsi. Bildiğin umutsuz vakaymışım meğersem.

0|1
    0|0
  • aşk'a güvence..

0|1
    0|0
  • Sabretmeye

0|0
    0|0
  • Hıc bır seye

0|0
    0|0
  • arkadasa ıhtıyacım var konusmaya, paylasmaya eglenmeye.

0|0
    0|0
    • bunun için en büyük engel kendin misin ? Çünkü arkadaş bulmak çok zor değil

• pek sayılmaz

• sevgi ve ilgi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yanlız kalmaya <<

0|1
    0|0
  • sevmeye sevilmeye ihtiyacım var..istediğim işte çalışmaya ihtiyacım var.. sanırım ben dünyanın üvey evladıyım bir amacım yada yerim yok ..ve ufak bir istek olan sevgi bile karşılanmıyorsa bu dünyada yaşamaya ihtiyacım yok..kendimi gizlemeye de ihtiyacım yok çünkü lanet olası bir hayatı gizlemeye hiçbir zaman gerek yoktur..

0|0
    0|0
  • ADALETE AÇIM DÜNYA GENELİNDE CİDDİ BİR ADALETSİZLIK SÖZ KONUSU VE HİÇBİRİMİZ HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUZ GÜCE AÇIM ÖYLE BÜYÜK BİR GÜÇ Kİ DÜNYAYI KÖKÜNDEN DEĞİŞTİRECEK ARTIK DAYANAMIYORUM İNSANLAR YOZLAŞTI YAVAŞ YAVAŞ TEKİLLEŞİYORUZ SAMİMİYETE AÇIM ÇIKAR İLİŞKİLERİ HER BIRIMIZI AN GELDİĞİNDE YAPMACIKLIĞA İTİYOR UYANAMIYORUZ ÇÜNKÜ GÜÇSÜZÜZ

0|1
    0|0
  • tutkuya her zaman tutku için yaşadım

0|1
    0|0
  • Adriana lima'ya doyamadım :( ayrıldıgım gibi sırp kaptı :(..

0|1
    0|0
  • Güven , bunu taşıyanı bulamadım , bulduğumda açlığım gidecek

0|1
    0|0
  • Hürriyete.

0|1
    0|0
  • samimi arkadaşa, dosta, eğlenmeye, aşık olmaya, sahiplenmeye, sınırlarımı yıkıp yeni bir vizyona ulaşmaya.

0|0
    0|0
  • Gerçek bir aşka, gerçekten sevilmeye, aşık oldugum insana sıkıca sarılmaya,huzura,SESSİZLİĞE,

0|0
    0|0
  • Sessizliğe ihtiyacım var..

0|0
    0|0
  • Hepsine tokumda,eskisi gibi tad,tuz alamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hepsine muhtacım sanki öyle hissediyorum.Çünküm yazdıklarının çoğunu yaşamadım.

0|0
    0|0
  • aska dostluga samimiyete anlasilmaya ozgurluge...

0|0
    0|0
  • Adam gibi sevgime aşkıma değecek karşılık verecek birine...

0|0
    0|0
  • ibatede açım...

0|0
    0|0
  • kadına

0|1
    0|0
Yükleniyor...