Sorum adonisli arkadaşlara ve kızlara?

Beyler adonisleri kaç ayda çıkardınız?
Bayanlar sizce adonisler çok seksi mi? Değilse erkeği seksi gösteren şeyler neler?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruyu soruyorsan bence hiç başlama adonis çıkarmak için büyük bir çaba ve zaman gerekli. zamanın ne önemi var cıktıktan sonra bırakıcakmısın? adonis istiyorsan sporu bırakmayı unutmalısın yaşam tarzın olmalı

0|0
    0|0
    • Düzenli yapyrm zaten başlayalı 3 ay oldu ne zamana çıkar diye sordum

• bu tamamen sana bağlı beslenmene dikkat ediyorsan günlük gereken proteini alıyorsan düzenli cardio yapiyorsan en hızlı sekilde sonuca ulaşırsın fakat belli bir zaman söylemek yanlış olur. benim 6 ayda adonis çıkaran arkadaşımda var 2 yıldır ugraşıp hala cıkaramayanda.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Vücut yapinla alakali fakat önce göğüs kollar en son adonis dersen unut o iki kas grubunu. Her gün dumbell ile sıkıstirma yap biraz yükseltmek için twister yap. Benimkiler 1 ayda kendini belli etti tam düzene 2. Ayda girdi. fizyolojik bir durum.

0|1
    0|0
  • Spora başlamadan öncede vardı, yağ oranım düşüktür.

0|0
    0|0
  • üdzenlı ve dengeli beslenmeyle 2 ayda süepr oldu benım. hala devam

0|0
    0|0
    • Ben 3 aydır yapıyorum yeni yeni belirginleşmeye başladı. Üstelik kilolu da değilim

• hayıır hepsini yemen gerekmez ama proteini iyi alırsan taylor lautner gibi bile olursn benım vucudum aslen öyle

• Peki

Yükleniyor...