Yüzümdekilerden kurtulamıyorum lütfen yardımmm edinn lütfenn (AKNE)?

3 yıldırı yüzümde akneler var iltihaplı sivilce degil kırmızı noktalar doktorun verdigikıremler dogal sabunlar yöntemler işe yaramadı yanaklarımda ve birazda anlımda var psikolojim bozuldu lütfen kırmızı nokta akne için bana kesin etkili yöntem önerin kurtarın beni bunlardan

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ya ben beyaz tenliyim aşırı cildimde sivilce olmadı hiçbir zaman ama bendede tıbbi kremler ilaçlar jeller çok kullandım ama geçen sene tsivilcelerimin üstüne limon sürüyordum yaklaşık 3 hafta boyunca her gece yaptım sabah kalkıp yıkadım yüzümü ve o zamandan beri çok çok nadir çıkıyor :)

0|0
    0|0
    • ben de deneye bilirim limon hiç denememiştim teşekkür ederim :)

• ama abartılı deneme sakın yanar yüzün bak pamuga damla damla sık ve sadece sivilcelerin üstüne

• :))))) tamam tamam teşekkür ederim tavsiyen ve uyarın için :))

Kızlar Ne Diyor 2

• COSMED in akne kremi var ondan al

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gratise git yüz temizleyicisi al uygun bir tane imkanın uygunsa set olarak neutrogena al Temilzeyici - krem - Tonik al düzgün kullan ama kullanıp bırakırsan bir daha zor düzelir, düzenli kullanmalısın, onlar öyle geç diyince de geçmiyor en ufağı bit kadar kırmızı patlamış sivilce anca 2 haftada geçer...

0|0
    0|0
    • 2 hafta ne etki edicekse 2 ay denerim hiçaksatmadan denicem bunu teşekkür ederim

• ben sürekli yaglandıkça yıkıyorum çok iyibakıyorum ama olmuyo kurutucu sabun kullanıyorum

• Kurutucu sabun kullanma bak onu zaten en fazla günde 2 kere kullanmalısın. Yüz temizleyici bir sabah bir de akşam kullan, gün ortası ve ya lavabodan çıkarken su vur yağı alsın burnunun orada yağlanma var ise biraz ovalayarak yağı al. Yatmadan önce kırmızı patlayan sivilceye terramycim (teramisin) kullanıyorum yatmadan önce patlamamış olana büyümeden neutrogena krem kullanıyorum gene yatmadan önce deri altında birikmiş oluyor bazen ona da neutrogena kremi kullanıyorum. Sen de kendine göre bir düzende gidersin cildine abanma sadece sivilcelere uygula bunlar alt - orta seviye aknelerime iyi gelmiştir hep.

Yükleniyor...