Bakıştığınız kişi hakkında ne düşünürsünüz?

Bir kızın/erkeğin size kaçamak baktığını farkettiniz ve sizde ona bakmaya başladınız. Önceleri emin olmadınız ama günler/haftalar geçti o hala size kaçamak kaçamak bakmaya devam ediyor. Ne yaparsınız ve ne düşünürsünüz? Hoşlanır mısınız ondan? :)

Güncellemeler:
Herkes muhabbet ederim demiş benim etrafımdaki erkekler androit galiba :D

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben muhabbet etmem. İlk baktığını farkettiğim zaman ben de bir saniye gibi ufak bir süre ona bakarım. Bunu iki veya üç kez tekrarlarım. Ve bir süre bakmam. Aradan baya bir zaman geçtikten sonra yine bakarım. Bu sefer onu yakaladığımda ufak bir tebessüm edip, gözlerimi aşık havasında kısarak ona bakarım; "yakaladım seni" manasını yüzüne çarparım onun. O da yakalandığının farkında olacak tabi ki. Ve "peki ya tamam yakalandım, uf." anlamına gelecek herhangi bir hareket yapacak. Kız bunu yaptıktan sonra onu avucuma aldım sayarım. Yanına gitmem ve bir kez daha bakmam. Bir süre sonra, yakalanmanın verdiği huzursuzluk ile daha fazla dayanamayıp benimle iletişime geçecek... Bu çok başıma geldi. Önemli olan yakalama bakışında..

0|0
    0|0
    • Affına sığınıyorum ama bunu biri bana yapsa napıyo bu salak yaa derdim heralde :D sözüm meclisten dışarı. Bu arada bişey sorucam madem bu kadar tecrübelisin :) bakıp bakıp sonrada tam dibinden geçip giden erkek sence ne yapmaya çalışıyodur? Iki kere başıma geldi bu olay. Biri daha sonra teklif etti diğerinden ses bile yok

• Teklif eden senden hoşlanmıştır. Teklif etmeyen ise seni beğenmemiştir. Bu kadar basit. :)

• Pekii :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ona daha fazla acı çektirmem. Gider konuşurum. Sonuçta bana ilgi duyuyor ve ilgisiyle benim ilgimide çekmeyi başarmış. Gider tanışır tebrik eder, muhabbete başlardım. :)

2|0
    0|0
    • Tebrikmi ahahaha :D bi kıza benden hoşlandığın ve benim ilgimi çektiğin icin tebrikler desen biter sana :DD

• herhalde cesaret edemem yanınjha gitmeye. Sanırım ondan beklerim bişeyler. (Çok beklersin dediğinizi duyar gibiyim) Utangaç olduğumdan yanına gidemem yani elimde değil. Ya birisi tanıştıracak bizi ya da karşı taraf bi adım atacak ki ben çözüleyim...

0|0
    0|0
  • hoşlanabilirim ama ilk konuşmak lazım ...

1|0
    0|0
  • efem aynaya bakarım burnumda sümük var dır belkim.

2|0
    0|0
  • sen çok güzelsin demekk ki çok korkuyolar senden

0|0
    0|0
  • öyle her baktığımızdan hoşlansak ohooo

1|0
    0|0
  • muhabbet ederim hislerini yoklarım...

1|0
    0|0
  • şahsen bende bakarım ama yüz vermem taaki bir daha birbirimizi görene dek..

0|0
    0|0
  • sen ne hissedersin

0|0
    0|0
    • Tipi fena değilse hoslanirim bi süre sonra gözlerim onu arar heralde :)

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk baş bu ne diye bakıyor öküz gibi falan diye düşünürüm sanırım :D Bu tür bakışmalarda pek başarılı değilimdir :O

2|0
    0|0
  • bana olan bakışları içtense boş bakmıyorsa hoşlanabilirim.

1|0
    0|0
  • bakıyorsan hoşlanmışsındır zaten

0|0
    1|0
  • hoşlanırım ve onunda bnden hoşlandıını düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • Bakıyosam zaten hoşlanıyorumdur. Düz mantık :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...