Hiç dolandırıldınız mı? Ufak yada büyük çaplı.

ben bugün dolandırıldım varmı beni anlayan dert ortaklarım? :D nasıl olduysa adama paranın yarısını gönderdim (600tl) yarısınıda telefonu aldıktan sonra göderecektim kutudan ne çıktı tahmin edin? :)) umarım geri alabilirim uğraşıyorum olmazsa polise vericem adı tc nosu adresi var..

televizyon kumandasıı :D alsın ... soksun Allah belasını versinn :(((

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yasal olarak ttnet tarafından dolandırıldım hala da dolandırılıyorum bir çoğunuz gibi. Efendim ondan sonra Gsm operatörlerimiz tarafından dolandırılıyoruz hala hem de çok ciddi suçlar işliyorlar. Sonra bankalarımız da bizi hala dolandırıyorlar. Bunlar hep yasal dolandırıcılar.. Yasal olmayanlar da üç kere başıma geldi sadece biri başarılı oldu onda da 80 TL zarara girdim. Yemediğim diğer ikisi 30.000 TL ve 5.000 TL dolandıracaklardı yemedim.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hahaha

Gülmemek elde degil oda degilde Arkadasim bu Nasil Profil Resmi yaaa

Gerci Senin Resmin olmadigina eminim.

Simdi asil konumuza gelelim .

Yasal anlamda isin zor neden diyeceksin Doktor Kaya yazsin sen oku ok .

1. Paket olarak sana ulasdi ve Sen Paketi aldigina dagil imza attin.

2.Mahkemeyede versen Ispatlaman gerekir o Kutunun icinde gercekden Kumanda oldugunu

3.Seni Dolandiran sahis Inkar edecekdir ben Telefon gönderdim diyecekdir.

4.Bundan sonra herseyi yazili olarak hallet.

5. Genede direkt Savciliga git ve Savciya Suc duyurusunda bulun olayi kayit altina alsinlar kayitlara gecerse olayin diger Magdurlarda suc duyurusunda bulunursa ozaman Magdurlar icin Avantas olur.

Sen bana nekadar kizsanda soguk su ic.

Böyle hassas konularda daga tittiz davranmaniz gerekir helede Telefon alisverislerinde.

Benide dolandirmaya Kadilar Nokia marka Telefonla bire birdi anca Nokia Dükkaninda ortaya cikardik sahte oldugunu. Ben Parami hemen ayni gün aldim ama ben Almanyadayim.

Sense Türkiyede benide haberdar edersen Sevinirim gelismelerden.

Görüsdügün Polis Memurlarin vede Savcinin adini alirsan sevinirim .

Bana icab ederse verirsin isimlerini.

Saglicakla kal mutlu kal gecmis olsun giden paran olsun beeee

0|0
    0|0
  • hehehe benden de biriürün aldı... sene 2006 :)))) referans aldık sağlam dediler... ürünleri verdik .. çek aldık .. çeke bi gün kala vadesine içime kurt düştü ... bi gidim dedim yerlerine hehe bomboşşşş dükkanları kaçmışlar :))) 52,000 USD kol gibi gitti... ona yanmadım da çeki kullanmıştım bi daha ödeme yaptım o çok koymuştu :)))

dert etme olur arada böle şeyler

1|0
    0|0
    • off fena :D

• hmm teşekkürler

• ne demek geçmiş olsunnn

• Boşver ya nolmuş dolandırıldığında? 600 tl ciddiye alınacak bi para ama yediğin kazığı düşünürken kendini o kadar yıprattığına değmez. Ben de dolandırıldım hem de kaç defa... bi keresinde de adamı bulduk bi güzel dövdük, sonra polise verdik, tertemiz bi de polis dayak sarmış :)

Bundan sonraki adımları sağlam atacaksın en azından ;)

0|0
    1|0
  • Dolandırılmayan mı var geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Burada kim bilir kaç tane soru sordun. Kaç tane cevap aldın. Kimlerle kafa buldun veya bulmadın. Kimlere cevap yazdın veya yazmadın. Ama böyle bir şeyi insan bir büyüğüne danışmaz mı? Konu açıp sormaz mı? Abiler, ablalar böyle böyle bir durumum var telefon almayı düşünüyorum ama ödeme şu şekilde siz olsaydınız ne yapardınız diye sormaz mı?

Bir ara hatırlat sana bir tane soğuk su ısmarlayacağım tamam.

1|0
    0|0
  • Ya geçmiş olsun böyle şeye gülünmez ama ilk tepki olarak güldüm :D Umarım hayırlısı olur paranı tekrar alırsın :(

1|0
    0|0
    • bende ilk tepki olarak güldüm :D sonra ağladım :(

• Umarım boğazlarında kalır namussuz adamlar...

• aminn

• merak ettim ne çıktı

1|0
    0|0
    • sorunun açıklamasını okumamışsın tamamını :((

• ben mesela bi laptop alıyodm..Adamla herşeyde anlaştık..sadece kapıda ödeme istediğim onunda önce para dediği için iptal ettim.hiç kimse senin gibi değil..kulağına küpe olsun :)

• kapıda ödeme almak zor ama.çünkü adresi çok uzak ve ya başka şehirde olabilir..

• tecrübe insanın kıçına giren kazıkların toplamıdır

2|0
    0|0
  • Mutlaka ver savcılığa bir dilekçe ile enselerler.

1|0
    0|0
    • inşallah

• Adresi varsa şöyle de yapabilirsin savcılığa vereceğin dilekçenin fotokopisini çektirip alacağın irice ve kıvrık uçlu bir acur ya da patlıcanı bunu sararak kargoya verebilirsin, o anlar zaten :)

• :D teşekkürler yrn öğlene kadar süre verdim adam göndericem geri dedi göndermezse hemennn

• çok can sıkıcı, geçmiş olsun,

0|0
    0|0
  • yıllar önce çantam çalındı okul dönüşünde. bindiğim dolmuştan kapıp gittiler şerro lar :D o zmnın masrafıyla 700 tl falan. çantanın içinde yüzlerce cd, kimliğimi sağlık karnemi ve kıt-yafetlerimi çaldılar. bak yine sinrim bozuldu ya :/ :D

0|0
    0|0
  • :D

0|0
    1|0
  • Belki bir tuşuna basınca telefona dönüşüyordur adamı suçlama :(

1|0
    0|0
  • tc nosu ve adının doğru olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
    • değilim :D ama parayı alması için doğru olması lazım diye düşünüyorum ?

• para gönderme dekontunu kaybetme sakın..

• saklıyorum

• yaklaşık 2,5 milyon dolar kadar dolandırıldım geçti 5 sene hatırlattığın için sağol...

0|0
    0|0
  • yok yaşamadım :) geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Evet ama geri aldım.

0|0
    0|0
  • ben daha kötüsünü yaşadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• wohooo afiyet olsun canım uzerine 1 bardak su iç..

1|0
    0|0
  • bence adamı ara ve hemen polise bildireceğini söyle telefonum en geç cuma elimde olmazsa en yakın polis merkezine gideceğim de .. geçmiş olsun offf tanımadan etmeden internetten nasıl alışveriş yapıyorsunuz anlamam

0|0
    0|0
    • dedim paranı yrn geri göndericem dedi. bakalım göndermezse polise artık..

• hayret ya ne insanlar var büyük geçmiş olsun göndermezse hemen polise başvur

• teşekkürler tamam :(

• Bende arkadasımla bilardo salonuna gitmiştik yıne rutin hafta sonu biraz rahatlamak amacıyla cok aşırı prof degiliz ama iyi sayılırız neyse genelde masamıza katılmak isteyen erkekleri almazdık salonda genelde bizden baska kız olmadıgından masaya teklif geliyordu 3 kişilik bi grup yanastı yanlarında kız vardı oynamak istediler ee tamam dedik aldık masaya oyunu cok iyi bilmediklerini durumun eşit oldugunu falan söylediler ancak hiçte öyle degildi bizi bi güzel masaya gömüp hesabıda oyun içecek falan ne varsa bize kitleyıp cıktılar bu yanı biraz da bizim şaşakolozlugumz ama bu kadar yüzsüzlükte tahmın edememiştim :D

0|0
    0|0
  • Ne çıktı ne çıktı ?

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Evet birkaç kez dolandırıldım ancak en çok etkileyeni yakın bir dostum tarafından dolandırılmak. :) halada arkadaşım. sanırım bu enayilik ama yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
    • teşekkürler :( evet kötüymüş

• geçmiş olsun hiç başıma gelmedi böyle bir olay.

fotonu çok sevdim <2

0|0
    0|0
Yükleniyor...