Kapat

Sevgilinizden aile baskısı yüzünden ayrılır mıydınız?

Bir sevgiliniz var ve kendi aranızda evlenme planları yapıyorsunuz. Konuyu ailelerinize açtığınız zaman çocuğun işinin olmadığını, geçmişte alkol, kumar vb. gibi hataları olduğunu ama çocuk hayata yeniden sizinle başlamak istediğini ve bütün kötü alışkanlıklarını bıraktığını söylüyor. Sizde bu durumu ailenize anlatmaya çalışıyorsunuz ama aileniz ısrarla sizin o kişiden ayrılmanızı istiyor.

Siz böyle bir durumda olsaydınız ne yapardınız?

• Evet ayrılırdım
    A seç
  • Hayır sonuna kadar giderdim
    B seç
  • Ailem benim için herkesten önemli
    C seç
  • Diğer (belirtiniz)
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|12

En İyi Kız Görüşü

• B dedim.Sevdiğim kişiye o şansı verir sonuna kadar giderim sonu kötü de olsa,belki sonunda ailem de haklı çıksa olsun ne fark eder seviyorsam eğer benim için buna değer..

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 26

• mücadele ederdim ailemi iknaya çalışırdım ama istemiyorlarsa yapacak bir şey yok..

1|0
    0|0
  • ailemi napar eder ikna etmeye calisirdim, ikna etmek icin herseyi yaparim sonuna kadar savasirim bu sevgi icin

0|0
    1|0
  • B.

0|0
    1|0
  • Bence ailesi öyle birine 2.şansı vermez sen düşün senin kızın böyle biriyle olsa ya yeniden başlarsa diye düşünürsün ve işini şansa bırakmazsın yani kızını vermezsin

1|0
    0|0
  • Hak ediyorsa beni sonuna kadar giderdim yapmadıgım şey değil çokta uzak değilim

0|0
    1|0
  • Ben boyle bir adamla değil gayet efendi biriyle beraberim ama annem istemiyor. Bir kaç saygısızlığı olmuş sözde ondan istemiyor baskıda yapıyor bana. Ama direniyorum kendim görmek istiyorum hatalarını

1|0
    0|0
  • tabii ki ailemi dinlerdim onlar benim iyiliğimi ister nede olsa ayrıca geçmişteki alışkanlıklarını bırakacağını sanmıyorum klasik yalanlar bence

1|0
    0|0
  • Ailemden zaman isterim. Zamanla onlara da sevdirmeyi başarabilirim.

1|0
    0|0
  • orta yolu bulmaya çalışırdım

1|0
    0|0
  • ailem öyle bi baskı yapmaz sağolsunlar :)

1|0
    0|0
  • ayrılmam, ailem zamanla affedecektir beni.

0|0
    1|0
  • tabiki c

1|0
    0|0
  • işsiz adama aşık olcamı sanmıyorum.aile baskısıyla ayrılmam sevdiğimden.ben aileme baskı yapar kabullendiririm.

0|0
    1|0

0|0
    0|0
  • bu durumda hala kararsızım:(:(

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir aslında

1|0
    0|0
  • ailemi dinlerdim. bugüne kadar hiç yanılmadılar çünkü...

1|0
    0|0
  • Bana belli olmaz.

Aşkımı sonuna kadar savunuyorum genelde. Ne saçma ne kadar aptalca :/

0|0
    1|0

0|0
    1|0
  • Hayır

0|0
    1|0
  • Ayrılmazdım. Ailemin bana,hayatıma ve kararlarıma saygı duymalarını beklerdim.

0|0
    1|0
  • Hyr

0|0
    1|0

0|0
    1|0
  • aynı durumdayım hatta bizim ailelermz arasnda geçmişten sıkıntılar var. ben ailem karşı çıkarsa kaçmaktan başka çözüm bulamadm..

0|0
    1|0
  • Aynısını yaşadım.Hatta annem hakkımı helal etmem demişti.Ama onları dinlemedim,salaklık ettim.

2|0
    0|0
  • ben ayrılmak zorunda kalmıştım ama içime yaradır

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• erkek olarak ailem asla karışmadı karışamazda ama şu varki ailemi dinlemediğim için çok acılar çektim ailem bırak o kızı dedi ben 4 yıl çıktım ailemi dinlesem muhteşem kişiler vardı evlenebileceğim ailemi dinlemedim hepsi şuan evlendi,tabi çıktığım kızlada ayrıldık üüstelik terkedildim ailem haklıydı ondan bana yar olmazdı..bazen aileleri dinlemek gerek şahsen ben dinleyemiyorum konu evlilik ise ben seçmeliyim

2|0
    0|0
  • ailemin böyle bir baskı yapmacağını düşünmüyorum kardeşlerime karşı davranışlarından anladığım kadarıyla lakin diyelim ki yaptılar ben ne yapardım hiç bilemiyorum kesin konuşmak zor olur bu konuda

1|0
    0|0
  • Ailem herşeyden önemlidir ama benden destek bekleyip bana hayatını vercek bi kişiyide yarı yolda bırakmam. O yzden ailemi gönüllerdim

0|0
    1|0
  • erkek erkeğe olurmu öyle ya :D herneyse Ben kız olması açısından düşünerek cevapliyim :D

iş güç konusu sıkıntı değil, geçmişte sigara alkol alan bir kız olması benim için fark yapmaz alkollü biranın alkolsüzü çıktıysa, alkolsüz kızın alkolsüzüde vardır. her insan 2. şansı hak eder.

Ben gerçekten seviyorsam sonuna kadar giderim, işte bulunur, güçte bulunur. 2 kişide birbirini sevip Tutunursa yapamıycakları tek şey Dünya'yı ele geçirmek ^.^

0|0
    1|0
  • Karışmazlar da, karışsalardı pek takmazdım.

0|0
    1|0
  • B: Hayır sonuna kadar giderdim

b şıkkı diyen arkadaşlar

sanalda herşey basit tabi kimse kim senin içini bilmiyor at yalanı s*keyim inananı demişler biraz adam olupta dogruları söyleyin

A: Evet ayrılırdım

0|0
    0|0
  • ailenizi dinleyin.

1|0
    0|0
  • eskiden olsa evet derdim ama şuan hayır, iş hayatıma başladıgım zaman ise kesinlikle hayır.

0|0
    1|0
  • Aşk için ölmeli aşk ozmn aşk <3

1|0
    1|0
  • Ben ayrılmam fakat o ayrılır eminim..

0|0
    1|0
  • duruma göre bir tepki olabilir..

0|0
    2|0
  • ayrılmam