En sert yumruk nasil atilir?

En sert yumruk nasil atilir? Daha iyi yumruk atma teknikleri nelerdir bilen varsa yardim edebilir mi?

0|0
11|42

En İyi Erkek Görüşü

• en sert yumruk vucutla atılan yumruktur momentum kullanırsın sadece kol kasını degıl butun sırt omuz trıceps ve bacak desteklı yumruk atmak için kullandıgın elin tersi bacak onde olur kolun omuz hızasında dirsekten kırılı 90 derece sekline alırsın bilek ve dirsek düz bacagınla twist haraketi yaparak atarsan butun gucunle vurmus olursun en iyisi odur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Bir kere yumrugun saglam olmali. Duvara vurarak geliştir :D. Yani ben ole yapiyordum. Sonra yumrugun hic acimiyacagini bildigin icin ister istemez ölününe yumruk atiyosun. Yumruk atarken de dengen bozulmasin diye hangi yumrugunu sallicaksan o ayagin geeride dursun. Diyelim sag yumruk atcaksin. sag ayak geride sol ayak ileride. Biliyosundur ... sag ayaginla yeri itercesine bastirarak saga dan sola dogru hafif cevirme hareketi yapcan. Ayaginin ucuyla tabi. Videolarda gormussundur. Yumrugunda omuzunla bagli olcak. Ve o gucun yerden geldigini hissedeceksin. Yumrugunda topkicaksin.. (( inşallah anlatabilmisimdir :D )))

0|0
    0|0
  • Omuzdan güç alicaksin zamanin varsa omzu once hafif geri alican sonra yumruk atican kas gücü cok onemli kas degil kas gücü, yere sağlam basıcan. Kontrolsüz güç güç degildir :)

0|0
    0|0
  • Sert yumruktan ziyade nereye attığın önemli yani karşındakinin çenesine yumruk atman yeterli bir boksör kadar sert atmasan bile knockout edebilirsin. Çünkü çenede sinir kanalları vardır bu yüzden boksörler gardlarını alırken çeneyi korumaya yönelik gard alırlar eğer dikkat ettiysen.

0|0
    0|1
  • Omuzdan güç alacaksın

0|1
    0|0
  • Kıck boks yapıyorum yardım ederım de burdan nasıl anlatım gostermem lazım. Önce gardını alacaksın sağla vuruyosan sağ ayak parmak ucunda durucaksın gücü ayağından alıp omuzunu bıraz öne doğru atıp tüm vücudunla darbeyı ındırıceksın. Tabı bunun ıcın calısman lazım.

0|1
    0|0
  • ne kavgacı tiplersinzi siz ya sonrada çıkar dünya barışı dersiniz:s iyk

0|0
    0|0
  • Atacağın kişinin arkasından ona doğru koş dengeni sarsmayacak şekilde 2 metre kala zıpla pişt de donduğunde omuzu geriden one doğru ivmelendirererek çak 👊

0|0
    0|0
  • beleşe karate dersi veremem

1|0
    0|0
  • yumruk sıkı bileğini kasmadan hızlı ve omuzdan destekli olarak,
    her iki koluda alıştır ki sadece birine muhtaç kalmayasın :)

0|0
    0|0
  • Gucunu omuzdan al. Yumruğunu sert sık ama kolunu kasma sadece yumrugunu bacaktan destekli omuzdan sallayarak vur :)

0|0
    0|0
  • Elini sertce yumruk yap bilegini bukme tam gozunun ortasina isabet ettir kacirma oda olmadi elektro soku bas gitsin

0|0
    0|0
  • ooo şampanya , alırım bir dal :)

0|0
    0|0
  • baş parmağın dışta kalacak şekilde yumarsın ve dirsekten kıvrımlı olarak hedefe ulaşırken yumruğun yani elin üst kısmı yukarıda düz şekildeyken omuzundan güç alırsın 2 yıl kickboks yaptım en etkili yumruk budur

0|0
    0|0
  • şöyle geriye doğru çek kendini sonra sağlam hissederek hokkalı yapıştır

0|0
    0|0
  • yumruğu ne kadar ser sıkarsan o kadar ağırlaşır çok savurmadan gücü kolunda hissederekkk içindeki siniri yükseltip adrenalin depolarayarak ya Allahhhh deyip gömeceksin.

0|0
    0|0
  • Aslında ters atılan yumruk çok etkilidir

0|0
    0|0
  • Biliyorum muay thai ile ilgilendimde buradan anlatamam ki. :)

0|0
    0|0
  • kulağının hemen üzerine sağlan bir kroşe bayılma garantili:)

0|0
    0|0
  • Vücud ağırlığını yumruğuna vermen lazım bunun için ayak ve bel hareketi önemlidir.

0|0
    0|0
    • En iyi yöntem aparkat birisi sana uzanmaya çalıştığında duruma bağlı olarak çeneye veya karaciğere indirebilirsin.

• Gelişine kroşe vuracaksın tabi orantıyı tutturmalısınız yanlış vurursan ve alışık değilsen el acır eskiden boks yapardım ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • Sağ elle atıyorsan eğer, sol ayağın sabit olacak, sağ ayağının parmak ucu yere basıcak, yumruğu atarken ayağını hafif çeviriceksin kalçadan güç alarak.

0|0
    0|0
  • Çeneye atilan yumruk cok etkilidir vurmayi bilirsen hasmını bayarsin

0|0
    0|0
  • Kuvveti bileğinden değil omuzundan uygula

0|1
    0|0
  • kısa mesafeli güç odaklı şekilde

0|0
    0|0
  • Bilek en son aşama, dirsek ile omuzdan desteği alıp vurdun mu bayıltırsın..

0|0
    0|0
  • Ha tabi tabi boks açık öğretim derslerinin arasında yer alıyordu zaten :-D

0|0
    0|0
  • Yumrugu duz sekilde omuzdan cikar isen sert atabilirsin

0|0
    0|0
  • Dirsekden değilde omuzdan gücü vererek vurursan sert olur.

0|0
    0|0
  • Omuzdan cıkıcak yumruk her zaman daha serttir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...