Kapat

Kızlar sizce erkekler de 37 cm kol iyi midir?

8 aydır body yapıyorum 37 cm kolum var ama kararsız kaldım ,37 iyi midir yoksa şöyle bir 40 cmlere falan çıkalım mı?

Güncellemeler:
Herkese +1
Kaslara gelin millet :))

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşim ben 5.5 haftadır yapıyorum 37 cm kolum var :D Dert yapma ama geliştirilmesi en zor kas grubudur kolay kolay artmıyor hacim.

0|1
    0|0
  • Adonisler kaç ayda çıktı usta

0|1
    0|0
    • Valla moruk ben eski sporlardan olduğum için bir şey söyleyemeyeceğim çünkü bir ara yapıyorum daha sonra ara veriyorum falan ama düzenli olarak 4 aydır supplentler kullanarak çalışıyorum

• Bu fotoğrafta daha belirgin

• 40 a dayadım. hala daha memnun değilim. 45 hedefim 3 yılda ilaçsız.

0|0
    0|0
  • 41 iyidir ya

0|0
    0|0
  • 37 az. boyun da öenmli tabi. koldan ziyade omuz gögüs sırt çok daha önemli

0|1
    0|0
    • Al iste fotoğrafta attım moruk

• 8 ay için yeterli değil gibi. ben 5 aydır gidiyorum 40.5 cm. etkili beslenmiyorsun boyun da kısa gibi.

• 4 aydır düzenli yapıyorum ama toplamda 8 ay çalışmışlığım var yani 2 ay yaptım 4 ay ara verdim sonra tekrar iki ay daha yaptım 6 ay ara verdim sonra tekrar başladım 4 aydır düzenli gidiyorum ama 34 le başladım tabii:)

• Ben bir arkadaşıma sormuştum hafif kaslı şık duruyo fazlası itici demişti benim 34 tü o ara.36 da bıraktım sen bilirsin ama 40 olup napcan ki adam mı dövcez :D

0|1
    0|0
    • Abi çok seksi duruyor ya 40 süper bence :) kaslarımla show yapıyorum da cam da :)

• O kadarını bilemem benim kemikler ince olduğu için kaslar çok belirgin oluyor o yüzden 34 yetmişti cam diyosan abarttıkça abart tabi :D

• Aynen kemik yapısı ince olanlar da daha belirgin oluyor:) benim kemik yapım şu an normal :) ama yine de iyiyim:)

Yükleniyor...