Çok şey mi istiyorum efem?

Mehaba efem;

Artık yaşım 30 oldu, şöyle eli ayağı düzgün hanım hanımcık bir kızla mutlu bir hayat kurmak, karşılıklı bağdaş kurarak oturduğumuz sofrada gözlerimizin içine bakarak aynı tastan çorba kaşıklamak istiyorum. işe giderken camda el sallayan, işten gelirken aynı camda beni bekleyen birini hayal ediyorum, hastalandığım zaman alnıma havlu koyan, yanı başımda oturup ellerimi ovuşturan bir kız bulmak istiyorum. ona çiçekler almak, güzel süprizler yapmak, onu mutlu etmek... ah ah ahhhhh... efem.

çok şey istemiyorum efem?

aslan gibi bir oğlum olmasını istiyorum. otobüste, metrobüste vs tanımadığım kadınların tanımadığım bebeklerine şaklabanlık yapıp güldürmeye çalışmak yerine benimde bir çocuğum olmasını böyle emekliye emekliye odalarda dolanmasını, çekyat yanlarında dikilip müziğin ritmine uyarak poposunu sallamasını görmek, rahmetli babamın bana yaptığı şakalardan yapmak, önüne top diye karpuz yuvarlamak, tulumbadan tulumba tatlısı çıkarmak, yalandan yere bilek güreşinde yenilmek ve daha bir çok şey istiyorum. büyüdüğü zaman onunla beraber maçlara gitmek, avazımız çıktığınca bağırmak, delice eğlenmek istiyorum. (duygusal smile)

en önemlisi bu nalet olasıca alkolden kurtulmak için mutlu olmak, kapıyı açan kadınıma sıkıca sarılmak istiyorum. akşamları bira fıstık yerine, çayla çekirdek çitlemek, beraber dizi film izlemek istiyorum.

ama zaman geçiyor efem.

kerhanelerde pardon kadehlerle yaşlanıyorum.

Çok şey mi İstiyorum efem?

Güncellemeler:
ciddiye alan balıkçılara. teşekkürler efem,beni tanıyorlar.

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 10

• Seni hatırlıyorum götsüz. Detayı okumama gerek yok. Genelde çok şey mi istiyorum diye söze giriyorsan çok şey istemişsindir.

2|1
    2|0
  • aslında haklısın bu düşündüklerin konusunda bunu her erkek yada her kadın ister

güzel düzenli bir hayat düzenli bir aile ortamı yalnız bu net çıktığın dan beri fark ettiysen kişisel yalnızlığımıza boğulup kaldık yada yanlış kişileri sever olduk

bu nesil hani derler ya teknoloji acısından şanslı olabilir

sosyalleşme yada hayatı yaşama konusunda sınıfta kaldık giden bizim zamanımız

bak şimdi yarın yine , yeniden bu pc nin başında olacağız sen eş arıyorsan bence cık dışarı

bire bir hayatla birebir olduğun yerdeki insanlarla kaynaş

bak mesela çok sıkı fıkı arkadaş olsak ta bu net arkadaşlıklarının nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz

ben seninle aynı yaştayım şuan düşünmüyorum evliliği kafam rahat

hedefin tek olsun güzel kardeşim çevrene bak senin kaderine gönlüne yazılan ömrüne yazılsın

0|0
    0|0
  • Bulursan aynı modelden bende alayım.

0|0
    0|0
  • yaş 30 zeka seviye 5

1|0
    1|1
  • Bazen cok nadir ben de benzer seyler dusunmekle beraber hemen siyriliverebiliyorum o ryh halinden. Sen de bir anormallik olabilir

0|0
    0|0
  • götsüz profiline baktım götün varmış ;D kızarmış ama

0|0
    0|0
  • o götle kimse almaz seni.

0|0
    0|0
  • efem nedır sen bu geven lafı kullanırsan nah kız bulursun

0|0
    0|0
  • Çok şey istiyorsun, evet.