Vücudum yeterli mi yoksa daha fazla şişireyim mi?

Evet bayanlar baylar öncelikle şunu belirtmek isterim ki sidik yarıştırma veya egomu tatmin etme gibi bir çabam arayışım yok.

Fittness yapıyorum bu aralar çevremde bence vücudun iyi daha fazla şişirme itici oluyor diyorlar. Ama ben bir süre daha devam etmek istiyorum.Sizce vücudum iyi mi ? yoksa yeterli görmüyor musunuz ? Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler...

0|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• çok az abdominal bölge çalışabilirsin vucudun harika ama six pack ve gögüsler çok az bişey sönük kalmış kollar ve omuzlara göre... onuda biraz çalışırsan daha dengeli ve güzel gözükecektir sanırım.. tabi biraz foto net olsa daha iyi yorum yapabilirdim..

ama yinede bu halinlede harikasın arkadaşım iyi çalışmışsın.. çünkü iyi bir vucut yapabilmek için fitness / gym sabır ve disiplin isteyen birşey..

0|1
    1|0
    • cok teşekkür ediyorum yorumunuz için dediğiniz gibi foto biraz net değil. ama six pack vücudumda belkide omuzla birlkte en iyi kaslarımdır fotoda biraz bulanık cıktıgı için öyle olablr. ama göğüsde bence de biraz eksiğim var katılıyorum size. Bu arada bir bayanın bu konuda gerçekten bilgili oldugunu görmem şaşırttı beni :) siz ilgileniyorsunuz sanırım ?

• creatin veya l-carnatine fitnessciler için iyi bir takviye diye düşünüyorum. işimiz fitness olmasa da görsellik önemli :)

Kızlar Ne Diyor 19

• bir kaç kilo al ve göğsü karnı azıcık şişir. fazla değil. onun dışında gayet iyi

0|1
    0|0
    • karın bölgemde aslında hiç bir sıkıntım yok ama haklısın göğüsü bende biraz yetersiz buluyorum.teşekkürler yorumunuz için.

• Allahim akil ver...

0|0
    0|1
    • Her isteyene akıl verilseydi dilenmezdin burda.Ben insanlara birşey sordum atlamak zorunda değilsin ki. Hadi git şimdi akılı başka yerde dilen.

• Okudum merak etme sisecegim derken denegsizce sismissin bii gögsünden yukarisi iiyice kabarmis. :D Neyse bana ne ya alla alla OKByee cicim :D

• iğne yok mu iğnee :D çok şişmiş bence..

0|0
    0|0
  • bence böyle gayet iyisin. daha devam etme. ve biraz kilo al:)

0|1
    0|0
  • canin nekadar sismek istiyorsa okadar sis, bize ne senin vucüd seklinden.

1|1
    0|1
    • ben bir soru sordum madem sanane neden yorum yapıyorsun ki ?

• off tamam ya.hadi iyi aksamlar sana.insanların fikirlerini almayı istiyorum seni ilgilendirmez ki bu. bye byeeeee

• işte gerek yok bence konusmaya

:)

0|0
    0|1
  • itici

0|0
    0|1
  • bnce çok itici duruosn

0|0
    0|1
    • Peki teşekkürler. Bunun sebebi nedir peki.

• teşekkürler :)

• rica edrm

• şaka maka bi yana benim 97li tanıdığım var cocuk senden de genniş kaslı 20 yaşnda gibi duruyor arkadş :D başkası için yapma bu spor sonucta nasıl begenıyorsan öyle yap derım. ama abartmamakta fayda war

0|0
    0|0
    • tabi vardır öyleleri ama ben body yapmıyorum genişleme amacım yok fit bir vücuttur benim isteğim :) başkası için yapmıyorum şuan ki vücudum da bazı eksiklerim var kısa sürede giderebileceğim. ve merak ettim çünkü bu aralar yeter diyenler cok oldu. tereddütte kaldım biraz . Teşekkür ettim yorumunuz için.:)

• omuzlara daha fazla yüklenme derim. apdomimal çalışabilirsin. sırtındaki kasları bilmiyorum ama onlara da çalışmanı öneririm

0|0
    0|0
    • sırtta sorun yok pek. omuzlar konusunda bir çok kişi aynı görüşte sizin gibi . Teşekkürler yorumunuz için dikkate alıcam.

• arkadaslara katılıyorum : D

0|0
    0|0
  • omuzlar iyi de karın ve adonisler de bir problem var gibi duruyor:)

0|0
    0|0
    • karın da ne gibi problem duruyor anlamadım ?

• tam net bir kaslı karın görüntüsü yok

• fotoğraf net olmadıgı için olabilir mi :) six packlerimin iyi olmadıgını ilk kez sizden duydum.vücudumun en iyi kasının karın oldugunu düşünüyorum acıkcası :) yine de yorumunuz için teşekkürler

• son bi nefes daha şişir dahada yeter patlarsın

0|0
    0|0
  • Slipli donun ypkmu

0|0
    0|0
  • evet evet yeter li

0|0
    0|0
  • yeterli ...

0|0
    0|0
  • göğüslerini şişirmeliisiiiin :)

0|0
    0|0
  • bence daha kas şişirmene gerek yok tek eksiğin sıskasın az kilo almalısın ben ince vucutta kaslı vücudu beğenmiyorum braz kalıplı az kilolu kişilere yakısıyor kas göbeğe çalısmassan eğer üst nekadar iyi olursa olsun bence tam yeterli olmassın

0|0
    0|1
    • :D body diyorsn sen ama bn bodyci değilim. ayrıca göbek derken ? anlayamadım pek.

• 70 ve 75 arası olman sana sıkıntı doğurmaski sıska insana kas yakısmıyor benim görüşüm öyle

• 75 kg 180 vücuda fazladır . kitle vücut endeksin coşar yani . ve yağlanmayı kesmek zor olur. teşekkür ediyorum ama 75 kg cok fazladır 180 boya. body yapsam 90 kg da olurum . şişman ve kaslı olurum ama bn fittness yapıyorum o sizin bahsettiğiniz vücut ayrı birşeydir.

• Çok zayıfsın, kollar iyi de göğsü pompala

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için. 1.80 - 68 kilo . aslında ideal ama 2 kg daha almayı düşünüyorum acıkcası.

• Yok yok göğüste bir iniklik bir kemiklilik var, kollar abartı kalmış. Göğse çalış.

• anladım teşekkürler . ben de en zayıf yönümün göğüs oldugunu düşünüyorum acıkcası.haklısınız.

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim öncelikle medeni cesaretinden dolayı seni tebrik ederim. bu spordaki amacını belirtmeni isterim. bulk olarak mı yoksa definisyon olarak mı gelişmek istiyorsun. ve poz verirken ışık insanları aldatır. o yüzden daha farklı açılardan fotoğraflar çekerek gelişimleri ve artıları eksileri net görebilirz. bu fotoğraf üzerinden sana onay verebileceğim tek bölgen omuzların. omuzları iyi parçalamış gibi görünüyor. abdominalsların üzerine gidersen netleşicek ve gelişecek gibi. ve şanslı bi vücuda sahipsin ki adonis çıkmak için can atıyor. omuzuna göre trapezler zayıf kalmış. kolların ince ve parçalı görünüyor. bence vücudundaki en eksik bölge göğüs değil kolların. özellikle sol koluna biraz daha önem ver. o geri kalmış diğerine göre. yaptığım bu yorumlar sadece bu fotoğraf üzerine. dediğim gibi farklı fotoğraflar koyarsan daha net şeyler söyleyebilir. çalışmalarında başarılar dilerim ;)

0|1
    0|0
    • cok teşekkürler hocam yorumların için. bu işten anlayan birisinin yorumlarını cok dikkate alırım ben. haklısınız sol kolum sağa göre daha zayıf .adonisim öyle ahım şahım değildir belki ama vardır. göğüs vardır ama birazcık daha hacim kazandırmak istiyorm.ha bide bu fotoğrafta bence kötü bile cıkmış normal vücudumun bundan daha iyi oldugunu düşünüyorum.

• o zaman sen bu vücudu istediğin gibi şekile sokabilrsin canını sıkma. sonuçta altyapı sağlam. sporcu geçmişin fitness için çok büyük bir avantaj ;)

• katılıyorum spor geçmişi cok avantaj sağladı bana acıkcası.

• kızlar kolay kolay spor bölümüne bu kadar yorum yapmaz.tebrikler:)

0|0
    0|0
  • dostum Bruce Lee gibisin demek istediğimi anlamıssındır benim onerim Paul Walker kıvamına gelmen lazım aradaki farka bak ona gore calıs. Biraz daha kilo alarak kas yapmalısın ozellikle gogus kasların cok az kalmış. Aslında cok zayıf oldugundan kasların cok belirgin biraz daha kas ve kiloya ihtiyacın var.. ha hepsinden onemli sortun dusuyor donun gozukmuş :) neyse onada bir onlem alırsın bence sağlıcakla kal bb.

0|0
    0|0
    • düşmeyle alakası yok ben indiriyorum. teşekkürler. sen uğraşıyormusun peki vücutla ?

• tamam hocam mesaj atıyorum sana.

• yüzün nerede çok mu şişti

0|0
    0|1
  • biraz göğüs ve karın calisman lazım iyisin boy kilo oranın ne

0|1
    0|0
    • teşekkürler hoca yorum için. . göğüsde eksiğim bence de var ama karın iyi olduıgunu düşünüyorum. resimde biraz bulanıklık var normal hali daha iyi çünkü. boy 180- kilo 68 .

• 180 68 isen endiselenme 2 hemen göğüs cıkar günde 5 yumurta beyazı ye

• evet yumurta günde 3 yapıyorum :D yoksa mide kaldırmaz :D:D

• Biraz kilo al gögüsten bele kadar biraz enlemesine genişle bence.

0|1
    0|0
  • Meme uçların fındık kadar olana kadar şişir bence.

0|1
    0|0
    • teşekkürler yorumun için hocam.acıkcası öyle cok fazla göğüs şişirmek istemiyorum ya orantısız oluyor cünkü.

• Dikkat et patlama ya da patlatmasınlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...