Saat kullanır mısınız?

Bir İsviçre saat firmasının CEO'sunun sözüdür; "Bir yere gittiğinizde arabanızı valeye bıraktıktan sonra içeride saatinizle karşılanırsınız"

Sizce doğru mudur? Benim için en önemli aksesuar saattir mesela. Siz saatlerinize ya da saatinize ne kadar önem verirsiniz?

"1 tane olsun adam gibi kaliteli olsun" mu dersiniz yoksa "3-5 tane dandik olsun, değiştirir değiştirir takarım" mı dersiniz?

Baylar, bayanlar sahne sizin.

0|0
15|18

En İyi Kız Görüşü

• 3-5 tane olsun kaliteli olsun. Saatimi takmadan evden çıkamam. Bir ara yatarkende çıkarmazdım saati.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 2,3 tane olsun sagLam olsun hepsi.. :))

0|1
    0|0
  • hiç aksesuar kullanmyrm :)

0|1
    0|0
  • her kiyafete göre saatim vardir markasi önemli degil zamani dogru göstersin yeter ;)

0|1
    0|0
  • kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • ben sürekli aldığım saatleri kırdığım için yeltenemiyorum artık almaya:D

0|1
    0|0
  • 1 tane olsun adam gibi kaliteli olsun

0|1
    0|0
  • Olmazsa olmazdır benim için

0|0
    0|0
  • Saat dışında takı kullanmam ve çok önemserim o yüzden kaliteli olsun derim...

0|0
    0|0
  • Aksesuar olarak kolye nadiren ve sık sık yüzük kullanıyorum. Saat alışkanlığım yok maalesef, yıllar önce bir Swatch almıştım, hala duruyor fakat takmıyorum.

0|0
    0|0
  • hiç saat kullanmadım

0|0
    0|0
  • Saat pek kullanmam

0|0
    0|0
  • Önce dandikleri kullanır insan , sonra bakar ki az olsun öz olsun daha iyidir. Takılar da önemli.

0|0
    0|0
  • 1 tane olsun adam gibi kaliteli olsun.

link bu kıyağımıda unutma.

0|0
    0|0
  • saatsiz olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yanlışlıkla saat olmadan sokağa çıkınca kendimi çıplak gibi hissediyorum, geri dönüp takıyorum saatimi. Bir tane kaliteli saatim var yaklaşık 8 yıldır kullanıyorum, özel birinin hediyesi olduğu için yenisini almayı düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • 9 senedir aynı saati kullanıyorum. hocam son günlerinde bana vermişti.. baba yadigarıymış ona da.. çok kaliteli bi adamdı. Saat önemlidir tabi ama, bence saatle değil ayakkabıyla karşılanır. dost başa düşman ayağa bakar (:

1|1
    0|0
  • hiç çekinmeden çok para yatırdığım sevdiğim bir zaman ölçer şeysi. artı güzel aksesuar

şuan 2 adam gibi var ama birini kullanıyorum. psikolojik olarakda insanlar üzerinde etkili doğru söylenmiş bir söz.

0|1
    0|0
  • Katiliyorum cagimizda esas amaci icin cok gereksiz olmasina ragmen bu kadar saat satilmasinin baska aciklamasi yok. Adami bosuna ceo yapmamislar. Yalniz bunun istisnalari da cok bizim millette henuz rafine bir saat zevki olmadigindan arabanin anahtarini elinde gezdirmek, masanin ortasina koymak gibi tosunluklar devam ediyor.

Bir tane olsun kaliteli olsun, su an bir yerlere giderken babamin saatini kullaniyorum mesela kesinlikle modasi gecmiyor

0|1
    0|0
  • saat benim hayatimdir ya delisiyim saatin ve kolleksiyonum var takmadan cikmam disari

0|1
    0|0
  • 1 Tane saatin olursa tüm kıyafetlerine uydurman zor olacaktır ... Saatini alıp inceliyecek değiller normal kalitede çeşitli olmasını tavsiye ederim...

0|1
    0|0
  • 1 tane olsun sağlam olsun.Fazlasına gerek yok.

1|1
    0|0
  • Vazgeçmediğim ve kullandığım tek takı saattir.

0|1
    0|0
  • Saat önemlidir. 2 3 tane ve düzgün olsa kafi.

0|1
    0|0
  • Erkegin yegane aksesuari saat.Ilginc bir sekilde duygusal bag kuruyorum.Kaliteli olmali saat.Ilerde de torun filan olursa,ona saatimi hediye ederim sanirim.Rahmetli dedemin kostekli tissot saati hala canavar gibi calisiyor

0|0
    0|0
  • aksesuarda abartıyı hiç sevmem, saati özellikle sevmem. saatsiz olmaz falan diyenleri de itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • erkek aksesuarı olmazsa olmazı saattir .elbiseye göre siyah kayış, kahve kayış ve metal kayışlı takılmalıdır. asla çocuksu saat bir erkek takmamalıdır. saat insan karakterini de yansıtır. saat çok ama çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • bir iki tane dandik rado, diesel, dkyn var. valelerden taksi istiyorum, saatimden ziiyade de üstad soulJr gelmiş denir.

0|0
    0|0
  • Bir tane olsun kaliteli olsun.

Swatch ya da Seiko yu tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • saat manyağıyım denebilir

0|0
    0|0
  • 3-5 tane adam gibi olsun

0|0
    0|0
  • Saatsiz kendimi eksik hissederim.

0|0
    0|0
  • saatlerimi satıp ev alabilirim saat hastalıktır !

0|0
    0|0
Yükleniyor...