Spor Toto Süper Lig'in en kaliteli takımı hangisi?

soruyu birazda kızlara uyarladım hangi takımı tutuyosnz desem kızlardan tutmayanlarda vardır ama herkezin yakın oldugu bi takım vardır, bence Galatasaray sizce?

• Galatasaray
    33% (1)33% (3)33% (4)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    33% (1)56% (5)50% (6)Oy Ver
  • TrabzonSpor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beşiktaş
    34% (1)11% (1)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şuan ki oturmuş kadrosu ile son şampiyon Galatasaray 1 adım önde.Bunun sebebi ise mevcut kadrosunu dağıtmadan üstüne Türkiye ligini bilen vede fayda sağlayabilecek transferler yaptı.Fenerbahçe iyi bir kadro kurdu iyi transferler yaptı ama bu onların iyi bir takım oluğunu göstermez.Beşiktaş ve Trabzonspor'un durumları ortada.Kasımpaşaspor bile daha iddalıdır bu takımlardan.

0|1
    0|0
    • gs'nin iyi takım oldugunu düşünüyorum ama iyi transferler yaptıgını hiç mi hiç düşünmüyorum ama..

• Tabi sen olaylara at gözlüğü ile baktığın için vede yanlı yorumlar yaptığın için transferlerin hiç birini beğenmiyorsun.Şu saydığın oyuncuları tutupta beğenmediğini söylüyorsun vede kendince enteresan yorumlar getiriyorsun ya ne deyim sana.Futbol konusunda yetersizsin arkadaşım. link böyle bir soru soran kişiye nediyebilirim ki bu adam geldi Galatasaray'dan iyi oldunuz da gelmeseydi kötümüydünüz?

• 1 takım bir futbolcunun transferi ile çok büyük olmaz.

Kızlar Ne Diyor 2

• GALATASARAY ya bi kere avrupada adı olan türkiyenin gururu olan bi takkım kadro güzel köklü bi takım yani daha ne olsun

Galatasaray 4EVER

0|1
    0|0
  • Duruşuyla, taraftarıyla, asaletiyle elbetteki beşiktaş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• söz konusu kaiteyse cevap Beşiktaştır

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • galatasaray

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe dışında başka takım demek zaten fanatikliği gösterir,göz var nizam var,ama en iyi teknik direktör dedinmi tartışmasız fatih terim..

0|1
    0|2
    • herkezin tuttugu bi takım var sonucta :)

• Bende Fenerbahçe'liyim ama fatih terime'e olan saygınlıgımı değiştirmez bu,Türkiye'de gs'iler dışında herkes açık ara en iyi kadronun fener'de oldugunu söylüyor taraftar forumlarında filan okuyoruz,hatta gs cimbom forum'da bile gs'liler diyorki dua edin aykut kocaman'a bişi olmasın diye gerisi sen düşün yani..

• dogrudur :)

• Kızlara diyorsunda daha bir kız bile yanıtlamadı

yazıyorum ben bu soruyu cevapladıpımda durum 5 erkek 0 kız bakalım kızlar ne zaman cevap verecek

0|0
    0|0
  • Elazığspor.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...