Fena şekilde terk edildim.

İnternetten tanıştığım kız arkadaşımla aram çok iyiydi aramızdaki güven çok iyi durumdaydı daha yeni çok iyi konuşuyorduk.Birden tanıştığımız sitedeki hesabını ve hotmail hesabını kapattı.Elimde sadece adı soyadı kaldı, telefon numarasını bugün istemeyi düşünüyordum.Oda ankarada sizce ne yapabilirim?Daha yeni çok özel şeylerini paylaşmıştı benimle :(

Onu nasıl bulabilirim sizce?Telefon numarasını bulamazsam mecbur gidip okuluna bakacağım, okullar açılınca.

Dalga geçmeyin lütfen harbi koydu bu durum.

Güncellemeler:
Hep onunla konusurduk onceden simdi sap gibi kaldim :(
Simdi hatirladimda oturdugumuz bolgede teyzesi vardi, hangi sokakda oldugunu biliyorum fakat nasil bulacagim soyadi farkli sonucta :s
Cevaplar icin tesekkurler, bugun konustum onunla :)

Kacmasinin nedeni ben degilmisim.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• kapattıysa senle bağını koparmayı göze almış, isterse geri bulur seni

0|1
    0|0
    • Umarım bulur, bende bulmaya çalışacağım bakalım.

• sana bişey söyleyim mi, bu kızın sende alışkanlık olup olmadığını bi düşün. her akşam konusurduk sap gibi kaldım demişsin de

• Aliskanlikta oldu tabi ama ben ciddi ciddi hoslaniyordum yani.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu siteden bırı mı ?

0|1
    0|0
    • Başka bi sitede tanıştım, burda olduğunu sanmıyorum.

• Son sansimi denemek istiyorum acikcasi, olmazsada yapcak birsey yok.

• Pekı o zaman hayırlısı olsun bol şanslar :)

• gerkceten cok fenaymıs

0|0
    0|1
    • Teşekkürler, fikirlerini duymak istemiyorum.

• Kız belli k isenınle iletişimi kopartmak için bunları yaptı hala okuluna bakıcam diyorsun bırak rahatsız bence

0|0
    0|0
  • Kızın fake olmadığına emin misin?

0|0
    0|0
  • Melih Gökçek'e haber salalım

1|0
    0|0
  • yenisini download yap.

0|0
    0|0
  • sanki dünyada tek o insan var salla

0|0
    0|0
    • Haklısında, daha 4-5 saat önce onu üzüyorsam ona yazmayabileceğim ama benim yazmamı istediğini söylemişti.Çok iyi birisiydin egosunu tatmin ettiğini sanmıyorum 1 aya yakın konuşuyorduk.Keşke telefon numarasını almış olsaydım.

• oluyor işte ya bağlanma bağlanma sonuçta :D

• Hemde nasil oluyor, ruhesimi bulmus gibiydim ama ben onu bulacagim :)

Istemiyorsada yuzume desin raziyim.

• bence bırak güven olmuyor çünkü aynısını bende yaşadım hatta ailemle bile konuşmuştu :(

0|0
    0|0
    • Daha yeni çok samimi konuşuyorduk, birden yaptı hepsini 5dk içinde.Ondan daha yarım saat önce yeni fotoğraflarını yollamıştı :(

• evet gel git yasandı oda iyiydi inanıyorum ve herşeyimizi biliyorduk buluşmaya az kalmıştı çok az ama gel git olunca tüm güvende gitti tabii nette ilişki olabilir tabi CANAN TAN aşkın sanal halleri okursanız cok iyi anlarsınız...

• arkadasın kendıne guvenı yokmuş o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• Onu çok iyi bulabilirsin. Çok iyi mecbur kalıp çok iyi okuluna bakabilirsin. Çok iyi dalga geçerim.

1|0
    0|1
    • Mutlu olduysan biliyosun yapacağın hareketi, yiceğin malafatıda biliyosun.

• Şİmdi okudumda kafam dönmüş harbi baya bi ''çok iyi'' yazmışım, yemin ediyorum farkında değilim.

• Peki hala malafat konusunda ısrarlı mısın?

• Koptum gülmekten :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...