Hayatim da hiç kavga etmedim akıl verin.(psikopatlar içeri) ?

19 yaşındayım hiç kavga etmedim. 1 kere cocuk dövdüm oda kafam güzeldi. Simdi biri var galiba kavga etcez ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum zayıf biri degilim kalıplıyım vücüt geliştirme yapıyorum? akıl verin ama dalga gecmeyin. Şimdi den teşkürler.

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Bak dinle mesele kalıplı olmak değil.. ben kızım 160 boy 45 kilo cılız bişeyim ama kalıplı iki tanesini ikiye katlarım.. pratik ve atak olacaksın gelecek gamleyi hissedeceksin..
    ama adil dövüşeceksin kadınların saçları çekilmez göğüslerine vurulmaz erkeklerin cinsel organına vurulmaz.. . karşı taraf emanet çıkarmadan sen sakın çıkarma hasbel kader çıkarıp kullandıysan belden aşağıya kullan nefs-i müdaafa dersin.. sonra kavga b**k işidir en son yapacağın şey olsun yani akıl veriyorum ama bil diye..
    diz kapakları çok hassastır arkadan bir darbe yerle bir eder , boyun hassastır , nefesini kesmeden gırtlağınıda sıkabilirsin. ssakın göz temsasını kaybetme. dik tur yüzünde p*ç gülümsemesi olsun.. . o sana vurunca hemen vurma haraket et çekirge gibi ol o salak yorulur zaten sonra tüm gücünle tek gumruk allatn çenesine vur adam perte çıkar zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kanka omzunlan birlikte yumruğu ileriye doğru vurcaksın ve ellerin hep yukarda kalsın. Direk burnunun ortasına yumruğu var o afalladığı anda miğdesine tekmeyi yerleştir katlandığı zaman merhametın yoksa dizinle yüzüne vur merhametin varsa miğdesine vur çocuk pert. Ve ilk atağı sen yap ilk atan kazanır sırtını sağlam bir yere ver arkanı dönme. Hadi başarılar :D

0|0
    0|0
  • yanına yaklasıcaksın bir burnuna kafa atıcaksın birde ağzına çok seri bir şekilde kendine gelemesin genelde ilk vurusu yapan kazanır çocukla konus davranıslarına göre eger atarlı davranıyosa ilk vurusu sen yap ona yaptırma

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum valla kanka ya tokat attım ya da çantayla vurdum :D

0|1
    0|0
  • Tekme atmak için uğraşma bosuna zaman kaybı ellerini iyi kullan gözüne yumruk at 👊👊👊

0|0
    0|0
    • :D tekme işe yaramz mi aklımda o vardi mide bir tekme atmak

• Yani bana göre oyle ama bilmem ki :D

• ama bilmem ki :))) olsun yorumun icin teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• ilk vuran daima sen olmalısın ama ilk vuracağından çocuğun çenesine sert bir yumruk çocuğu sersemletir. ondan sonra çocuğun sağ bacağındaki ekleme sert bir tekme çocuğu sola doğru eydirir o anda en önemli olan şey tekmeyi çocuğun suratına yapıştırmak. tabi çok hızlı olman gerekir.
    Kahbece ve çocuk senden güçlüyse biber gazı olması lazım çocuğun yüzüne biraz sıktıktan sonra olacaklar belli çocuk yüzünü tutacak sende dalacaksın ama bunu önermem çünkü kahbece olur

0|1
    0|0
  • kavga etmemen en iyisi sorunlarını kavga etmeden çözenler en bilge kişilerdir. ama sonuç kaçınılmaz yani kavga etmen gerekiyorsa yapıcakların şunlar. ilk önce ezilme üstünlük sağlamasın hem kelimelerde hem hareketklerde ona bakmaktan cekınme hatta gözlerini üstünden ayırma asla arkanı dönme arkanı dönersen senin için kavga biter yüzünü kolla sakin kal

0|0
    0|0
    • Cok güzel yazmısınız ama ben kalbim hızlanıyor beyin kendni kapatıyor. bir kaç kez yumruk yedım karsılık veremedım ama 1 2 yumrukdan sonra düzeliyorm ama önemli olan o yumrugu yemem nasıl kendmi sakin tutabilirim.

• o yumrukla barışman lazım her halükarda yiceksın o yumrugu ama bı yumrugu gorup hasarı aza ındırmek var birde kulagının ustune yumruk yemen var bırı senı yıkar diğeri sadece ufak bir darba gibi gelir sakinliğini koru ellerını boyun hizasında tut ve adamı ızle her boşlukta var burdan en fazla bu kadar yardımcı olabırım

• Tamam saol kardeşim yardımın icin

• Kardeşim kavgayı en son ihtimal olarak düşün artık yapcak bişey yoksa kavga kaçınılmazsa sadece iyi kullandığın yumruğunla bir anda çenesine vur fakat savurarak vur (kroşe) yani bunun psikopatlıkla bir ilgisi yok sakın korkma eğer yumruk değmezse bu sefer diğer yumruğunla vur çeneye çalış muhakkak düşücektir bide dikkat et arkanda kimse olmasın mümkünse duvara dayan, tekrar diyorum en son çare olarak kullan unutma insanlar konuşarak anlaşır :)

0|0
    0|0
    • Ben konusdum ama klavye delikanlıgılı yapıyor bende artık kavga etmek istyrm ama heycan oluyor

• Heycan olmasın sakin ol sakin olursan kazsnırsın

• Senin icinde dovuscu varsa zaten ortaya cikar kendini taniyamazsin. Havaya girmen icin mehter marsi acabilirsin

0|0
    0|0
  • Kavga etmek adamlık olsaydı herkes dışarıda kavga ederdi. Hakli ya da haksiz es geç gitsin. Kavgada ilk yumruğu atan avantajlidir. Burun ya da çocuğun bacak arasına tekneyi koydugun anda yerde bulur kendini. Ama dediğim gibi kavga etmek adamlık değildir. Çok ciddi bir sebep olmadiktan sonra...

0|0
    0|0
    • Bende istemiyorum ama cocuk zorla kasınıyor.

• Spor yapiyosun 19 yasindasin. Kavga etmemek sporcu olunca normal ama kendine guvendendir kavga etmemek. Sende o güven yok gibi. En kötü seyi getir aklina ve sorumlusu oymus gibi dovus

0|0
    0|0
    • yok kendıme guvenım varda ben ilerisni düsünüyrm. Bicak cıkarırsa? arkadaslarını toplarsa mevzu uzarsa. Ben dayak yemekden de korkmam ama hayatım da hiç kavga etmedm 1 2 defa o kadar

• Bicak cikarirsa teknikleri var ama anlatmakla olmaz görmek lazim sen uzak dur. Kalabaliklasirsa sende topla arkadaslarini girin

• Gözlerini kapama, gardını düşürme ve yere sağlam bas ve haklı olmak için cüneyt abimiz gibi davran " prensibimdir bana vurmayana vurmam "

0|0
    0|0
    • ilk vuran kazanır diyor arkadaslar ama :D

• sağlam nasıl vururuz?

• burdan anlatamam youtubede video izlersen daha yardımcı olur

• cocuk boks wing chun ya da cok sokak kavgası yapan birisiyle senin kalıbını eline verir vucut geliştirme kavgada bır ıse yaramaz ama tutma sarılma gıbı seylerde avantaj sağlar o yuzden yakın mesafese girip diz dirsek dene baktın dayak yiyorsun kapan

0|0
    0|0
    • Mantıken vücüt geliştirme iyi geldi bana soncda kalıplı ve kaslı oluyorsun kas güc demek degil mi?

• tüm dövüş sanatları etkilidir ama en kısa sürede olumlu sonucu muay thai de alırsın ama öğrenmesi cok acı cektırır zordur öğrendikten sonra kaval tekmeleriyle bacak bile kırarsın yer dövüşü istiyorsan bjj var mma ufc de en etkili still sokakta cok işe yarar bence onun dısında yorumda belirttiğim wing chun var tamamen sokak kavgasına dayalı bir still musabakası yok uzun sürede sokakta en etkili still bence ama federasyonu olmadığından heryer aynı kalitede öğretmiyor coğu eğitmen bastan savma oğretiyor eğer güzel bir okul bulursa wing chun olmazsa bu saydığım diğer iki still

• İstanbul'da var mı bildigin saglam bir yer?

• Hiç bilmyiorum abi, ben gözlüğü çıkarıp kenara koyunca kendimden geçiyorum, bilmiyorum neden öyleyim :D Hatırlamıyorum kavga anını hiç :D

0|0
    0|0
  • Kardooo kavga ederken hizli olman laziimm ilk darbe onem arz eder ozellikle kafa yeme ama kafayi sen atarsan iyi tutturursan 5-0 Ondesinn 😁

0|0
    0|0
    • :D yersek 0.5 geri deyim :D

• Kendini toparlamaya vaktin kalirsa 5-0 geride baslarsin yoksa yerden zor kalkarsinn 😀😀😁

• Allah ne verdiyse giricen hacı af yok merhamet yok.

0|0
    0|0
    • Yumruk atmayi bilmiyorum :(

• Vücut geliştirmedeki arkadaşlarından yardım al sana bişey öğretirler.

• cekiniyorum ama son çare sorcam onlara.

• Kum torbası çalış

0|0
    0|0
    • bunun yarari ne olcak?

• O ne demek yaa benim kum torbasına ilk vuruşumla şimdiki vuruşum arasında dünya kadar fark var yumruklarını sertleştirirsin.

• denemek lazım saol önerin icin

• dogru adresdesin ya ilk hamleyi sen yapma ya da yaparim diosan kenara cek cocugu bas isaret ve orta parmaginla bogazinin tamamini degil ama nefes borusunu tut 2dakika icinde nefessiz kalacak olmeden birak o kendine gelene kadar tekme tokat dalarsin bir yontem daha var ama erkeklige sigmaz penisine vurmak

0|0
    0|0
    • Bizde penise vurmak olmaz. Peki yumruk nasıl atcam

• ilk once bogazini uc parmaginla tutcan bir kan akisi yavaslicak ondan sonra istedigin gibi vur tekme tokat yumruk not suratina ve belden asagi vurma

• niye surata vurmadan nereye vurcam :D

• emniyete söyle başına bela alma

0|0
    0|0
    • söylesem ne yapcaklar ki? cocuk durumuna düşücem

• aptal durumuna düşmekten iyidir,, sen yaş kaç

• 19. Aptal durumu derken

• dostum akışına bırak ilerleyişe göre yapabildiğinin en iyisini yap

0|0
    0|0
    • Kavga sırasında kalp atışlarım hızlanıyor ne yapcagımı dusunemyrm.

• heyecanlanırsın doğaldır bir tane yumruk yediğin anda gözünü karart o sinirle gelişine salla

• sini hmck diycme :D

Yükleniyor...