Başınıza ne gelse utanırdınız?

normal bi günde ne gibi bi şey yaşasanız utanırsınız ben kalabalıkta yere düşmekten çok korkuyorum baya utanırdın heralde :)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Misal bi ara YGS denemesine girmiştik ve MİDEMDEN sesler geliyordu yemek yemedigimden ötürü :))

O sessizlikte o ses beni cok utandırdı ve kağıdımı verip cıkmıstım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Klabalık bir ortama son giren ben olunca kasılıyorum tüm gözler bana dönüyo yani kim gelse ona döner gecen hafta oldu daha bu nasıl gircem oraya ne tarafa gitcem napcam ter bastıydı..

Bide 1 günde 3 defa çay döktüler üzerine çok sinir oldum ve çaylı çaylı gezdim

0|0
    0|0
    • nasıl 3 defa çay dökülüyo ya üstüne :)

• o teyzeyi boğazlardım ben :D

• ya ama bilerek yapmadı bide silmeye çalıştı üzüldü ne sakarım ya ben felan dedi söylendi

hatun karşıma oturuyo boyna bardak deviriyo=)

yalnız tshrtüm-pantolonum-ayakkabıma kadar çay oldum çay çay koktum tüm gün yoldayım yanımda kıyaafet yok değişemiyorum yapış yapış gezdim tüm gün

• begüşşe katılıyorum. kesinlikle aynı korku bende de var:) insanlık hali. yanlışlıkla öyle bişey yapsam utancımdan ölürüm sanırım orda:)

0|0
    0|0
  • ben ınsanların ıcınde gaz cıkarmaktan korkardımm:)))))

1|0
    0|0
  • birine tekme atarken pantolonum yırtılsa, yada test kitabına karaladığım sapık resimleri silmeyi unutup etüte gitsem, hoca bunu görse darılsa ve yanına problem çözmeye çalışsa:D (bu oldu)

0|0
    0|0
  • Herkes oturuyor, ortam çok sessiz. Ama benim kalkıp gitmem lazım. Herkes bana bakacak. O zaman utanırım. Psikolojime bak :(

0|0
    0|0
  • paranın lazım olduğu anda..cüzdanımı evde unutmak..hayali bile utandırıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• küfür ederken yanımda bir bayan olduğunu farketmek beni çok utandırır...

0|0
    0|0
  • Aynen milletin içinde yere düşsem kalkmam bir daha utancımdan :D :D

0|0
    0|0
  • dükkanın açık kalmasından utanırdım çok kötü bir durum of

0|0
    0|0
  • burnumun akması

0|0
    0|0
  • Utanmam Arlanmam :) İnsanlık Hali Herşey...

0|0
    0|0
Yükleniyor...