Erkek arkadaşımın amacı ne, benle oyun mu oynuyor?

erkek arkadasımla 3 gün önce ayrıldık, dün aradı ilerisi olmaz dedi birbirimize göre değiliz dedi kapattık sonra. ben tekrar aramadım gece beni aramış, sabah ta aradı açtım, bütün gece düşündüğünü bana çok alıştığını çok özlediğini herşeye sil baştan başlamak istediğini söyledi. sizce amacı ne benle oyun mu oynuyor?

sürekli ayrılıp barışan bi çiftiz ama bu kadar ciddi olmamıştı

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• sil baştan

0|0
    0|0
  • hm sen den ayrılınca neler yapıyor başka arayışlara giriyormu yani başka tanışıklıkları arkadaşlıkları oluyormu biliyormusun?

0|0
    0|0
    • hiç bilmiyorum sence oluyor mudur?

• Ben nederden biliyim bunu bilecek olsan sensin bunları bilmeden faydalı bir cevap veremem neyse.

• Ben bir şans daha isterdim ve vermesi için herşeyi yapardım ama ona bile yüzüm yok. Bence bir şans daha ver belki benim gibi bir hata yapmıştır erkek arkadaşında

0|0
    0|0
  • 1 kere biten bir ilişkiye bir daha hayatta başlamam. lacka oluyor

0|0
    0|0
  • Sana alışamamış ama vicdan azabı çekmiş aramış olay bu

0|0
    0|0
    • beni bırakma diye ağlamadım ki,

• gerek yok ki seni sevememiş desem daha doğru olurdu alışkanlık yapmışsın ve seni yarıyolda biraktiğini düşünüp böyle birşey söylemiş olabilir tabiki başka birşeyde olabilir ama ben böyle bir durumda kalmıştım yani ordan biliyorum

• Sana baglanmış olabilir..Duygusal birisiyse yaşadıgınız güzel günler aklına gelmişte olabilir..

0|0
    0|0
  • ne güzel işte başından bir bela atmışın

0|0
    0|0
  • En iyisi siz karşılıklı fesh edin bu işi

0|0
    0|0
  • cinsellik var mı?

0|0
    0|0
    • yakınlaşma oldu ama birlikte olmadık, evlenene kadar kimseyle birlikte olmam

• yok dank edecek bişey yaşamadık

• o zaman aklı karışıktır aklını karıştıran başka birisi olabilir

Kızlar Ne Diyor 4

• zırt bırt ayrıl barış olmaz biraz tutarlı olmak lazım. madem birbirinize göre değilsiniz niye sil baştan yapıcaksın demek lazım. bişey değişmeyecek ki siz aynı siz olacaksınız. bence tekrar başlama bunu söyle ve bitir.

0|0
    0|0
    • bunu söyledim zaten, gece çok düşündüm ben sensiz yapamam falan dedi. ben uyumlu bi insanım aslında ama şans işte

• bunun uyumla alakası yok ki. bi süre sonra tekrar aynı şeyi söylemeyeceği yada başka bir bahane bulmayacağı ne malum. güven vermiyor anlaşılan. güvenemediğin insanla kim olursa olsun ne kadar seversen sev hayatında olmasına izin verme derim ben.

• Seviyorsan ve sevdigine inaniyorsan bence son bir sans verebilirsin unutmaki kendinden baska kimseye fazla bir deger verme ugruna ölebilecegin insanlar degesebiliyor bol sans...

0|0
    0|0
  • kararsız adam ama sevgisi şüpheli sadece alışkanlık var bence bu yüzden bırakamıyor tahminimce yinede emin olamam

0|0
    0|0
  • sendede oluyordur bazen bitsin düsüncesi bitince sana anlattıklarını konustuklarnıı farketmis kısacası yokluğunun farkına varmış pişman olmuştur bence fazla anlam yükleme sevinmen gerekir blakis sensiz yapamıyo

0|0
    0|0
    • ya sevinmesine sevinirim de bu kaçıncı

• bak bizde sizin gibiyiz bazen bardak doluyo ayrılıyoz sonra birbimiz olmadan yapamıyoz barışıyoruz ondan kendimde yaşadığım icin biliyorum

• :(

Yükleniyor...