Boyu 1.60'larda olan kadının 1.85 özgüveniyle yürümesinin nasıl bir açıklaması vardır?

Boyu 1.60'larda olan kadının 1.85 özgüveniyle yürümesinin nasıl bir açıklamasıvardır?

0|0
36|19

En İyi Kız Görüşü

• demek istediginin farkindayim ama bunu midgetlara anlatamazsin kurufasulye

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 35

• özgüven boyda değil karekterdedir.Ne yani boyu uzun olan insandamı var birtek özgüven saçmalamayın lütfen. Bir kadın kısa olabilir ama giydiklerini yakıştırır,duruşunda asalet vardır. Ne olursa olsun her bayanda baştan aşağı cazibe vardır neden kısıtlasınlar ki kendilerini

3|0
    0|0
  • Deme öyle deme deme daha uzun boylu olalım bizde istemezmiydik böyle anadan babadan bukadarcık çıkabildim bizim suçumuz ne :(?

Adımı feriha koyun lan!

2|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı.

bi de kadınların özgüveni nie size batıo sizde yeternce yok ukalalıkla bunu saklamaya çalışıosunuz diye mi?

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının genel ortalama boyu 1.60 doğaldır.

Ya erkeklerin? genel ortalama 1.72 boy yağlı göbekleri, küçük çükleri olmasına rağmen özgüven fışkırması yaşayıp türk kızlarını beğenmemesine ne demeli? :) boyum.1.72. boyum 1.60 da olsa yine özgüvenli yürürdüm kardeş.

2|0
    0|0
    • benim boyum 185 ideal mi sence?

• bunu ben değil aynaya baktıgında hosuna gıdıyorsa sen soyleyeceksın ıdeal mısın degıl mısın :) ama yıne de sormussun boyun guzel.

• bazen 1.60 dediğin 1.65den çok daha hoş ve alımlı olabilir de ondan

devede de boy var ne olmuş yani

kısa olup da çok hoş bayanlar gördüm

uzun olup da albenisizi de gördüm

3|0
    0|0
  • Demekki neymiş? Özgüven sahibi olmak için uzun boylu olmak gerekmiyormuş.

6|0
    0|1
  • birileri poposunu kaldırmıştır 185 in popo seviyesine yaklaşmıştır bu yüzden ona uygun yürüyodur

1|0
    1|0
  • 160 lar derken :))

özgüven boyla ilgili değil ki fasulye...

5|0
    0|2
  • Yaaa ne alakası var yeeaaaaa :))

0|0
    0|0
  • 1.85 özgüven için bir kriter değil ki.

püf'sün

5|0
    0|0
  • Onu bunu geç de; IQsu ayakkabı numarasından küçük olup da çok akıllıymış gibi takılanlara ne demeli asıl? :D

0|0
    0|0
  • yani özgüveni boy damı aramak gerekiyor bence yanlış bir düşünce bir insan içindekilerle özgüven sahibi olur boyuyla değil

3|0
    0|0
  • kendine cok güveniyordur :D bu daglari ben yarattim yürüyüsleri yokmu ... sinir oluyorum öyle kizlara :)

0|0
    0|0
  • abi amacın nedir senin ya kısa boylu diye yürüyemez mi onlar istermiydi sanki kısa olmayı hani yürüyüş onun yürüyüşü seni ne ilgilendiriyoki bunu anlamıyorum ister özgüveniyle yürüsün ister yürümesin böyle insanların orasıyla burasıyla ilgilenmekten ne zaman vazgeçiceksiniz?

1|0
    0|0
  • 1.60 kısa bir boy değildir. Artık ortalaması 1.70 olan Türk erkeklerinin bunu anlaması gerekir .. :) ayrıca 160lık kız 185likten kat kat güzel olduguna inanıyorsa bu özgüvenle yürür.

0|1
    0|0
  • Popomla gülüyorum ben kıh kıh kıh.

2|1
    1|0
  • Özguven ıyı bırsey ama asırısı zararlı

0|0
    0|0
  • Ehehe sana şunu söyleyeyim mi, izin ver de ülkemizdeki 160larda olan kadınımız özgüveniyle yürüsün çünkü ülkemizin boy ortalaması da pek yüksek değil hani!

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • götü büyüktür onun ondandır o yada platform topuklu ayakkabı sipariş vermiştir ona hazırlıktır

0|1
    0|0
  • Bi bitmediniz... :(

1|0
    0|0
  • topukluyla 170+ olabiliyorum (K)

3|0
    0|1
  • 170lik boyla kendilerini dünyanin en cool erkegi zaneden erkeklerle ayni freakansdalar :))

1|0
    0|0
  • Boy hesapa göre özgüven ola bilceni nasil çıkardın ki...

0|0
    0|0
  • Belki Megan Fox tur ve türk erkeklerine selam ediyordur

1|0
    0|0
  • boyla özgüvenin alakasi neki ? boyum 1.65 bendeki özgüven belki 1.85 deki kiside yoktur ;)

1|0
    0|0
  • boyum 159.yürümeme gelince komik bi tabirde senin dediin gibi yürüyorum sanırım.bikaç kişi başında kitap taşır gibi yürüyosun demişti :D ayrıca bişey daha söyleyim 1.85lik bayan baa göre itici.boyumdan çok fazla memnunum ben.

0|0
    0|0
  • topuklu giymiştir :D

1|0
    1|0
  • 25 cm yerın altına doğru uzantısı var. :d cidden ben de bir anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • kendine güveniyordur ve kendini seviyordur.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 19

• İnsan boyuna göre mi özgüven sahibi olmalıdır? Ona bakarsan boy devede de var, önemli olan karakterdir.

0|0
    0|0
  • bende olagan ustu bir kadın ile beraber oldugum zaman ozguvenim artıyor ve enrique iglesias gibi yuruyebiliyorum varsın onlarda 1.85 gibi yurusunler:)

0|0
    0|0
  • özgüvenin boyla ne alakası var onu anlamadım,

boyum 175 uzun değilim hatta kısayım ama ortada yiğitler gibi dolanırım,

boyu benedene uzun olan değil karakteri, mesleği benden düzgün olan özgüvenimi zedeler.

0|0
    0|0
  • Yani Türk kızlarının ortalama boyunun 160-165 olduğu ve kızlarsoruyor isimli bir sitede böyle bir konu:D

Her zaman diyorum ne rus, ne ingiliz, ne ukraynalı, hatta ne isveçli, ne varsa bizim Türk kızlarında vardır;) Türk kızı olsun taştan olsun:)

2|0
    0|1
  • Boyu kısa birisinin özgüveni olamaz mı? Özgüven sadece fiziksel özelliklerden mi beslenir? Devede de boy var ;)

1|0
    0|0
  • önemli olan özgüven sahibi olup kendini kasmamaktır boy kavakta da var

2|0
    0|0
  • kadınlığının farkındadır. yada sadece dikkat çeken bir mal mülkde olabilir.

0|0
    0|0
  • kadın kendin her zaman yüksekte görür normaldir, ama dışardan nasıl göründüğünü farketmesi gerekir :)

0|0
    0|0
  • Poposunun kadlırma kuvveti fazladır.

0|0
    0|0
  • güzel soru :D bastım 5 yıldızı

0|0
    0|0
  • artik bayanlari boylari ile yargilamayi ne zaman birakacagimizi dusunmeden edemiyorum :P

1|0
    0|0
  • özgüven işte

1|0
    0|0
  • Aşk herşeyi aşar bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • topuk uzunluğu olabilir mi?

1|0
    0|0
  • Bu soru neden bu kadar cevap almış ? Savunmayı tetiklediğinden mi?

0|0
    0|0
  • kendini kaf dağında görmeyeydi iyiydi

0|0
    0|0
  • 1.70 boyunda erkeklerde aynı özgüvenle yürüdüğü için olabilir mi acaba ? :)

0|0
    0|0
  • Önemli olan boyu degil islevi :p

0|0
    0|0
  • küçük ama etkili:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...