Tabağınıza hiç sevmediğiniz bir yemek konsa yer misiniz?

Diyelim ki çok önemli bir yemeğe gittiniz. Size sormadan önünüze hiç sevmediğiniz bir yemeği getirip koydular. Nasıl bir tepki verirsiniz? Ayıp olmasın diye o yemeği yer misiniz?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• bakarım sevmediğim yemek var ben rejimdeyim az yiyorum derim.:)çok az alır salatayla devam ederim.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O yemeği sevmediğimi bilen birisi tarafından komplo amacıyla önüme getirildiyse yemem. Bilinmemesi veya yemekte bulunan herkese aynı yemeğin gelmesi durumunda ise yerim.

2|0
    0|0
  • kendime kazık atmazdım...

1|0
    0|0
  • Deniz ürünü değilse burnumu tıkar yerim...

1|0
    0|0
    • Oysaki senin gibi bir sünger bobdan yaşadığım denizden ne çıksa yerim diye bir cevap beklerdim:))

• Cıks yemem yoklukta balık yerimde börtü böcek olanı ağzıma sürmem midye dolma hariç:)

• hayatta yemem yemek konusunda çok seçiciyim

1|0
    0|0
  • Sanırım sevmediğim yemek yok.

4|0
    0|0
  • asla nerde nasıl olduğu farketmez sevmiyorsam yemem..lakabım da gıcık zaten :)

2|0
    1|0
  • Alternatifi yoksa yerim...

1|0
    0|0
  • ne ara koydunuz lan bunu? diye merak ederim. bir yemeği sevmemek ayıp mı?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Ne sevdiğimin bilinmesi mümkün olmayan bir yerse yerim elbette. fakat aramın çok iyi olmadığını fakat yine de tadına bakacağımı söyleyerek en azından tabağıma az almayı sağlarım. sevmediğimin bilindiği bir evse ya da mekansa zaten sevmediğimi belirtirim. ısrar olursa ilk durumdakini yaparım..

:)

2|0
    0|0
  • yemem açıkçası.bir kere madem önemli bir yemek demekki onlar benim kadar önem vermiyorlarmış buna.çünkü insana sorarlar ne istiyorsun diye bu vücut dilinde fikirlerinizin önemsenmediği hadi ye de git tarzında bir şey olmuş ben yemezsem hiçte ayıp olmaz onlarınki daha da büyük bir kusur en azından durumu anlayıp özür dileme şansı tanımış olurum yemezsem

1|0
    0|0
    • Peki ya gittiğin kaynananın eviyse:))

• yemeği üstüne atarmışın ( :

• o kadar da değil :D

• midem rahatsız olduğu için midem rahatsız biliyosunuz kalkmak zorundayım diyip sıyrılıyorum ben hiç sorun olmuyor.

3|0
    0|0
  • çok özel bir gün için yemekse mecbur yerim ama sıradan bi günse yemem ki...

1|0
    0|0
  • Yemezdim.Hem önemli bir yemek hemde bana sormadan kafalarına göre yemek mi getiriyorlar

1|0
    1|0
  • Sevmediğim bir şeyse özür dileyerek yiyemeyeceğimi söylerim. Israr edilirse yediğimde rahatsız olduğumu söylerim. Hoşlanmadığım, midemin almadığı yemekleri ne yapsam da yiyemem malesef...

1|0
    0|0
  • Sakatat falansa hayatta ymem, hele u pahalı deniz ürünleriyle yanıma yaklaştıramaz kimse.. yemezdim..

0|0
    0|0
  • ayıp mı? hiç dokunmam.

1|0
    0|0
  • Yememem gerekir. Sevmiyorum çünkü.

1|0
    0|0
    • hangi yemekleri sevmiyorsn

• sakatat, özellikle işkembe ve mümbar bide böbrek sevmiyorum. ve güzel yapılmayan diğer tüm yemekler.

• yerim ya. ayıp, olur mu öyle şey

0|0
    0|0
  • yerim ancak az koymasını rica ederim..

1|0
    0|0
  • Sonuçta sevmediğim bir yemek neden yiyeyim ki? 1-2 kaşık alır bırakırım.

1|0
    0|0
  • sevmiyorsam yemem bunu karşı tarafa kırıcı olmadan söylerim

1|0
    0|0
  • İşin gücün boğazz :P

1|0
    0|0
  • Yerim.

Malum menü ayakkabı ızgarası, çorap çorbası, böcek salatası, semen tatlısı olsa dahi yerim.

0|0
    1|0
  • kesinlikle yemezdim :)

1|0
    1|0
  • yemem o yemeği asıl ayıp olan onların bana fikrimi sormadan o yemeği getirmeleri

0|0
    0|0
  • Yemem değiştirmelerini söylerim

0|0
    1|0
Yükleniyor...