Bir mekandasınız ve meyve tabağı geliyor...

Sk gittiğiniz bir mekan ve mekan sahibi ile bakışmalarınız var ve birden siz istemediğiniz halde ve içtiğiniz içki itibarı ile uygun olmayan bir ortamken bir anda masanıza meyve tabağı geliyor istemedik nereden çıktı diyorsunuz ve size 1.garson geldi işte bir yerden diyerek gülüyor ikinci garson ise fazladan kalmistr ondan dolayı getirilmiştir yine de bir bara soraym diyor tamam diyorsunuz ama daha yanınıza gelmiyor ve mekan sahibi göz temasından kaçınıyor sizce bu meyve tabağı neden gönderildi?ve sizce mekan sahibi ile bağlantısı olabilirmi?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Mekan sahibiyle bir kaç bakışmanızdan dolayı adam cesaret alıp göndermiş.

Bu müşteri kazancıyla falan alakası olsaydı,garsonlar bunu direkt söyleyebilirdi,ayıp birşey değil çünkü bunun normal açıklaması var..

Garsonlar bunu gevelediyse ters teptiği için söyleyecek bişey bulamamıştır..Sahibininde gözlerini tekrardan kaçırması,bi halt yedik napsakki, sı.tık modundandır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mekan sahibidir birdaha gelin diyerek yapmıştır içinizden birini gözüne kestirmiştir

0|1
    0|0
  • Evet mekan sahibinden geldi. Sen ilgilenmediğin ve sert yaptığın için de bu ilgi tekrarlanmadı. Böylece sadece para kazanılacak ve kaybetmek istenmeyen devamlı müşteri olayı devam etti. Durum basit.

0|0
    0|0
    • Tanimadigin bir insan ve bilinmeyen bir meyve tabagi istesemde ilgi gosteremezdim,sert yapmamda gayet normaldi.

• Tabii ki yapacaksın. Bana göre böyle taktikler edepsizliktir zaten. Doğru olanı yapmışsın.

• ya ne takıosun kafana ye işte :))))) demkki biri senden hoşlanmış ama selamını yollamaması entresan :)

0|0
    0|0
    • adam gizli kullanıcı gibi olmuş :D

• Hayir niye belli etmiyo ki gonderdigini?

• mekan sahibi olduğundan olsa gerek bidaki gidişinde farkedersin gidersen evli değilse :)

• Şivenden nereli olduğunu bilmek istemiş mekan sahibi meyveler yörelere göre farklı söylenir :)))

0|0
    0|0
  • herife kuyruk sallamışın oda adım atıyo işte.ama sadece biraz çekinmiş

0|0
    0|0
  • Meyva dabağını baa mı gondertiyor bacım..

0|0
    0|0
  • yatakta son bulan ilişkilerden olmasın :D

0|0
    0|0
  • hayır hayır asla ,kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • Ben göndermiştim ya arkanda oturuyordum :(

0|0
    0|1
  • Mekan sahibiyle alakalı

0|0
    0|0
  • mekan sahibindedndir derim ben :) yoksa artan şeyi niye gelip senin onune koysun kı hem oyle olsada meyve arttı ondan getırdık derdi :) AMA geldı ıste bı yerden dediğine gore bırı gondermıs sana bunu bellı :D

0|0
    0|0
    • Yani bana da komik geldi zaten.Artan olsa bile bu soylenmez boyle

Kızlar Ne Diyor 7

• illa mekan sahibiyle alkası olması gerekmiyor meyve tabakları zaten ikram için bazı masalara gönderilir. zaten sık gittiğim mekansa hiç üzerinde durmam bir meyve tabağı sadece şampanya gönderilmiş sanki

0|0
    0|0
  • bu gizemi çözmen gerektiğini hissediyo musun gerçekten içinde? :) eğer mekan sahibinden hoşlanıyosan tekrar o mekana git ve bu sefer iyi gözlemle.ama hoşlanmıyosan boşver.gelsin meyve tabakları gitsin meyve tabakları :)

0|0
    0|0
  • Baya mekan sahibiyle alakası var jest yapmaya çalışmış adam :D Meyvemi yer ve hiçbir şey olmamış gibi kalkardım valla.

0|0
    0|0
  • ooo hadi yine iyisin :D etrafta bakan başka kimse yoksa o dur

0|0
    0|0
  • ye gitsin iste.

0|0
    0|0
  • :D hayır anlamadığım niye artıkları getirip önüne koysunlar :D ?

0|0
    0|0
  • çok hoş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...