İnanılmaz ama gerçek ! :) hiç beklemediğim anda aşık oldum

ben okuyan bi kızım. ve yanlış algılanmasın ama dış görünüşüme önem veren bi insanımdır. fakat bu yüzden şimdiye kadar doğru düzgün ciddi biriyle tanışamadım. elin ayağın biraz düzgün olunca, eğitimli olunca kimse yanaşamıyor malesef. erkek arkadaşının olduğunu düşünüyorlar çoğunlukta. her neyse bende hiç yapmadığım bişeyi yapıp, bi internet sayfasına üye oldum. ve biliyorum internet ortamında adam çıkmaz. veya çok zor. ama bu imkansız olan şey gerçek oldu. inanılmaz kafa dengi biriyle tanıştım. konuştuk konuştuk konuştuk ve bana sonuna evlilik teklifi etti :) hala şok içindeyim. ve o kadar art niyetsiz ve menfaatsız ki inanamıyorum hala. tek bir sorun var. ben başka bi ülkede yaşıyorum.görüşmemiz mümkün ama hemen değil tabi. ama eğer samimiyetimizi ve aşkın gerçekliği bozulmazsa başaracağımızdan eminim.size sorum şu : internetten tanışıp yapılan evlilikler günümüzde ne kadar yaygın...örnekleri var mı P? tanıyorsanız sonları nasıl oldu ?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• internette adam yok ama bak bulup aşık olmuş evlenme teklifi almışsın yarında beni bıraktı diye ağlama temem mi :) hiç görmediğin insandan evlenme teklifi alman ne kadar doğru işini evini mesleğini ailesini biliomusun hırlımı hırsızmı kızma ama aslı astarı bu bu işin

1|0
    0|0
    • cok dogru seyler yazmissin ama hic bi gizli saklisi yok.beni herkese anlatiyor. gel ailemle tanis diyor... bütün samimi arkadaslarimla tanistiricam sen gelince diyor.,.yani hani bi faydalanacagi bi olayda yok ...öle biseye ihtiyaci yok netten falan...

• hahhah saol :D tamam davet ederm...

Erkekler Ne Diyor 13

• hıc gormedın! kokusunu bıle almadın! berbaer daha ıkı adım bıle yurumedınız el ele.! evleneceksınız bide ! yorum yok

1|0
    0|0
    • hemen yrn evlenmicez...sadece niyetini belirti. daha cooooooooooooooooook uzun bi süre var, ben gidecegim görüsücez bu dediklerin olucak... ailesiyle tansicam ..o benimkiyle vs vs..en az bi 2 yil sürer.bu sürede yanimda olmazsa zaten dogru adam değildir

• hemde coooooooooooooooooook !

• evlilk teklifimi etti :D sana olacakları söyliyeyim evleneceksiniz 1 yıl içinde çocuğunuz olacak 2 yıl içinde ayrılacaksınız çocuğunla birlikte ailenin yanında kalacaksın sonra ailen bakacak cocuğuna sen de iş arıyacaksın ...

0|0
    0|0
    • neden böyle olsun ki :) böyle olmak zorunda degil...münneccimmisin :) ayrica neden annemin babamin yanina döneyim cok sacma...sen sanirim beni flash tv deki vakalarla karistirdin :)))))

• çevremdeki örneklerden söyledim sadece ama genç kız hayallerine kapılmadan önce düşün

• yok canım neden kapilayim..olmazsa olmaz ...kismet

• Benim bir arkadaşım böyle birşey yaptı ve çok pişman oldu burasi sanal bir ortam yazılarla vs anlaşıyorsun bir tık ileri web cam bunlar gerçekleri yansıtamıyor malesef bence iyi düşün sana kalmış birşey

0|0
    0|0
    • ya öyle pat diye evlenmicez zaten... belki 2 belki 3 belki 5 yil sonra...ben ne zaman hazirsam o da hazir...daha birbirimizi tanimak istiyoruz. o sadece söz istedi...bi evlilik tekl.ifi daha olucak...yüz yüze

• Ha eğer tanışma dönemi varsa biraz şeçici ve kurnaz davran öğrenmek istediğin senin için önemli olan bilgileri al istediklerinle eşleşiyorsa sorun yoktur tabi yüzyüze olmasi lazım bütün bunların sadece teklif değil ama yinede aklında bulunsun bir insan pat diye niye teklif eder hadi hadi tamam sonrada olur der gibi bilmiyorum bence iyi analiz etmelisin

• sen olayı balon gibi şişlirmisin benim bunu yapan büsürü arkadaşım var bence internnetten tanıdıgı birine ewlilik teklif eden erkek ne ayak bikere...müthiş saçma geldi bide sewinmişsin okadar sanırım 17-18 yaşındasın:)

0|0
    0|0
    • hayir 17-18 yasinda degilim ...sevindigim nokta bam baska... karsimdaki insan gayet egitimli isi gücü yerinde..yani benden faydalancak bi insan degil.öle biseye ihtiyaci yok bi kere.,.sevindigim nokta, hala dokunmadan baska seyler istemeden sevebilecek insanlarin var olmasi...

• estagfurulllah öyle bi muamele yapmam...ama ben cocuk degilim...sadece karsimdaki insana bi sans taniyorum...

• benim 9 yaşındaki kuzenimde ben çocuk değilim diyor...şans tanıma demiyorum ama bu işin temeli sakat başlamış geriye kalan katları çok daha fazla dikkatli çıkki bina başına yıkılmasın...

• akıl ve kalp uyuşması varsa sorun değil nerden tanıştığın. herkes bir şekilde tanışıyor işte. Takdiri ilahi

0|0
    0|0
    • kesinlikle katiliyorum...ve kimse büyük konusmasin...benim kadar keskin ve net düsünen yoktur..cok ön yargiliyimdir ama iste büyük konusunca basina geliyor..

• Yüz yüze görüşmeden

evlilik teklifi mi ?

ben mi yanlış okudum sen mi yanlış yazdın.

0|0
    0|0
    • evet cok sacma geliyor degil mi ? bencede sacma..ama dokunmadan hissetmeden asik olduk...

• O aşk değil arkadaşım.

Her insanın kalbinde bir sevgi vardır.

bu yüzden Sevmek ve sevilmek istersin.

Güzel sözlerle Kalbin uyanır

mantıklı ya da mantıksız olmasına bakmadan

Güzel sözleri söyleyen insana doğru bir meyil olur

hiç farkına varmazsın bile

Sevmekte bir sorun yok uzaktan da olabilir ama

Yeter ki bu sevgi hayırlı ve samimi olsun

• aşk farklı bir olay her an olabilir

0|0
    0|0
  • Güvenme fazla derim.

0|0
    0|0
  • Hiç girişme derim. Ama eğer gerçekten inanıyorsan bi buluşun görrüşün tanıyın birbirinizi.

0|0
    0|0
  • bu şekilde tanışıp evlenen çok.ama benim en son tercih edeceğim şeydir.

0|0
    0|0
    • emin ol bu konuda benim kadar sert ve keskin düsünen yoktur, en inanmadigim sey internetten biriyle ask yasayan insanlardi ama oldu :S

• demek ki keskin ve sert düşünmüyormuşsun.sadece ön yargın varmış.mutluluklar dilerim size .

• yok bana kımse teklıf edemedı yok ınternetten adam cıkmaz ne ukala seysın sen ya. senle o adam evlenmez aklı varsa

0|0
    0|0
    • off ne kadar egitimsiz oldugun bu yorumdan belli...kendine güvenmek ukalalik oluyorsa evet ukalayim...kusura bakma ama ben kendime cok güveniyorum hem meziyetlerimde hemde dis görünüsümde...bununla problemin varsa kompleksi olan sensin...

• hıc ugrasamıcam senın gıbı tiplerle. ilk sevgılısı oluo onuda ınternetten buluyo. cok dolu bır ınsanım dıyo bıde eğitimsiz dıyor. fikir zaiyatısın

• :D ilk sevgilim? intern etten ? ...neyse senin isin gücün yok belli :) soruma cevap ariyorum, benim hayatimi analiz yap demedim

• İnsanlara güvenilmez... Dikkatli yaklaş

0|0
    0|0
  • Toplamda ne kadar sürede geldiniz bu aşamaya? Yani tanışmak faslı ve evlilik teklifi arası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sen yine de dikkat et.

0|0
    0|0
  • Reelde tanışmadan konuşmadan dokunmadan olmaz bu işler ...

0|0
    0|0
  • evlenenler oluyor mutlu olanda vardır olmayanda ama madem akıllı okumuş bir kızsın dikkatli ol

0|1
    0|0
  • ne kadar süre içinde olduğu önemli bunların. ama gecelerde facete tanısıp farklı sehirlerde olan bi akrabamız evlendi 2 gün önce.

0|0
    0|0
  • bence dikkatli olamalısın kendi saf gösterir neler düşündügü belli olmaz.

0|1
    0|0
  • ne kadar süre konuştunuz? yani ne kadar sürede gelişti bu olaylar?

0|0
    0|0
  • evlenmez o senle

0|0
    0|0
  • özet gec.

0|0
    0|0
  • inanamadım

0|0
    0|0
  • aynisi banada oldu :D sen bana benziyorsun... evet bizde ayri ülkelerdeyiz 2,5 senelik iliskimiz var o ilk sevgilim. seneye evlilik düsünüyoruz insallah yani neden olmasinki

0|0
    0|0
    • ay inanmiyorum :) ne güzel...ya sen bakma burada yorumlari yazanlara..kendileri kötü deneyim yapmislar diye imkansiz saniyorlar...cok sevindim...mutluluklar dilerim... almanyada mi yasiyorsun?

• genauso siehts aus... wie alt seid ihr wenn ich fragen darf ? wir sind beide 23...verstehen uns super... hoffe das beste für euch beide,und dass ihr heiratet

• danke, ich hoff dass alles gut geht bei auch... ich bin 22 er ist 23:)

Yükleniyor...