Yolda yürürken sevgilinize veya karınıza laf atarlarsa ne yaparsınız?

Bir kişi veya birden fazlalarsa ve belalı tiplerse naparsınız? Kızlar siz bu durumda sevgilinizin veya kocanızın ne yapmasını istersiniz? Bu durumda hangisi devreye girmeli? intikam mı? sağ duyu mu?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Belaya karışsan ne olacak¿ Sağduyulu davranmazsan ya öleceksin ya öldüreceksin her iki seçenektede eşini/sevgilini kaybedeceksin

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Valla ne olursa olsun yanımdaki erkek beni sahiplenmeli namusu gibi davranmalı :) Ne olursa olsun korusun gerektiği yerde ben araya girer kavga etmesini önlerim ama o cesareti görmem gerek. Benim sevgilime atarsa da baktım sevgilim gülüyorsa eğer hic kalkısmam ama baktım gülmüyor direk o laf atana giderim birsey mi dedin? Hop dalarım :D

0|0
    0|0
    • en son senin gibi böyle hayatı filmlerden ibaret sanan birinin yanında atarlı erkek arkadaşının boğazını kestiler, senin dediğin kadar eğlenceli mi?

• Benim dediklerimden böyle bir psikopat sonuc cıkardıysa arkadasım sen asıl cok film izlemissin :) Herkes erkek arkadasına göre davranır yorum yazar sen benim erkek arkadasımı da tanımıyorsun kusura bakma böyle bir yorumun alakasız. Ama genede saygı duyuyorum.

• ben durdururum öyle kocamn ya da sevgilimin belalı tiplerle tehlikeye girmesini istemezdim.

0|1
    0|0
  • O tipler genelde 3 4 kişi belkikafalar güzeldir. Bela arayan psikopatım ayağına ego tatmini yaşayan kişilerdir. O kşilerle muhatap olunmaz. Deliyle deli olunmaz yani. Olay böyle değil ama asılan biri varsa ciddi ciddi. Ozman değişir işler.

0|2
    0|0
  • korkarım sevgilime bişey olcak diye ve uzak tutmaya calısırım kolundan tutar götürmye calısırım, bi türlü engel olmaya calısırım ya.

0|0
    0|0
  • Duymamazlıktan gelip yolumuza devam etmesini söylerim.

0|0
    0|0
  • Kavga etmezse ayrılırım gibime geliyor :)

0|1
    0|6
  • Takmam yola devam ederiz.Kavga ederse küserim :(

0|0
    0|0
  • hicbisey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• (Not;durum, eğer içkili olmadıklarını farkettiğim insanlarsa) Sevgilimse çok zor durumda kalmadıkça uzaklaşmaya bakarım, en kötü ihtimal o koşsun ben arkada kalıyım. Ama eşim içinse işler çok değişir. En kısa zamanda namusa bağlar ve Allah ne verdiyse (çoğu gücümü aldı sonradan ama napacaz artık )... Ama erkeklere de kızlara ettiğim kadar tavsiyem; çakallara biber gazını onlar ölene kadar sıkmanız. Haşere onlar evet ;)

0|0
    0|0
  • yolda yürürken biri sevgilime laf atsa veya atsalar orda öleceğimide bilsem genede ne var ne yok dalarım.. çnkü orda alacagım hiçbir darbe beni sevgilimin yanında aşagılık bi konuma düşürmekten daha aciz yapamaz..

1|2
    0|2
  • klavye mod on: hepsine dalarım teker teker kafalarını gözlerini yararım ölene kadar savaşıırım namusum için oh

klavye mode off...

0|0
    0|0
  • eşimi güvenli bir yere götürürüm sonra hızla o p.çlerin yanına gidip ne oluyor lan ayıp değilmi sizin ananız bacınız yok mu derim eğer anlamazlarsa allah ne verdiyse dalarım

0|0
    0|0
  • herşey sıcağı sıcağına hani bir söz vardır susma sustukça sıra sana gelecek diye zor bir durum şahsen ben boş gezmem özellikle yanımda biri olursa çünkü biz kendimizi geri çektikçe bu pisliklerde artacaktır.

0|0
    0|0
  • İnsan ne için yaşar...Ama bir de şu var yanında gezen ne tür davranış sergiliyor,meşrebi ne önemlidir...

0|0
    0|0
  • kızın yanında çıldırsam da bşy yapmam ama sonra hepsine şişe sokarım arkalarından

0|1
    0|0
  • o laf attığı ağzını dikerim

0|1
    0|0
  • magandaya bağlarım

0|1
    0|0
  • psikopatım yakarım isyannnnnnnnnnnnnnn :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...